Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tatuazhet që ju përshtaten sipas shenjave të horoskopit

July 13
09:05 2016

Dashi

Picture 1 of 12

Shigjetat simbolizojnë shenjën e Dashit. Ju jeni të guximshëm, energjik dhe keni një forcë konkurruese. Gjithashtu bleta është një tjetër simbol, që do t'i përshtatej kësaj shenje.

Dëshironi të bëni një tatuazh me kuptim? Atëherë zgjidhni të bëni një tatuazh sipas shenjës të horoskopit. Shfletoni galerinë për të parë tatuazhet dhe kuptimet e tyre sipas shenjës së horoskopit.

Komento
Etiketimet
Shperndaje