Blitz | Kliko dhe Informohu

Aksident i rëndë në Shkopet, rrëzohet furgoni me pasagjerë. Dyshohet për dy viktima

    Aksident i rëndë në Shkopet, rrëzohet furgoni me pasagjerë. Dyshohet për dy viktima

Një aksident i rëndë automobilistik është shënuar mesditën e sotme në Shkopet. Mësohet se një furgon me pasagjerë ka dalë nga rruga dhe ka rënë në Liqenin e Shkopetit. Forcat e

Read Full Article

(Video) Marrëdhënia e çuditshme e Alexis Sanchez me qentë e tij “shokon” fansat

    (Video) Marrëdhënia e çuditshme e Alexis Sanchez me qentë e tij “shokon” fansat

Historia e dashurisë së futbollistit të Arsenalit, Alexis Sanchez, me dy qentë e tij, duket se po bën xhiron e internetit. Në videon e fundit të hedhur në profilin e

Read Full Article

Sërish sulme ajrore në Aleppo. 200 të vrarë brenda javës

    Sërish sulme ajrore në Aleppo. 200 të vrarë brenda javës

Banorëve të Aleppos u është dashur të kalojnë një të premte nën sulmet e vazhdueshme ajrore. Prej luftimeve të ashpra gjatë kësaj jave kanë mbetur të vrarë të paktën 200

Read Full Article

Nëse figurat mashkullore të showbiz-it do të ishin personazhe të filmave vizatimorë…

Nëse figurat mashkullore të showbiz-it do të ishin personazhe të filmave vizatimorë…

Bisha vs Genc salihu ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Pak ditë më parë ju treguam personazhet e animuar me të cilët ngjajnë disa nga figurat femërore më

Read Full Article

Nuk do ta besonit ku e ka zënë gjumi Anxhelina Hadërgjonajn…

Nuk do ta besonit ku e ka zënë gjumi Anxhelina Hadërgjonajn…

Anxhelina Hadërgjonaj, përveçse mjaft  simpatike dhe e ëmbël në portret, ka edhe një trup mjaft të tonifikuar, i cili padyshim lakmohet nga shumë femra. Kjo mund të jetë meritë e

Read Full Article

Kryepeshkopi Ortodoks uron besimtarët: “Fryma e Ngjalljes le të fuqizojë ecurinë tonë për të dalë nga çdo formë dëshpërimi”

    Kryepeshkopi Ortodoks uron besimtarët: “Fryma e Ngjalljes le të fuqizojë ecurinë tonë për të dalë nga çdo formë dëshpërimi”

Kryepeshkopi Ortodoks,  Imzot Anastas Janullatos, ka dërguar një mesazh urimi për të gjithë besimtarët me rastin e  Pashkës Ortodokse, duke u shprehur se kjo ditë është simbol i daljes dhe

Read Full Article

Ish-roja i Auschwitz-it kërkon falje për viktimat e Holokaustit

    Ish-roja i Auschwitz-it kërkon falje për viktimat e Holokaustit

Një ish-roje i Auschwitz-it ka kërkuar falje për viktimat në një gjykatë të Gjermanisë. Ai u shpreh i penduar që ka qenë pjesë e një organizate kriminale, e cila i

Read Full Article

Drake: E dua shumë Nicki Minaj, por i dashuri i saj na e ka ndaluar të flasim

    Drake: E dua shumë Nicki Minaj, por i dashuri i saj na e ka ndaluar të flasim

Mbrëmjen e djeshme, në prag të daljes së albumit të tij të 4-t “Views”, reperi Drake i është përgjigjur pyetjeve të Zane Lowe të radios Beats 1 sa u përket

Read Full Article

6 arsyet pse duhet të flini pa rroba

6 arsyet pse duhet të flini pa rroba

  1. Është “regjimi” i duhur për vaginën tuaj ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Të brendshmet e

