Blitz

 Breaking News

Zbuloni mikun e ngushtë që duhet të keni sipas shenjës së horoskopit

Zbuloni mikun e ngushtë që duhet të keni sipas shenjës së horoskopit
January 17
09:56 2017

Shenja e horoskopit është jo vetëm diçka që ju bën të dalloni prej të tjerëve, por ju mund të zgjidhni situata të caktuara vetëm duke u bazuar te karakteristikat e gjithsecilit. Jo më kot kur njihni njerëz të rinj, duhet t’i pyesni për shenjën e tyre të horoskopit sepse kështu do të krijoni një ide se si mund të përshtateni ose jo me ata.

Sigurisht që shenjat e horoskopit nuk kanë një formulë “jetë apo vdekje” që ju duhet patjetër ta ndiqni, por nëse merrni parasysh këshillat e astrologjisë me shumë mundësi do të keni një marrëdhënie më të mirë me të tjerët.

Sot do t’ju tregojmë se si bazuar te shenjat e horoskopit, ju mund të zgjidhni mikun tuaj më të mirë. Çdo shenjë përputhet në miqësi me një shenjë tjetër më shumë sesa me të tjerat dhe kjo në bazë të karakteristikave. Hidhini një sy listës së mëposhtme:

Miku më i mirë i Dashit: UJORI

Miku më i mirë i Demit: PESHQIT

Miku më i mirë i Binjakëve: LUANI

Miku më i mirë i Gaforres: VIRGJËRESHA

Miku më i mirë i Luanit: BINJAKËT

Miku më i mirë i Peshores: SHIGJETARI

Miku më i mirë i Akrepit: BRICJAPI

Miku më i mirë i Shigjetarit: PESHORJA

Miku më i mirë i Bricjapit: AKREPI

Miku më i mirë i Ujorit: DASHI

Miku më i mirë i Peshqve: DEMI

/Blitz.al/

Share