Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Filmat horror që do t’ju lënë pa gjumë këtë vit

(Video) Filmat horror që do t’ju lënë pa gjumë këtë vit
June 07
15:41 2016

Kineastët na kanë rezervuar një vit të “pasur” me filma, sidomos me filma horror.

Këtë vit, Hollywood ka menduar të rikthejë në kinema disa nga filmat më të ndjekur, si “Rings”, “The Conjuring” apo “Ouija”, por përveç filmave të “vjetër”, kompanitë filmike do të sjellin edhe disa filma të rinj si “The Bye Bye Man”.

Të apasionuar pas horrorit? Ja disa nga filmat që duhet t’i shihni në 2016-n:

  1. The Conjuring 2 (10 qershor)

 

 

 

 

  1. The Purge – Election Year (1 korrik)

 

 

 

 

 

  1. Don’t Breathe (26 gusht)

 

 

 

 

 

 

  1. Rings (28 shtator)

 

 

 

 

 

 

  1. Leatherface (2016)

 

 

 

 

 

 

  1. Lights Out (22 korrik)

 

 

 

 

 

 

  1. Ouija 2 (21 tetor)

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. The Woods (16 shtator)

 

 

 

 

 

 

 

  1. Death House (Tetor 2016)

 

 

 

 

 

 

 

  1. The Bye Bye Man (9 dhjetor)

 

 

 

Pra, kurseni paratë!

 

Etiketimet
Shperndaje