Blitz

Të famshëm që nuk i duan fëmijët

Të famshëm që nuk i duan fëmijët

  Cameron Diaz ◄ Back Next ► Picture 1 of 8 Aktorja është një nga të famshmit që e shprehin me zë të lartë se fëmijët nuk janë pjesë e

Read Full Article

(quizz) Besnike apo tradhtare?

(quizz) Besnike apo tradhtare?
Read Full Article

Taylor Swift “braktis” Calvin Harris për shoqen e ngushtë

    Taylor Swift “braktis” Calvin Harris për shoqen e ngushtë

Taylor Swift dhe Calvin Harris mund të jenë një nga çiftet e preferuar për paparacët dhe fotografët, por këta të fundit duhet të presin për një fotografi të çiftit në

Read Full Article

Detaje nga festa “e çmendur” e ditëlindjes së Jessica Alba-s

Detaje nga festa “e çmendur” e ditëlindjes së Jessica Alba-s

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 8 Festa e datëlindjes së 35-të të Jessica Alba-s ishte një mrekulli e vërtetë, duke nisur nga dekori në oborrin ku u

Read Full Article

11 fustanet e porositura online që kanë zhgënjyer nuset e reja

11 fustanet e porositura online që kanë zhgënjyer nuset e reja

1 ◄ Back Next ► Picture 1 of 10 Gjithnjë e më shumë, femrat po shkojnë drejt pazarit online. Mirëpo një problem i njohur që prej fillimit të këtij lloji

Read Full Article

Detaje të reja për ekzekutimin në Tiranë, edhe viktima ishte i armatosur

    Detaje të reja për ekzekutimin në Tiranë, edhe viktima ishte i armatosur

Detaje të reja janë zbardhur lidhur me vrasjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, ku shtetasi 36-vjeçar Elton Çiço u ekzekutua me dy plumba. Teksa vijon hetimi për zbardhjen e

Read Full Article

Himalaje, gjendet pas 16 vjetësh kufoma e alpinistit të njohur

    Himalaje, gjendet pas 16 vjetësh kufoma e alpinistit të njohur

Trupat e alpinistit të njohur Alex Lowe dhe e kameramanit David Bridges janë gjetur tashmë pas 16 vjetësh. Në një deklaratë për mediat, e veja e Alex Lowe tha se

Read Full Article

F1: Benz pengon Hamilton?!

    F1: Benz pengon Hamilton?!

Gara e djeshme në Formula 1 duket se ka qenë një simfoni e Mercedez-it, pasi për një kohë të gjatë të dy pilotët e kësaj kompanie, si Rosberg ashtu edhe

Read Full Article

Ja si tallet me vajzat prezantuesja Einxhel Shkira

  Ja si tallet me vajzat prezantuesja Einxhel Shkira

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Einxhel Shkira i ka rezervuar vetes një urim dhe një dhuratë

Read Full Article

Rihanna dhe Leo DiCaprio, një takim pas mesnate në Las Vegas

Rihanna dhe Leo DiCaprio, një takim pas mesnate në Las Vegas

Rihanna dhe Leonardo DiCaprio, një dashuri e kohërave moderne? Duket se dyshja, që preferon festat në shoqërinë e njëri-tjetrit, ka

Read Full Article

Rama inspekton rrugën Qukës – Qafë Plloçë: Siguria, çështje e zgjidhur

  Rama inspekton rrugën Qukës – Qafë Plloçë: Siguria, çështje e zgjidhur

Gjatë inspektimit të rrugës Qukës – Qafë Plloçë pjesë e Korridorit Tiranë-Korçë (Korridori VIII), kryeministri Edi Rama tha se siguria

Read Full Article

10 ligjet më të tmerrshme që diskriminojnë femrat

  10 ligjet më të tmerrshme që diskriminojnë femrat

A e dinit se në disa vende të botës është e lejueshme për meshkujt të rrëmbejnë femrat nëse më pas

Read Full Article

PDIU takim në Vlorë: Çështja çame shumë pranë zgjidhjes

  PDIU takim në Vlorë: Çështja çame shumë pranë zgjidhjes

Partia për Drejtësi Integrim dhe Unitet ka mbledhur strukturat e saj në Vlorë për procesion zgjedhor brenda partisë që pritet

Read Full Article

Plas sherri në familjen Kardashians. Khloe i kundërvihet Caitlyn Jenner-it

  Plas sherri në familjen Kardashians. Khloe i kundërvihet Caitlyn Jenner-it

Transmetimi i premierës “Keeping Up With The Kardashian”, sezoni 12-të, ka treguar hapur se gjërat nuk po shkojnë edhe aq

Read Full Article

E ardhmja e De Biasit te Kombëtarja Shqiptare, Duka u jep fund polemikave

  E ardhmja e De Biasit te Kombëtarja Shqiptare, Duka u jep fund polemikave

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka, u ka dhënë fund polemikave lidhur me qëndrimin ose jo të trajnerit

Read Full Article

Femrat, shikueset kryesore të pornove. Ja cilat kategori preferojnë…

Femrat, shikueset kryesore të pornove. Ja cilat kategori preferojnë…

Kategoritë më të para nga femrat në botë ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Siç shikohet edhe prej

Read Full Article

Çfarë nuk duhet të thoni në takimin e parë?

  Çfarë nuk duhet të thoni në takimin e parë?

Kur takoni dikë për herë të parë duhet të jeni shumë të rezervuar. Në qoftë se do ta takosh përsëri

Read Full Article

Kosova në UEFA, presidenti i FFK: Pritet vetëm konfirmimi

  Kosova në UEFA, presidenti i FFK: Pritet vetëm konfirmimi

Sekretari i Përgjithshëm i Federatës të Futbollit të Kosovës, Eroll Salihu, mendon se Kosova do të pranohet në UEFA. Kërkesa

Read Full Article

Rritja e sigurisë në Tiranë, pranga 9 shoferëve të dehur

  Rritja e sigurisë në Tiranë, pranga 9 shoferëve të dehur

Policia e Tiranës ka vijuar me planin e masave për rritjen e parametrave të sigurisë rrugore. Si rezultat i punës

Read Full Article

ISIS: “Kemi në dorë sekretet e ushtrisë britanike”

  ISIS: “Kemi në dorë sekretet e ushtrisë britanike”

Fillimisht përfaqësues të ISIS-it publikuan një listë me emrat kryesorë të pilotëve të disa dronëve amerikanë dhe lajmëruan përkrahësit e

Read Full Article

Malia Obama do të shkojë në Harvard

  Malia Obama do të shkojë në Harvard

Barack dhe Michele Obama kanë bërë të ditur për të gjithë se vajza e tyre Malia do të bëjë pushim

Read Full Article