Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

7 mënyrat më të mira të flirtimit, sipas shkencës

April 24
18:04 2016

Për të gjithë ata njerëz që deri sot janë ndier keq se nuk dinë të flirtojnë, ka një lajm të mirë: flirtimi mund të mësohet lehtë!
Ka disa mënyra të suksesshme flirtimi, të cilat janë të provuara shkencërisht dhe ju sigurojmë se jo gjithçka lidhet me atë që thoni kur keni përballë personin tjetër.
Gjuha e trupit dhe mënyra se si ju e përcillni veten janë teknikat më të mira.

Për të kuptuar dhe mësuar më mirë, në galerinë më sipër po ju listojmë 7 mënyra të suksesshme të flirtimit, sipas shkencës.

Shperndaje