Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pikturat që sfiduan mendjet njerëzore

March 19
17:45 2016

Mes të gjitha portreteve të qeta dhe fisnike ka edhe piktura me pamje shqetësuese. Këto piktura janë tronditëse dhe “të çmendura”. Shfletoni galerinë! Kujdes: Përmban imazhe shqetësuese.

Etiketimet
Shperndaje