Blitz | Kliko dhe Informohu

Dua Lipa në krahët e Anwar Hadid, ish i dashuri Isaac thumbon publikisht këngëtaren

    Dua Lipa në krahët e Anwar Hadid, ish i dashuri Isaac thumbon publikisht këngëtaren

Sikurse u bë publike në media, dhe më pas u konfirmua nga vetë Dua Lipa, këngëtarja po shijon prej disa ditësh romancën me vëllain e motrave Hadid, Anwar. Lidhja e

Lexo me Shume

Vlorë/ Makina merr para të moshuarin, në gjendje të rëndë në spital

    Vlorë/ Makina merr para të moshuarin, në gjendje të rëndë në spital

Një i moshuar është përplasur pak çaste më parë në rrugën “Transballkanike” në qytetin e Vlorës. Gazetari i “BalkanWeb”, Enrik Mehmeti raporton se i moshuari është transportuar menjëherë drejt spitalit dhe

Lexo me Shume

Luana Vjollca nominohet për dy çmime në eventin muzikor në New York

    Luana Vjollca nominohet për dy çmime në eventin muzikor në New York

Bashkëpunimi me Faydee duket se po rezulton shumë i suksesshëm për Luana Vjollcën, pasi për vetëm 2 ditë pas publikimit numëron 1.4 milionë klikime. Megjithatë suksesi i Luanës në fushën

Lexo me Shume

Merr fund historia 11-vjeçare, Inva Mula ndahet nga Ethem Ramadani

    Merr fund historia 11-vjeçare, Inva Mula ndahet nga Ethem Ramadani

Pas divorcit të bujshëm nga Pirro Çako me të cilin ka një djalë, sopranoja e njohur Inva Mula, duket se i ka dhënë fund edhe marrëdhënies 11-vjeçare me biznesmenin kosovar,

Lexo me Shume

Furgoni del nga rruga në Vorë: humb jetën pasagjerja, në gjendje të rëndë shoferi

    Furgoni del nga rruga në Vorë: humb jetën pasagjerja, në gjendje të rëndë shoferi

Në autostradën Tiranë-Vorë, një furgon mallrash ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurën anësore. “BalkanWeb”,  raporton se ka humbur jetën një shtetase qe udhëtonte si pasagjere në këtë

Lexo me Shume

Çfarë do të ndodhë me motin javën e ardhshme? Priten ulje të ndjeshme

    Çfarë do të ndodhë me motin javën e ardhshme? Priten ulje të ndjeshme

Ditët e fundit vendi ynë është pushtuar nga reshjet e shiut, të cilat kanë shkaktuar jo pak probleme dhe jo vetëm për zonat turistike. Erërat e forta, shpesh të shoqëruara

Lexo me Shume

Djali i Harry-t dhe Meghan Markle nuk do të ketë titullin Princ, kjo është arsyeja

    Djali i Harry-t dhe Meghan Markle nuk do të ketë titullin Princ, kjo është arsyeja

Pak muaj më parë, Meghan Markle dhe Princi Harry u bënë prindër të një djali super të lezetshëm, të cilin e quajtën Archie, por le të bëjmë diçka të qartë

Lexo me Shume

Urimi emocionues i Fjolla Morinës për 16-vjetorin e vajzës: “Ti je gëzimi im i parë, drita e syve të mi!”

    Urimi emocionues i Fjolla Morinës për 16-vjetorin e vajzës: “Ti je gëzimi im i parë, drita e syve të mi!”

Dita e sotme është një ditë e shënuar në familjen e këngëtares Fjolla Morina, pasi vajza e saj e parë feson ditëlindjen.     Urimin për këtë rast të veçantë,

Lexo me Shume

Greqia nuk gjen paqe, pas stuhisë dhe zjarreve, një tërmet i fuqishëm godet vendin fqinj

  Greqia nuk gjen paqe, pas stuhisë dhe zjarreve, një tërmet i fuqishëm godet vendin fqinj

Katastrofa të njëpasnjëshme natyrore kanë goditur Greqinë ditët e fundit. Pas stuhisë së fuqishme, me 7 viktima e qindra të

