Blitz

(Ekskluzive) Detaje të kontratës së Kastro Zizos

    (Ekskluzive) Detaje të kontratës së Kastro Zizos

Mëngjesin e sotëm, kantautori Kastro Zizo ka ndarë një lajm shumë të mirë me miqtë e tij në rrjetet sociale. Ai ka njoftuar se do të jetë pjesë e një

Read Full Article

Edi Rama: ”Donald Trump, një rrezik për marrëdhëniet SHBA-Shqipëri”

    Edi Rama: ”Donald Trump, një rrezik për marrëdhëniet SHBA-Shqipëri”

Kryeministri Edi Rama, i ftuar në emisionin “Zona B”, ka thënë se nëse Donald Trump zgjidhet president i SHBA-së, do të rrezikohen marrëdhëniet midis SHBA-së dhe Shqipërisë. Kjo deklaratë e

Read Full Article

Aktorja e njohur sjell në jetë fëmijën e saj të parë

    Aktorja e njohur sjell në jetë fëmijën e saj të parë

Aktorja e njohur hollivudiane Anne Hathaway dhe bashkëshorti i saj, Adam Shulman, sollën në jetë  fëmijën e tyre të parë. “Huffington Post” raporton se fëmija është djalë dhe emri i tij

Read Full Article

Digjen 3 automjete në Shkodër, përfshirë automjetin e drejtorit të doganës

    Digjen 3 automjete në Shkodër, përfshirë automjetin e drejtorit të doganës

Në doganën e Hanit të Hotit, 3 automjete janë përfshirë nga flakët paraditen e sotme. Sipas të dhënave, një prej automjeteve i përkiste drejtorit të doganës, Elidon Beli, ndërsa një

Read Full Article

E dashura e radhës për Cristiano Ronaldon

E dashura e radhës për Cristiano Ronaldon

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Është folur shpesh në media për marrëdhëniet mes Cristiano Ronaldos dhe vajzave të ndryshme, pretendente për të qenë të dashurat e

Read Full Article

Stili pranveror: Si mund të vishni dhe kombinoni ngjyrat

    Stili pranveror: Si mund të vishni dhe kombinoni ngjyrat

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 7 Shtojini veshjes tuaj një shall me ngjyra si aksesor, mund ta përdorni atë për të lidhur flokët, si rrip pantallonash ose

Read Full Article

(Video) Prindërit provojnë ushqimin që u jepet fëmijëve në shkolla. Ndiqni reagimin!

    (Video) Prindërit provojnë ushqimin që u jepet fëmijëve në shkolla. Ndiqni reagimin!

Jo rrallë herë fëmijët ankohen se nuk dëshirojnë ta konsumojnë ushqimin që u serviret në mensat e shkollave të tyre përkatëse, sepse ky i fundit nuk i plotëson aspak dëshirat

Read Full Article

Thaçi inauguron Presidencën, gaz lotsjellës në ambientet e jashtme

    Thaçi inauguron Presidencën, gaz lotsjellës në ambientet e jashtme

Një incident është raportuar në Prishtinë, pak minuta më parë, ku bëhej gati për t’u nisur ceremonia zyrtare e inaugurimit të Hashim Thaçit si president i ri i Kosovës. Ndërkohë

Read Full Article

(Video) Artistët që ndezën skenën e American Idol

(Video) Artistët që ndezën skenën e American Idol

Mbrëmja e kaluar në “American Idol” rezervoi një spektakël të vërtetë për teleshikuesit. Ky ishte sezoni i 16-të i kompeticionit

Read Full Article

(Sondazh) Politikanët që doni dhe urreni më shumë në Shqipëri

(Sondazh) Politikanët që doni dhe urreni më shumë në Shqipëri
Read Full Article

5 frazat më “të bezdisshme” që personat pa fëmijë u thonë atyre me fëmijë!

  5 frazat më “të bezdisshme” që personat pa fëmijë u thonë atyre me fëmijë!

Nënat, të rejat si edhe ato që janë bërë të tilla vite më parë, i njohin shumë mirë vështirësitë që

Read Full Article

Kujdes! Macja që mbani në shtëpi mund t’ju vrasë!

  Kujdes! Macja që mbani në shtëpi mund t’ju vrasë!

Mbani mace në shtëpi apo keni ndërmend ta merrni një? Mendohuni edhe një herë para se ta bëni! Studiuesit kanë

Read Full Article

Kim sensibilizohet me Armeninë, ambasadori i Azerbajxhanit i kthen përgjigje

  Kim sensibilizohet me Armeninë, ambasadori i Azerbajxhanit i kthen përgjigje

Kim Kardashin – Instagram ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Armenia dhe Azerbajxhani ditën e djeshme kanë pasur

Read Full Article

Nëna e Ida Dervishit: “Vajza ime flinte me pistoletë në kokë”

  Nëna e Ida Dervishit: “Vajza ime flinte me pistoletë në kokë”

Nëna e Ida Dervishit, gruas që u vra nga bashkëshorti i saj, oficer i Gardës, dy ditë më parë, ka

Read Full Article

Nis kthimi i refugjatëve sirianë në Turqi, Erdogan i vendos kushte BE-së

  Nis kthimi i refugjatëve sirianë në Turqi, Erdogan i vendos kushte BE-së

Një valë emigrantësh po kthehen nga Greqia në Turqi, pasi këto vende kanë arritur  një marrëveshje me BE për të

Read Full Article

Rama: Prishje marrëdhëniesh me SHBA-të nëse Trump zgjidhet president

  Rama: Prishje marrëdhëniesh me SHBA-të nëse Trump zgjidhet president

  Kryeministri Rama ka qenë mbrëmjen e djeshme në Kosovë, i ftuar në emisionin e  Baton Haxhiut. Në rrjedhë të

Read Full Article

Rezarta Shkurta bashkon “VIP”-at në nismën “Fëmijët për fëmijët” – të gjithë bashkë krah jetimëve!

  Rezarta Shkurta bashkon “VIP”-at në nismën “Fëmijët për fëmijët” – të gjithë bashkë krah jetimëve!

Rezarta Shkurta, e cila prej kohësh i është përkushtuar pasionit të saj për fotografinë, nëpërmjet videove të ndryshme të postuara

Read Full Article

Thuajini lamtumirë makinave me karburant! E ardhmja – makinat elektrike!

  Thuajini lamtumirë makinave me karburant! E ardhmja – makinat elektrike!

Mesa kuptohet nga të dhënat e kohëve të fundit, fitimet nga biznesi i prodhimit të naftës do të ulen me

Read Full Article

Jennifer Lawrence shkakton aksident nën efektin e alkoolit

  Jennifer Lawrence shkakton aksident nën efektin e alkoolit

“Unë nuk jam aspak tolerante kur filloj të pi dhe vjell shumë”,- kështu ka filluar Lawrence tregimin dhe më pas

Read Full Article

(Quizz) Zbuloni cila është fantazia juaj erotike

(Quizz) Zbuloni cila është fantazia juaj erotike
Read Full Article

Tetë mënyra që do t’ju zgjojnë nga gjumi pa pasur nevojë për kafe

  Tetë mënyra që do t’ju zgjojnë nga gjumi pa pasur nevojë për kafe

Gjithmonë jeni në kërkim të mënyrave sesi mund të zgjoheni në mëngjes dhe si mund të flini në darkë. Mendimi

Read Full Article