Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Si të keni një marrëdhënie të mirë me nënën tuaj sipas shenjës të horoskopit

May 09
17:56 2016

1. Nëse nëna juaj është shenja e zjarrit (Dashi, Luani, Shigjetari)

1. Nëse nëna juaj është shenja e zjarrit (Dashi, Luani, Shigjetari)
Picture 1 of 4

Shenjat e zjarrit duan të jenë gjithmonë në lëvizje. Ato janë pasionante, krijuese dhe duan të kenë shtëpi të mirë e fëmijë të mahnitshme. Ajo do të jetë një nënë shumë e vëmendshme dhe do të jetë një model për ju. Ajo do të inkurajojë fëmijët e saj për të studiuar jashtë ose për të filluar biznese të ndryshme sepse edhe vetë është e pavarur. Dobësia e nënave të kësaj shenje është se fëmijët e tyre mendojnë se nuk janë prioriteti i saj kryesor, por duhet të qetësohen sepse nuk është e vërtetë. • Nëse edhe ju jeni shenja e zjarrit (Dashi, Luani, Shigjetari) adhuroni udhëtimet së bashku. Nëna do t’ju ndihmojë të realizoni ëndrrat tuaja dhe do të keni vlerësimin e plotë të saj. Do t’ju lërë hapësirë të jeni e pavarur. Por ajo gjithmonë do të jetë si një lidere dhe kur të keni nevojë për ngrohtësi mund t'i drejtoheni gjyshes tuaj. • Nëse ju jeni shenja e tokës (Demi, Virgjëresha, Bricjapi) dhe e keni nënën në shenjën e zjarrit nuk mund të përshtateni me të edhe pse miqtë tuaj e adhurojnë. Do t’ju vijë turp ose do të irritoheni. Në të njëjtën kohë do të adhuroni të ndani ambiciet së bashku dhe ajo do të jetë frymëzimi juaj për çdo gjë. • Nëse jeni shenja e ajrit (Binjakët, Peshorja, Ujori), ka një kombinim të mirë midis jush. Ju jeni kërkuesit dhe aventurierët kurioz për jetën dhe të gjitha ofertat e saj. Jeni social dhe inkurajues për detyrat jashtëshkollore. Por mund të jetë e vështirë që ajo të mësojë ritualet e tua kryesore. Ajo do të jetë shoqja jote e ngushtë. • Nëse jeni shenja e ujit (Gaforrja, Akrepi, Peshqit), jeni dy pole të kundërta. Ajo dëshiron të shëtisë gjithë qytetet, ju dëshironi të qëndroni në shtëpi. Por ju mund të mësoni shumë nga nëna juaj sidomos kur ka tendencën t’ju mbajnë prapa dhe shqetësohet më shumë seç duhet.

Shenja juaj e horoskopit dhe shenja e nënës tuaj ndikojnë shumë në marrëdhënien mes jush. Shfletoni galerinë për të parë ndikimin që kanë shenjat te ju.

Komento
Etiketimet
Shperndaje