Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tre shkencëtarë britanikë fitojnë Nobelin në Fizikë

Tre shkencëtarë britanikë fitojnë Nobelin në Fizikë
October 04
15:42 2016
Shperndaje