Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

28 portretet e Festivalit të Kanës

May 21
16:08 2016

Jim Jarmusch

Jim Jarmusch
Picture 1 of 28

Regjisor i "Gimme Danger"

Fotografi Stephan Vanfleteren sjell 28 portretet e disa personaliteteve të pranishëm në Festivalin e Kanës gjatë kohëzgjatjes së këtij eventi. Fotografitë janë publikuar në rrjetet sociale të “Le Monde”.

Shfletoni galerinë për të parë se cilët janë të përzgjedhurit.

 

Komento