Blitz

 Breaking News

Çfarë filmash mund të shihni këtë javë në kinematë shqiptare

Çfarë filmash mund të shihni këtë javë në kinematë shqiptare
March 19
16:37 2016

 

Kung Fu Panda 3

Picture 2 of 5

Film vizatimor? Nuk del kurrë nga moda. “Kung Fu Panda” është një nga prodhimet amerikane më të dashura si për fëmijët e vegjël, edhe për të rriturit. Aventurat legjendare të Po-së vazhdojnë dhe këtë herë ai përballet me dy forca të mëdha: njëra e mbinatyrshme dhe tjetra më e vogël, por shumë pranë shtëpisë së tij. Edhe pse filmi është realizuar në tri pjesa, drejtuesit e “Dream Work Animation” kanë pohuar se ky nuk do të jetë ky fundi i sagës Kung Fu Panda.

Blitz.al këtë javë ju sugjeron të shkoni në kinema. Në rrjetin e kinemave “Imerial”, “Millenium” dhe “Cineplexx” mund të shihni disa nga filmat që po shfaqen njëkohësisht në kinematë botërore. Për të mësuar më shumë, shfletoni galerinë.

Tags
Share