Blitz | Kliko dhe Informohu

(Ekskluzive) Pas largimit nga Top Channel, ja cili do të jetë emisioni ku do ta shohim Anjezën në Tv Klan

    (Ekskluzive) Pas largimit nga Top Channel, ja cili do të jetë emisioni ku do ta shohim Anjezën në Tv Klan

  Ndërkohë që sezoni i ri televiziv është shumë pranë, vijojnë të ndodhin ndryshime në staf në dy televizionet e rëndësishme; Top Channel dhe Tv Klan. Pas 3 vitesh ekperience

Lexo me Shume

Nuk duhet ta humbisni për asgjë në botë fjalimin frymëzues të Denzel Washington mbi suksesin!

    Nuk duhet ta humbisni për asgjë në botë fjalimin frymëzues të Denzel Washington mbi suksesin!

Denzel Washington aktori dhe producenti american, i cili ka fituar shumë çmime si 3 Golden Globe awards, Tony awards dhe 2 Academy awards nje fjalim motivues për të gjithë të

Lexo me Shume

Meghan Markle ka vetëm një kusht që t’i flasë sërish babait të saj

    Meghan Markle ka vetëm një kusht që t’i flasë sërish babait të saj

Aktualisht gjendja është mjaft e vështirë përsa i përket marrëdhënies së Meghan Markle me babain e saj Thomas. Që nga dita e martesës, Thomas Markle nuk ka më asnjë kontakt

Lexo me Shume

Të vjetrat i njohim mirë por këto janë moderatoret më të reja të ekranit që po ngjisin hap pas hapi shkallët drejt suksesit

    Të vjetrat i njohim mirë por këto janë moderatoret më të reja të ekranit që po ngjisin hap pas hapi shkallët drejt suksesit

  Kemi dëgjuar shumë për moderatoret e famshme,  shifrat e mëdha të ndjekësve në Instagram apo edhe për sukseset e njëpasnjëshme. Ndoshta ka ardhur momenti që të hedhim një sy

Lexo me Shume

Rreshje shiu në Tiranë, bie një skelë prej hekuri në mes të rrugës

    Rreshje shiu në Tiranë, bie një skelë prej hekuri në mes të rrugës

Pasditen e sotme, shi i rrëmbyeshëm dhe me rrufe ka nisur të bjerë në Tiranë. Ndërkohë, janë regjistruar edhe disa incidente. Siç shihet në disa foto të siguruara nga LSA,

Lexo me Shume

“Këpucët që vesh, shtëpinë ku jetoj i kam blerë me paratë e mia”,- këngëtarja shqiptare tregon se nuk ia ka nevojën askujt

“Këpucët që vesh, shtëpinë ku jetoj i kam blerë me paratë e mia”,- këngëtarja shqiptare tregon se nuk ia ka nevojën askujt

Bebe Rexha është një këngëtare më famë ndërkombëtare dhe shumë e suksesshme. Gjatë gjithë kohës ajo është në top listat botërore me këngët e saj shumë të pëlqyera. Në një postim

Lexo me Shume

Këto janë vendet më të ndotura në botë ndaj as mos e çoni ndër mend të planifikoni pushimet tuaja aty!

    Këto janë vendet më të ndotura në botë ndaj as mos e çoni ndër mend të planifikoni pushimet tuaja aty!

Lagos, Nigeri Metropoli më i madh në kontinentin e Afrikës është vendi që renditet më i keqi në botë për ndotjen e ajrit. Shumica e banorëve mbështeten te gjeneratorët me

Lexo me Shume

2 vajzat shqiptare që këtë verë sfiduan Kim Kardashian dhe u dukën më seksi se kurrë

    2 vajzat shqiptare që këtë verë sfiduan Kim Kardashian dhe u dukën më seksi se kurrë

Dilema dhe sfida e çdo sezoni veror, sidomos për vajzat është të zgjedhin kostumin e tyre të banjës që është më “in” për momentin, ose stilin; body apo të veçuara

Lexo me Shume

Paris Hilton dhe Chris Zylka shtyjnë dasmën dhe arsyeja është tipike “justifikim vajzash”

  Paris Hilton dhe Chris Zylka shtyjnë dasmën dhe arsyeja është tipike “justifikim vajzash”

Paris Hilton dhe Chris Zylka shtyjnë dasmën e tyre për pranverën e ardhshme që të kenë më shumë kohë për

Lexo me Shume

“Mos u hap o brekëgrisur”

  “Mos u hap o brekëgrisur”

Nga: Granit Perzhita E kisha ndarë mendjen se këtë verë do punoja. Të paktën do përdorja të gjithë “superfuqitë” e

Lexo me Shume

Fat i keq: Pasi lirohet nga policia burri përplas avionin me shtëpinë e tij brenda së cilës ndodhej gruaja dhe i biri

