Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Filmat që nuk duhet t’i humbisni këtë muaj

Filmat që nuk duhet t’i humbisni këtë muaj
July 01
17:46 2016

Ditët me diell nëpër plazhe apo pishina nuk duhet të jenë argëtimi i vetëm që duhet t’i rezervoni vetes këtë muaj.

Sigurohuni që të gjeni bileta edhe për të shkuar në kinema, sepse Hollivudi na sjell lajme të mira për sa i përket kinematografisë.

Më poshtë do t’ju tregojmë filmat që nuk duhen humbur gjatë muajit korrik.

1.“The BFG” (1 korrik)

 

 

 

 

2. “Satanic” (1 korrik)

 

 

 

 

 

3. “The Legend of Tarzan” (1 korrik)

 

 

 

 

 

4 . “The Purge: Election Year” (1 korrik)

 

 

 

 

 

5. “Swiss Army Man” (1 korrik)

 

 

 

 

 

6. “Mike And Dave Need Wedding Dates” (8 korrik)

 

 

 

 

 

 

7. “The Secret Life of Pets” (8 korrik)

 

 

 

 

 

 

8. “The Infiltrator” (13 korrik)

 

 

 

 

 

 

9. “Ghostbusters” (15 korrik)

 

 

 

 

 

 

10. “Star Trek Beyond” (22 korrik)

 

 

 

 

 

 

 

11. “Ice Age: Collision Course” (22 korrik)

 

 

 

 

 

 

12. “Nerve” (27 korrik)

 

 

 

 

 

13. “Jason Bourne” (29 korrik)

 

 

 

 

 

14. “Bad Moms” (29 korrik)

Etiketimet
Shperndaje