Read Full Article

10 maskat e fytyrës që ju rekomandojnë yjet e Hollivudit

10 maskat e fytyrës që ju rekomandojnë yjet e Hollivudit

Locioni Sisley Black Rose ◄ Back Next ► Picture 1 of 10 Ajo është një maskë ushqyese për fytyrën që

Read Full Article

Era Istrefi emocionon Ledina Çelon

  Era Istrefi emocionon Ledina Çelon

Tashmë e dinë të gjithë se fama e Era Istrefit është përhapur kudo në Europë. Këtë gjë e dëshmon edhe

Read Full Article

NATO gati të dërgojë trupa rreth kufijve të Rusisë

  NATO gati të dërgojë trupa rreth kufijve të Rusisë

Flitet se aleatët e NATO-s po planifikojnë të dërgojnë katër batalione në Poloni dhe vendet e tjera baltike për të

Read Full Article

10 gjëra që nuk kanë shumë rëndësi nëse e doni njëri-tjetrin

  10 gjëra që nuk kanë shumë rëndësi nëse e doni njëri-tjetrin

Kur dashuria për të është e vërtetë, kur je me të duhurin, ai do të jetë gjithmonë në plan të

Read Full Article

Marc Anthony rrëfen: Jam penduar që kam kaluar pak kohë me fëmijët e mi

  Marc Anthony rrëfen: Jam penduar që kam kaluar pak kohë me fëmijët e mi

Këngëtari Marc Anthony, në një intervistë të dhënë së fundmi, ka rrëfyer detaje nga jeta e tij, duke u shprehur

Read Full Article

19 fustane me të cilët mund të rrini vetëm në këmbë

  19 fustane me të cilët mund të rrini vetëm në këmbë

  Beyonce në Met Gala ◄ Back Next ► Picture 1 of 19 Paraqitja në evente të rëndësishme kërkon një

Read Full Article

“PriFilmFest” mbyll siparin me “Gratë”. Destani: Së shpejti me një projekt të madh kombëtar

  “PriFilmFest” mbyll siparin me “Gratë”. Destani: Së shpejti me një projekt të madh kombëtar

Edicioni i 8 të Festivalit ndërkombëtar të Filmit, “PriFilmFest” ka shfaqur në Prishtinë premierën rajonale “Frauen”, në shqip “Gratë”. Një

Read Full Article

Sherr mes dy të rinjve në Tiranë, plagoset 27-vjeçari

  Sherr mes dy të rinjve në Tiranë, plagoset 27-vjeçari

Një konflikt mes dy të rinjve në periferi të Tiranës ka degraduar me plagosjen e njërit prej tyre. Sipas burimeve

Read Full Article

(Video) Një mesazh motivues nga Messi

(Video) Një mesazh motivues nga Messi

Lionel Messi ka realizuar reklamën e kompanisë së pijes energjike “Gatorade”, një reklamë shumë e bukur, por mbi të gjitha

Read Full Article

Fruthi dhe rubeola, i domosdoshëm rivaksinimi i të lindurve në vitet ’80-’90

  Fruthi dhe rubeola, i domosdoshëm rivaksinimi i të lindurve në vitet ’80-’90

Për shkak të rrezikut të lartë të fruthit dhe rubeolës te të rriturit, specialistë të Shëndetit Publik kanë apeluar për rivaksinimin

Read Full Article

Ndalimi i Shoqërisë Civile në dëgjesë, Rama: Donin të hynin të paftuar

  Ndalimi i Shoqërisë Civile në dëgjesë, Rama: Donin të hynin të paftuar

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas akuzave të analistëve dhe opozitës lidhur me ndalimin e hyrjes së Shoqërisë Civile në

Read Full Article

(VIDEO) Shpëton një njeri nga vetëvrasja, polici shndërrohet në hero

  (VIDEO) Shpëton një njeri nga vetëvrasja, polici shndërrohet në hero

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 Një video e kthyer tashmë në virale, tregon se si një

Read Full Article