Blitz

Prostitucion virtual në Tiranë, ja ku ndodhen disa prej studiove. Vajzat shantazhohen në rast se duan të largohen

    Prostitucion virtual në Tiranë, ja ku ndodhen disa prej studiove. Vajzat shantazhohen në rast se duan të largohen

Disa studio që funksionojnë në Shqipëri, mundësojnë punësim të vajzave, të cilar përmes chatit përmbushin favoret seksuale të klientëve të huaj. Emisioni investigativ “Fiks Fare” ka zbuluar këto studio të

Read Full Article

Nuk do ta besoni se çfarë vendimi ka marrë Arbana…

    Nuk do ta besoni se çfarë vendimi ka marrë Arbana…

Moderatorja e njohur e Top Channel duket se ka arritur të na surprizojë vërtet. Ajo ka qenë gjithnjë e rezervuar me jetën e saj private, duke ndarë shumë pak me

Read Full Article

Blushi: Rama përfaqëson të shkuarën. Jam duke shkuar drejt opozitës, por jo Saliut

    Blushi: Rama përfaqëson të shkuarën. Jam duke shkuar drejt opozitës, por jo Saliut

Në një lidhje të drejtpërdrejtë për “Opinion”, deputeti socialist Ben Blushi u është përgjigjur pyetjeve të gazetarëve dhe analistëve të ftuar, lidhur me angazhimin e tij për një Shqipëri ndryshe

Read Full Article

Seksi oral – meshkujt ende “i tremben” vaginës

    Seksi oral – meshkujt ende “i tremben” vaginës

Duhet të kuptoni se vagina juaj nuk po merr aq shumë dashuri sa meriton e për këtë duhet të bëni diçka. Kjo nuk është një shaka! “Vajzat që intervistova si

Read Full Article

Projekti i ri ku do ta shikoni Viola Spiron

Projekti i ri ku do ta shikoni Viola Spiron

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Është folur gjatë në media për projektet si dhe jetën private të moderatores Viola Spiro. Bukuroshja, që pas përfundimit të “Dance

Read Full Article

Abdurrahman Roza Haxhiu, një nga dëshmorët më të spikatur të fushës së blertë shqiptare

    Abdurrahman Roza Haxhiu, një nga dëshmorët më të spikatur të fushës së blertë shqiptare

Abdurrahman Roza Haxhiu ose Roza Haxhiu, siç njihet nga të gjithë, lindi në qytetin e Lushnjës, në lagjen “Kongresi i Lushnjës”, më 30 shtator 1930; djali i Bajram Haxhiut, një

Read Full Article

Më në fund! Bruno zbulon “Atë”…

    Më në fund! Bruno zbulon “Atë”…

Pritjes për të dëgjuar këngën më të re të Brunos mesa duket i ka ardhur fundi. Ditën e sotme, këngëtari ka publikuar këngën e tij më të fundit të titulluar

Read Full Article

Doni të zbuloni gënjeshtarët? Mjafton të bëni vetëm një gjë…

    Doni të zbuloni gënjeshtarët? Mjafton të bëni vetëm një gjë…

Një nga ndjenjat më negative që mund të përjetojë njeriu është ajo e aftësisë për të kuptuar nëse dikush e gënjen ose jo. Në fakt, jo të gjithë arrijnë t’i kuptojnë

Read Full Article

Gabimet që prindërit duhet të shmangin nëse duan të rrisin fëmijë të shëndetshëm

  Gabimet që prindërit duhet të shmangin nëse duan të rrisin fëmijë të shëndetshëm

Dr. Tim Elmore, ekspert mbi karrierën dhe autori i bestsellerëve psikologjikë ka zbuluar disa gabime në sjelljet e prindërve teksa

Read Full Article

Shkëlzen Berisha: Ema Andrea, kurtizane e Rilindjes

  Shkëlzen Berisha: Ema Andrea, kurtizane e Rilindjes

Vazhdojnë replikat në distancë mes aktores Ema Andrea dhe djalit të ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha. Përgjigjja e Shkëlzenit, e

Read Full Article

Me kë po pushon Tuna në Turqi?

Me kë po pushon Tuna në Turqi?

Mesa duket, pas ndarjes nga Cozman, Tuna po i kushton më shumë kohë vetes të saj, duke mos lënë prapa

Read Full Article

Këngëtari shqiptar fiton çmimin e parë në Ballkan

  Këngëtari shqiptar fiton çmimin e parë në Ballkan

Këngëtari i muzikës rrok, Renis Gjoka, kthehet si fitues nga Festivali Ndërkombëtar i muzikës “New Music”, që u zhvillua në

Read Full Article

5 aplikacionet pa pagesë që do t’jua lehtësojnë jetën

5 aplikacionet pa pagesë që do t’jua lehtësojnë jetën

1. Tab (për iOS dhe Android) – “lexon” faturat tuaja ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Ju ka

Read Full Article

Zgjedhja e Elisa Spiropalit zhgënjen anëtarët e PS-së

Zgjedhja e Elisa Spiropalit zhgënjen anëtarët e PS-së

Elisa Spiropali është një figurë e njohur e Partisë Socialiste. Karriera e saj politike nisi me aktivizimin në FRESSH, ku

Read Full Article

Si ta aplikoni korrektorin në mënyrën e duhur

  Si ta aplikoni korrektorin në mënyrën e duhur

Korrektori është një produkt shumë i rëndësishëm për femrat. Mund të quhet shpëtimtari i tyre madje, sepse fsheh aknet e

Read Full Article

Zbulohet femra pas tradhtisë së Jay Z

Zbulohet femra pas tradhtisë së Jay Z

“Sorry” është kënga e katërt e albumit të fundit të Beyonce-s dhe një nga dy këngët që “ndezën” rrjetet sociale

Read Full Article

Roma – Napoli 1-0. Juventusi, kampion për të 5-in vit radhazi

  Roma – Napoli 1-0. Juventusi, kampion për të 5-in vit radhazi

Skuadra e Massimiliano Allegrit shpallet kampione e Italisë për të pestin vit radhazi. Falë fitores së ekipit të Romës kundër

Read Full Article

Pse la nam Fjori Dardha?

Pse la nam Fjori Dardha?

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2   Fjori Dardha ka postuar në Facebook dhe Instagram disa foto,

Read Full Article

Zbulohet dashuria e Mariza Ikonomit

Zbulohet dashuria e Mariza Ikonomit

Këngëtarja Mariza Ikonomi ka qenë gjithmonë shumë e rezervuar sa i përket jetës private. Por së fundmi, ajo ka postuar

Read Full Article

Ligj i ri për punonjësit mbipeshë: Mund të hedhin në gjyq ata që i etiketojnë si “të shëndoshë”

  Ligj i ri për punonjësit mbipeshë: Mund të hedhin në gjyq ata që i etiketojnë si “të shëndoshë”

Punonjësit mbipeshë do të kenë mundësi të hedhin në gjyq kolegët apo shefat nëse ata thonë diçka në lidhje me

Read Full Article

Doni të zbuloni më shumë për gjumin, ëndrrat dhe kaloritë e djegura gjatë natës? Përdorni këtë aplikacion!

  Doni të zbuloni më shumë për gjumin, ëndrrat dhe kaloritë e djegura gjatë natës? Përdorni këtë aplikacion!

Duke marrë parasysh faktin që të gjithëve na rastis të flemë jo shumë orë para momentit kur bie alarmi, përgjigjja

Read Full Article