  Fat i keq: Pasi lirohet nga policia burri përplas avionin me shtëpinë e tij brenda së cilës ndodhej gruaja dhe i biri

Mëngjesin e së hënës një lajm ka tronditur banorët e Utah, Payson pasi një burrë përplasi një avion qëlimisht në

Lexo me Shume

Pezullohen kërkimet për të mbijetuar në Genova, rrezikon të shembet një pjesë tjetër e urës

  Pezullohen kërkimet për të mbijetuar në Genova, rrezikon të shembet një pjesë tjetër e urës

Janë pezulluar kërkimet për të mbijetuar të tjerë të katastrofës në Genova me dhjetëra të vdekur. “Repubblica” shkruan se kërkimet

Lexo me Shume

Kjo video e vogëlushes Stormi tregon se ajo i ngjan shumë në këtë pikë mami Kylie-t

  Kjo video e vogëlushes Stormi tregon se ajo i ngjan shumë në këtë pikë mami Kylie-t

Në momentin kur solli në jetë vogëlushen e saj të parë Kylie Jenner vendosi që ta nxirrte sa më pak

Lexo me Shume

Prej një viti larg muzikës, mos ndoshta sapo zbuluam se Beatrix Ramosaj ka vendosur të ndryshojë profesion?

  Prej një viti larg muzikës, mos ndoshta sapo zbuluam se Beatrix Ramosaj ka vendosur të ndryshojë profesion?

Beatrix Ramosaj është një emër i njohur në tregun muzikor shqiptar dhe fansat e saj janë të shumtë. Mirëpo edhe

Lexo me Shume

Fier/I vuri flakën banesës dhe tentoi të mbyste vajzat në lum, 42-vjeçarja i pranon të gjitha: E bëra se bashkëshorti na rrihte

  Fier/I vuri flakën banesës dhe tentoi të mbyste vajzat në lum, 42-vjeçarja i pranon të gjitha: E bëra se bashkëshorti na rrihte

  Opinioni publik është tronditur nga vendimi i një gruaje nga Fieri, Rudina Kishta 42 vjeçe e cila pranoi në

Lexo me Shume

Merret vendimi i papritur nga e ëma e Meghan Markle dhe ky është padyshim thyerja e rregullit më të lartë të familjes mbretërore

  Merret vendimi i papritur nga e ëma e Meghan Markle dhe ky është padyshim thyerja e rregullit më të lartë të familjes mbretërore

Ndryshe nga babai i Meghan Markle që ka folur keq për të në shtyp, e ëma Doria Ragland ka vendosur

Lexo me Shume

Për të gjithë ata që e pëlqyen veshjen e Lorit në dasmën e Sarës, ju tregojmë sa kushtoi i gjithë “look”-u

  Për të gjithë ata që e pëlqyen veshjen e Lorit në dasmën e Sarës, ju tregojmë sa kushtoi i gjithë “look”-u

  E kishim gati të sigurtë që ndonëse ylli i mbrëmjes do të ishte Sara Hoxha, një vëmendje të veçantë

Lexo me Shume

Çfarë duhet të dini për urën e ‘Morandit’, zgjidhja e pesë dekadave më parë që dje solli tragjedinë në Genova

  Çfarë duhet të dini për urën e ‘Morandit’, zgjidhja e pesë dekadave më parë që dje solli tragjedinë në Genova

Gazeta e përjavshme “Domenica Del Corriere” i dedikonte faqen e parë me një foto të madhe e cila shoqërohej me

Lexo me Shume

Tërheqëse dhe pa komplekse, moderatorja e njohur shqiptare pozon “topless” përpara pasqyrës!

  Tërheqëse dhe pa komplekse, moderatorja e njohur shqiptare pozon “topless” përpara pasqyrës!

Moderatorja e njohur shqipëtare, Roza Lati, shpesh shfaqet me poza të ndryshme në rrjetet sociale të cilat nuk kalojnë pa

Lexo me Shume

Oriola mund të jetë “zëvendësuesja” e Encës në OTR por këtë detaj e kanë të njëjtë

  Oriola mund të jetë “zëvendësuesja” e Encës në OTR por këtë detaj e kanë të njëjtë

Është komentuar gjatë në median rozë zëvendësimi i Encës me Oriola Marashin në “OTR”. Ndonëse u bë tashmë 2 vite

Lexo me Shume

Nuk besojmë se keni lexuar ndonjëherë urim më të bukur për veten në ditën e lindjes se sa ky i Devis Mukës

  Nuk besojmë se keni lexuar ndonjëherë urim më të bukur për veten në ditën e lindjes se sa ky i Devis Mukës

Devis Muka, që tashmë e njohim më shumë si moderatorin e “Fiks Fare” edhe përse në mendjen e njerzve do

Lexo me Shume