Blitz

 Breaking News

Çfarë filmash mund të shihni këtë javë në kinematë shqiptare

Çfarë filmash mund të shihni këtë javë në kinematë shqiptare
March 19
16:37 2016

 

My big fat greek weeding

Picture 3 of 5

Vjen së shpejti! Kanë kaluar 14 vjet që nga komedia romantike ku një grua e re greke dashurohet me një burrë amerikan. Tula, si një ballkanase, është shumë e lidhur me familjarët e saj, të cilët kërkojnë me fanatizëm të ruhen traditat dhe zakonet e një dasme greke. Megjithatë dashuria triumfoi dhe Tula bëri një dasmë të madhe greke. Një sekret familjar ka vendosur t’i rikthejë personazhet e dashura të familjes Potrokalos në një dasmë edhe më të madhe greke.

Blitz.al këtë javë ju sugjeron të shkoni në kinema. Në rrjetin e kinemave “Imerial”, “Millenium” dhe “Cineplexx” mund të shihni disa nga filmat që po shfaqen njëkohësisht në kinematë botërore. Për të mësuar më shumë, shfletoni galerinë.

Tags
Share