Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Sipas shenjës së horoskopit, ja se si silleni kur pëlqeni dikë

Sipas shenjës së horoskopit, ja se si silleni kur pëlqeni dikë
May 18
13:19 2016

 

1. Dashi

1. Dashi
Picture 1 of 12

Është shumë e vështirë ta bësh një Dash për vete, por kur ndodh atëherë do të shihni se si Deshët ëndërrojnë çdo ditë për ju. Ata kanë turp dhe skuqen, karakteristika këto që duken tepër të çuditshme për një shenjë si Dashi që ka shumë vetëbesim. Por ka një veçanti: në momentin që pëlqimi u kthehet mbrapsht dhe ata vënë re se ka afeksion edhe nga pala tjetër, do të tërhiqen dhe do të bëjnë interesantin/en.

Shenja e horoskopit tregon shumë mbi veprimet dhe sjelljet tona. Kjo është më së shumti e dukshme kur fillojmë të kemi ndjenja për një person tjetër. Nëse jeni të vëmendshëm ndaj karakteristikave që dallojnë shenjat e horoskopit nga njëra-tjetra, mund të kuptoni lehtësisht mënyrën se si të lindurit në këto shenja  pëlqehen dhe dashurohen.

Komento
Shperndaje