Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

6 mënyra për të parandaluar rënien e flokëve

April 06
17:36 2016

Lëngu i qepës

Lëngu i qepës
Picture 1 of 6

Aplikoni lëngun e qepës dy herë në ditë brenda 6 javëve dhe do të shikoni që flokët tuaj do të përmirësohen dhe nuk do të bien si më parë. Kjo ndodh sepse lëngu i qepës ka cilësi anti-inflamatore.

Askush nuk dëshiron të humbasë flokët, por është dicka që i ndodh gjithkujt. Procesi i plakjes bën që flokët të humbasin trashësinë. Më parë mendohej se rënia e flokut nuk kishte zgjidhje por tani cdo gjë e ka një zgjidhje. Shfletoni galerinë për të parë disa prej mënyrave natyrale për të parandaluar rënien e flokëve.

Komento
Etiketimet
Shperndaje