Lexo me Shume

Në fshehtësi të plotë, futbollisti i Kombëtares shqiptare i jep fund beqarisë

  Në fshehtësi të plotë, futbollisti i Kombëtares shqiptare i jep fund beqarisë

Ermir Lenjani është një nga futbollistët më të njohur të Kombëtares shqiptare, pjesë e saj në shumicën e ndeshjeve të

Lexo me Shume

Adrola Dushi dëshiron të ketë një “skuadër futbolli” me fëmijë

  Adrola Dushi dëshiron të ketë një “skuadër futbolli” me fëmijë

Ajo është një nga vazjat më të bukura shqiptare, me një karrierë të gjatë në skenat e modës dhe bukurisë,

Lexo me Shume

Ekzekutohet me armë zjarri shqiptari në mes të Athinës

  Ekzekutohet me armë zjarri shqiptari në mes të Athinës

Ekzekutohet me armë zjarri një shqiptar në Athinë. Lajmi është bërë i ditur nga mediat greke, të cilat raportojnë se ngjarja

Lexo me Shume

Nuk do të jetë më i famshëm, këngëtari i njohur: “Më bën të ndihem si kafshë”

  Nuk do të jetë më i famshëm, këngëtari i njohur: “Më bën të ndihem si kafshë”

Të jesh i famshëm është një titull që lakmohet nga shumë. Por për ata që tashmë janë të tillë, fama

Lexo me Shume

Sa kalori harxhoni gjatë seksit? Zbulojeni këtu

  Sa kalori harxhoni gjatë seksit? Zbulojeni këtu

Nëse urreni palestrën dhe jeni në kërkim të një opsioni tjetër për të harxhuar kaloritë, partneri mund t’ju ndihmojë. Sipas

Lexo me Shume

Kujdes me planet, ja çfarë ka rezervuar moti për nesër

  Kujdes me planet, ja çfarë ka rezervuar moti për nesër

Moti gjatë javës ka qenë plot me surpriza, por dhe këtë të dielë ka rezervuar rënie të ndjeshme të temperaturave.

Lexo me Shume

Pse këngëtarët blejnë klikime? Robert Berisha tregon taktikën që përdoret

  Pse këngëtarët blejnë klikime? Robert Berisha tregon taktikën që përdoret

Artistët e mirë shihen te klikimet? Në fakt jo, sepse tashmë në botën e showbizit kanë shpërthyer vazhdimisht akuza për

Lexo me Shume

Habit aktorja e njohur: “Kam 35 vjet që nuk dal në takime apo të puth një burrë”

  Habit aktorja e njohur: “Kam 35 vjet që nuk dal në takime apo të puth një burrë”

Atë me siguri e njihni nga filmat “Annie Hall”, “The Godfather” apo “Book Club”. Bëhet fjale për Diane Keaton që

Lexo me Shume

Cilat janë sfidat e një gruaje sot? Linda Rama flet në Samitin e Gruas në Londër

  Cilat janë sfidat e një gruaje sot? Linda Rama flet në Samitin e Gruas në Londër

Linda Rama ishte e ftuar ditën e sotme në Samitin Ndërkombëtar të Gruas, që zhvillohej në Londër. Bashkëshortja e kryeministrit

Lexo me Shume

Reperi u arrestua për trafikim e abuzim seksual, vajza e tij pranon: “Kam tentuar vetëvrasjen”

  Reperi u arrestua për trafikim e abuzim seksual, vajza e tij pranon: “Kam tentuar vetëvrasjen”

Ditën e enjte, reperi i njohur R. Jelly u arrestua nën akuzën e prodhimit të pornografisë me të mitur, trafikim

Lexo me Shume

Fiori Dardha tregon emocionet kur sheh një foto të vjetër dhe njërin prej tyre e përjetoni edhe ju

  Fiori Dardha tregon emocionet kur sheh një foto të vjetër dhe njërin prej tyre e përjetoni edhe ju

A ju ka ndodhur të bëheni nostalgjik dhe të hapni albumet tuaja të fotografive? Ndonjëherë është këndshëm të shfletosh fotografitë e

Lexo me Shume

Eni Vasili post në administratën e Ramës por ja sa do të paguhet gazetarja

  Eni Vasili post në administratën e Ramës por ja sa do të paguhet gazetarja

Portalet kanë shkruar ditën e sotme se gazetarja dhe autorja e emisionit “Open” në “Top Channel”, Eni Vasili, ka marrë një

Lexo me Shume