Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vajza, jeni në vështirësi për të zgjedhur bikinit perfekte? Jua tregon shenja e horoskopit

July 26
15:51 2016

1. Dashi

Picture 1 of 12

Ju jeni gjithnjë energjik dhe nuk pëlqeni të ktheni kokën nga e kaluara, ju jeni në progres të vazhdueshëm. Dëshironi të impresiononi dhe të caktoni vendin tuaj kudo që jeni. Duke qenë se e kuqja është ngjyra juaj, një "body" i kuq do t'ju lejonte të tregoni forcën dhe vendosmërinë tuaj edhe në dhomën e gjumit.

Në qoftë se jeni një nga ato vajza të fiksuara me horoskopin dhe e lexoni çdo mëngjes, por edhe nëse jeni nga ato që nuk e lexoni kurrë, duhet të dini disa veçori të caktuara të çdo shenje të horoskopit që janë të vërteta. Ekspertët, në bazë të atyre veçorive, kanë menduar t’ju ndihmojnë të zgjidhni bikinit që do t’i përshtateshin më shumë karakterit tuaj.

Herën tjetër që do të mendoni të bëni pazar për bikini, kini në mendje këto modele dhe këshilla pasi do t’ju ndihmojnë vërtet ë zgjidhni të duhurat!

 

Komento
Shperndaje