Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Si ta kuptoni që ju dashurojnë siç duhet sipas shenjës tuaj të horoskopit

Si ta kuptoni që ju dashurojnë siç duhet sipas shenjës tuaj të horoskopit
June 27
15:46 2018

DASHI (21 Prill -19 Prill)

Ju jeni të njohur më së shumti se keni një shpirt shumë aventurier dhe energjik. Dhe kështu ju e dini që jeni të dashuruar mirë  në një marrëdhënie kur dikush në të vërtetë përpiqet të kënaqë nevojat tuaja për të qenë gjithmonë aktive dhe aventureske. Ju dëshironi një partner të mirëfilltë, i cili do të ecë nga ana juaj sa herë që të shkoni në kërkim të aventurës në jetë.

Demi (20 prill – 21 maj)

Angazhimi, stabiliteti dhe besnikëria. Këto janë gjërat më të rëndësishme për ju në një marrëdhënie si një Dem. E vetmja mënyrë që ju mund të ndiheni vërtetë sikur jeni të dashuruar në një marrëdhënie është kur e dini se partneri juaj është gati të angazhohet për ju dhe për jetën që ndërtoni bashkë. Nëse nuk ndiheni sikur mund të jeni të sigurt në marrëdhënien tuaj, atëherë nuk mund ta ndjeni me të vërtetë atë dashuri.

Binjakët (22 Maj – 22 Qershor)

Shoqëria është një marrëveshje vërtetë e madhe për ju kur bëhet fjalë për romancë. Mënyra e vetme për ju që të dini nëse jeni të dashuruar vërtet është nëse dikush është në gjendje të kujdeset për nevojat tuaja të cilat në përgjithsi janë komunikim i mirë dhe të qeshura. Keni nevojë për dikë që nuk do t’ju gjykojë.

Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)

Ju jeni një burrë shtëpie dhe nuk shumë dëshirë të shkoni jashtë dhe të jeni në turma të mëdha. Ju jeni e kundërta virtuale e Dashit. Ju zakonisht dëshironi të qëndroni në shtëpi dhe kaloni natën me partnerin tuaj të rëndësishëm. Kështu që gjithmonë e dini se jeni të dashuruar kur partneri juaj është i gatshëm të jetë vetëm me ju në një mjedis të mërzitshëm pa marrë parasysh asgjë.

Luani (23 Korrik – 22 Gusht)

Ju dëshironi të jeni në qendër të vëmendjes. Nivelet e krenarisë suaj janë arrijnë kulmin dhe jo të gjithë do të jenë në gjendje të tolerojnë llojin e egos që vazhdoni ta mbani. Ju me të vërtetë e vlerësoni atë kur partneri juaj kënaq egon tuaj dhe në fakt ju bën të ndiheni sikur jeni ylli i dhomës ku jeni.

Virgjëresha (23 Gusht – 22 Shtator)

Ju keni tendenca të jeni perfeksioniste dhe gjithmonë kërkoni shumë nga vetja. Ju jeni kritiku juaj më i keq dhe gjithmonë mbani veten në një standard të tillë të lartë. Por ju e dini se jeni vërtet të dashuruar nëse partneri juaj është ai i cili me durim qetëson të gjitha ankthet tuaja dhe frikën tuaj më të thellë.

Peshorja (23 Shtator – 22 Tetor)

Ju jeni në thelb në kërkim të një kopje të vetes. Në mënyrë tipike, ju jeni një person i cili gjithmonë dëshiron të promovoni paqen, harmoninë dhe ekuilibrin në të gjitha marrëdhëniet në të cilat jeni. Kështu që ju e dini që jeni me të vërtetë të dashuruar kurdo që të gjeni dikë që gjithashtu e ka këtë nevojë të pangopur për të ruajtur harmoninë dhe balancën në një lidhje.

Akrepi (23 tetor – 22 nëntor)

Është e gjitha për ndershmërinë për ju Akrep. E vërteta është shumë e rëndësishme për ju dhe kjo është e vetmja mënyrë që ju mund ta dini vërtet se një person është thellësisht i dashuruar me ju. Dhe kështu, kur dikush është gjithmonë i sinqertë dhe i sinqertë me ju, atëherë me të vërtetë e dini se ai person është i denjë për dashurinë tuaj.

Shigjetari (23 nëntor – 21 dhjetor)

Asgjë për të komplikuar për ju. Si Shigjetar, kërkesa juaj e vetme nga partneri juaj është respekti për lirinë tuaj. Ju nuk mund të gjeni veten të doni dikë që ju mbyt dhe ju mban nga ndjekja e gjërave që ju doni më së shumti në jetë.

Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)

Është e thjeshtë. Si një Bricjap, ju e dini që jeni të dashuruar kurdo që ju të ndiheni sikur jeni në mes të një romance përrallë. Kjo është lloji i sigurisë dhe rehatisë që kërkoni në një marrëdhënie.

Ujori (21 janar – 18 shkurt)

Mënyra më e mirë për ju që të ndiheni sikur jeni të dashuruar në një marrëdhënie është sa herë që partneri juaj ju premton dhe e mban atë. Besimi është një gjë shumë e madhe për ju si një Ujor, kështu që kurdoherë që dikush në të vërtetë nuk e tradhton besimin tuaj atëherë ju e dini vërtet se dashuria juaj për atë person është e vërtetë.

Peshqit (19 Shkurt – 19 Mars)

Hapësira është gjithmonë e rëndësishme për ju në një marrëdhënie. Si Peshq, jeni thellësisht emocional dhe shpesh mund të merrni ndjeshëm ndjenjat tuaja. Kjo është arsyeja pse është e rëndësishme për ju të gjeni dikë që në të vërtetë ju jep hapësirën që ju nevojitet për t’u marrë me ndjenjat dhe emocionet tuaja kurdoherë që ata mbizotërojnë.

Komento
Shperndaje