Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

10 filmat që çdo sipërmarrës i ri duhet t’i shikojë patjetër

August 20
13:11 2016

Hollywood-i i dashuron historitë e bukura dhe çfarë historie mund të jetë më e bukur sesa dikush që tejkalon çdo pengesë për të korrur sukses?  Ka një sërë leksionesh që mund të marrësh nga filma të cilët kanë në përmbajtjen e tyre elemente se si mund të nisësh një biznes dhe të fitosh shuma marramendëse parash.

Ja cilat janë 10 filma që duhet të shikoni nëse dëshironi të keni sukses në biznes dhe të merrni disa këshilla se si të jeni një sipërmarrës i zoti.

Komento
Shperndaje