Blitz

 Breaking News

Zbuloni nëse ai/ajo ju tradhëton duke parë se sa tradhëtare është shenja e horoskopit që ka!

Zbuloni nëse ai/ajo ju tradhëton duke parë se sa tradhëtare është shenja e horoskopit që ka!
July 17
15:02 2018

Tradhtia është një nga temat më delikate, por edhe kurioziteti për këtë temë është shumë i lartë. Gjithmonë duam të dimë nëse partneri apo partnerja që kemi në krahë ka prirjen të tradhtojë apo jo. Edhe pse kjo në fund të ditës mbetet çështje karakteri, sërish harta astrologjike mund të na ndihmojë disi. Nga çdo shenjë e horoskopit, sipas veçorive që ka, mund të zbulojmë edhe nëse bëhet fjalë për një shenjë që është shumë tradhtare apo një shenjë që përpiqet të qëndrojë besnike. Më poshtë do t’ju tregojmë se sa tradhtare është një shenjë nga 1 te 10, më pas vendosni ju nëse këto parashikime janë të vlefshme ose jo.

 1. DASHI

Shkalla e tradhtisë: 4

Edhe pse në pamje të parë të jep përshtypjen e një shenje tradhtare, në fakt jo. Ndodh që Dashi të jetë komplimentues ndaj të tjerëve dhe i pëlqen të flirtojë, por jo më shumë se sa kaq. Rrini të qetë!

 1. DEMI

Shkalla e tradhtisë: 8

Nëse Demi rastësisht po sillet mirë me ju, ka blerë dhurata dhe po bën veprime romantike, kini kujdes! Jo gjithçka është ashtu siç duket…

 1. BINJAKËT

Shkalla e tradhtisë: 10

Binjakët janë shumë tradhtarë, sepse ata e pëlqejnë aventurën, gënjeshtrën dhe nuk mendojnë gjatë për pasojat. Madje, kur Binjakët tradhtojnë, e bëjnë me vetëdije dhe dëshirë. Sigurisht nuk duan ta mërzisin partnerin, por u vjen e natyrshme.

 1. GAFORRJA

Shkalla e tradhtisë: 7

Pëlqen të ledhatohet dhe nëse partneri apo partnerja nuk ia jep këtë kënaqësi, bëni kujdes!

 1. LUANI

Shkalla e tradhtisë: 5

Luanët janë mjaft besnikë, por më mirë të mos e zemëroni atë sepse përndryshe do t’ju tradhtojë në mënyrën më të keqe të mundshme, aq sa do t’ju dhembë pa masë!

 1. VIRGJËRESHA

Shkalla e tradhtisë: 3

Virgjëresha është perfeksioniste dhe nuk pëlqen të rrezikojë. Ajo i llogarit shumë mirë pasojat përpara se të veprojë, ndaj nuk është shenjë që tradhton.

 1. PESHORJA

Shkalla e tradhtisë: 4

Ju mund të mendoni se partneri apo partnerja juaj Peshore po ju tradhton, por në fakt jo. Ata pëlqejnë të japin këtë ide, por nuk janë shumë të prirur. Kur dashurojnë, dashurojnë seriozisht.

 1. AKREPI

Shkalla e tradhtisë: 10

Akrepi është mjaft shenjë pasionante. Gjen një arsye për t’ju tradhtuar në çdo vend thjesht sepse rrëmbehet lehtë nga pasioni dhe çmenduria. Megjithatë, nëse jeni shumë të përkushtuar ndaj një Akrepi, ata dinë të mos tradhtojnë.

 1. SHIGJETARI

Shkalla e tradhtisë: 9

Shigjetari mërzitet nga rutina dhe e zakonshmja, sepse është një shenjë mjaft aventuriere. I pëlqen shumë arratisjet pasionante, ndaj nëse nuk i ndiqni dot ritmin, ata do t’ju tradhtojnë.

 1. BRICJAPI

Shkalla e tradhtisë: 2

Nëse vërtet ju dashuron, nuk do t’ju tradhtojë asnjëherë, por nëse nuk ju dashuron Bricjapi do t’ju kthehet në makth!

 • UJORI

Shkalla e tradhtisë: 6

Ujori është një shenjë e lirë dhe kreative, nëse ju përpiqeni ta kufizoni këtë, ata do të gjejnë kënaqësi duke ju tradhtuar nga inati.

 1. PESHQIT

Shkalla e tradhtisë: 3

Peshqit mendojnë çdo gjë shumë mirë pasi janë shenjë analitike. Edhe në rast se tradhtojnë, pendimi i tyre do të jetë aq i madh sa nuk do ta bënin më asnjëherë të njëjtin gabim. Ata nuk e durojnë dot ndjenjën e fajit, ndaj nuk tradhtojnë.

 

Share