Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

10 “fajet” e pafajshme që bën çdo prind

April 17
12:26 2016

Prindërimi nuk është aspak i lehtë, sidomos në fazat e para kur sapo jeni bërë prindër dhe bota juaj ka marrë një tjetër pamje. Sigurisht, pavarësisht dëshirës tuaj për të qenë perfekt, shumë herë do të ndodhin incidente të vogla ku do t’ju duket se ju jeni prindërit më të dështuar. Por jo! Të gjithëve u ndodhin këto eksperienca të këqija, mjafton mos të demoralizoheni dhe të merrni pozitivisht çdo situatë të papritur që ju vjen. Shfletoni galerinë për të parë 10 rastet kur jeni shqetësuar vërtet shumë se nuk po e bëni siç duhet rolin e prindit.

Komento
Etiketimet
Shperndaje