Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Dasmë edhe në “Fifty Shades”. Zbulohen detaje nga filmi i fundit i trilogjisë së famshme

(Video) Dasmë edhe në “Fifty Shades”. Zbulohen detaje nga filmi i fundit i trilogjisë së famshme
September 11
13:59 2017

Pritja për episodin e tretë e të fundit të trilogjisë së famshme, “Fifty Shades”, mbaroi.

Ditën e sotme është publikuar traileri i parë i “Fifty Shades Freed”, në të cilin mësohen disa prej momenteve që do të hasim gjatë filmit që pritet të publikohet më 14 shkurt të 2018-s.

Tashmë, çifti Christian dhe Anastasia i kanë thyer barrierat dhe po bëhen gati për t’iu drejtuar altarit së bashku. E teksa po shijojnë muajin e mjaltit, dikush ka plane të tjera për Dakotën…

Në fund të trailerit dikush shfaqet në një dhomë me  Anastasian e përpiqet ta vrasë.

Por çfarë do të ndodhë me çiftin e famshëm? Këtë e mësojmë ditën e Shën Valentinit! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje