Blitz

Tiranë, shkrumbohet nga flakët makina e ish-policit

    Tiranë, shkrumbohet nga flakët makina e ish-policit

Një automjet në Lezhë është përfshirë nga flakët gjatë natës së djeshme. Mësohet se makina tip “Benz” me targa AA250IP është në pronësi të ish-policit Tonin Kolthi. Në një deklaratë

Read Full Article

Tiranë, zbardhet motivi i ekzekutimit të 36-vjeçarit nga Tepelena

    Tiranë, zbardhet motivi i ekzekutimit të 36-vjeçarit nga Tepelena

Një ekzekutim me armë zjarri u shënua mbrëmjen e djeshme në lokalin “De Niro” në zonën e ish-bllokut në Tiranë. Viktima Elton Çiço ndërroi jetë teksa transportohej në spitalin e

Read Full Article

Lajmi fundit: Bleona rrezikoi jetën në një aksident ajror

    Lajmi fundit: Bleona rrezikoi jetën në një aksident ajror

Bleona Qerreti ka qenë duke u kthyer nga plazhet e Cancun-it të Meksikës pas xhirimeve të një filmi, por duket se gjatë fluturimit ka hasur një problem që mund t’i

Read Full Article

Identiteti i rremë i Arben Frrokut, ja kush është Renato Cepa

    Identiteti i rremë i Arben Frrokut, ja kush është Renato Cepa

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 I kërkuari Arben Frroku u arrestua pak ditë më parë, pas zbulimit të identitetit të tij të rremë. Mësohet se identiteti

Read Full Article

Gafa e portaleve shqiptare, ngatërrojnë Hanën me Elvanën

    Gafa e portaleve shqiptare, ngatërrojnë Hanën me Elvanën

Ditën e sotme, portali “Jeta osh qejf” publikoi një shkrim që fliste për një marrëdhënie të para disa viteve mes Getoar Selimit dhe Elvana Gjatës. Lajmi u shoqërua me një

Read Full Article

Kosova në Schengen? Të mërkurën pritet vendimi

    Kosova në Schengen? Të mërkurën pritet vendimi

Zyrtarë të Bashkimit Europian kanë bërë të ditur se BE po planifikon që të pranojë në zonën Schengen 127 milionë qytetarë nga Kosova, Turqia, Ukraina dhe Gjeorgjia. Ky vendim i

Read Full Article

Nuk ju pëlqejnë xhinset, por do të adhuroni trendet e reja

Nuk ju pëlqejnë xhinset, por do të adhuroni trendet e reja

1 ◄ Back Next ► Picture 1 of 10 Jo të gjitha vajzat i pëlqejnë veshjet prej xhinsi. Por këtë sezon xhinsi vjen ndryshe, jo ashtu siç jeni mësuar.  Xhinse

Read Full Article

Tiranë, gjendet i vdekur inxhinieri anglez

    Tiranë, gjendet i vdekur inxhinieri anglez

Një shtetas anglez është gjetur i vdekur ditën e sotme në një hotel në Tiranë. Lajmi është konfirmuar edhe nga burime të uniformave blu, të cilët mbërritën në vendngjarje menjëherë

Read Full Article

Mënyrat si mund të arredoni shtëpitë e vogla

Mënyrat si mund të arredoni shtëpitë e vogla

1 ◄ Back Next ► Picture 1 of 12 Provoni këtë në qoftë se nuk keni frikë nga lartësitë. Çdo

Read Full Article

10 filmat që duhet të shikojë çdo vajzë

  10 filmat që duhet të shikojë çdo vajzë

La vie en Rose ◄ Back Next ► Picture 1 of 10 Është një film ku diva franceze Edith Piaf

Read Full Article

Capital T: “Thirrëm n’telefon”

  Capital T: “Thirrëm n’telefon”

Capital T është një këngëtar shumë i njohur dhe i talentuar në muzikën hip-hop. Këngët e tij pëlqehen nga publiku

Read Full Article

Basha u premton të rinjve të Vorës ulje të papunësisë

  Basha u  premton të rinjve të Vorës ulje të papunësisë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në një bashkëbisedim me të rinjtë e Vorës tha se papunësia te të rinjtë

Read Full Article

Përfundojnë hetimet për “Omega Pharma”, 4 shtetas në gjykim

  Përfundojnë hetimet për “Omega Pharma”, 4 shtetas në gjykim

Prokuroria e Tiranës dërgoi për gjykim 4 shtetas dhe subjektin “Omega Pharma” të implikuar në një skemë mashtrimi me ilaçet.

Read Full Article

Vaji i kokosit nuk përdoret vetëm në produktet e bukurisë, ja për çfarë tjetër

Vaji i kokosit nuk përdoret vetëm në produktet e bukurisë, ja për çfarë tjetër

1. Lëkurën tuaj ◄ Back Next ► Picture 1 of 8 Pse vazhdoni të përdorni vetëm ujin? Mbusheni vaskën tuaj

Read Full Article

Si i festojnë VIP-at Pashkët?

Si i festojnë VIP-at Pashkët?

Arbana Osmani ◄ Back Next ► Picture 1 of 6 Festa e Pashkëve simbolizon ringjalljen e Krishtit dhe është një

Read Full Article

Hitet e reja ndryshojnë plotësisht klasifikimin e Top Awards

Hitet e reja ndryshojnë plotësisht klasifikimin e Top Awards

Vazhdon të ndiqet me kuriozitet gara e hiteve shqiptare në klasifikimin e Top Awards. Në përfundimin e javës së 21-të,

Read Full Article

Arrin në OKB flaka olimpike, vihet në fokus krijimi i skuadrës së refugjatëve

  Arrin në OKB flaka olimpike, vihet në fokus krijimi i skuadrës së refugjatëve

Në Kombet e Bashkuara në Gjenevë, ka mbërritur flaka opimpike që do të niset më pas për Rio de Zhaneiro.

Read Full Article

Big Basta pret dhuratën e Zotit

Big Basta pret dhuratën e Zotit

Big Basta – Instagram ◄ Back Next ► Picture 1 of 1 Çifti i këngëtarëve tepër i dashur për publikun,

Read Full Article

Korea e Veriut: Do të arrestohet çdokush që flet për seksin apo shikon porno

  Korea e Veriut: Do të arrestohet çdokush që flet për seksin apo shikon porno

Nëse do të kapeni në Korenë e Veriut duke parë porno apo të flisni për seksin nëpër tryeza miqsh, gjasat

Read Full Article

Kjo është pjata e fundit që shefat e kuzhinës përgatitën për Prince

Kjo është pjata e fundit që shefat e kuzhinës përgatitën për Prince

Supë me piper të kuq ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Ray dhe Juall Roberts, shefat e restorantit

Read Full Article

Pas shkatërrimit të parlamentit, myslimanët Shia në Irak ngrejnë tenda në zonën e palejuar

  Pas shkatërrimit të parlamentit, myslimanët Shia në Irak ngrejnë tenda në zonën e palejuar

Qindra suportues të përfaqësuesit më të lartë fetar të myslimanëve Shia, kanë ngritur tenda në zonën e jashtme të parlamentit, një ditë

Read Full Article