Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Përfundimisht, kjo është shenja më tradhtare e horoskopit

Përfundimisht, kjo është shenja më tradhtare e horoskopit
January 06
15:58 2017

Doni të dini se sa besnik është partneri juaj? Sigurisht kjo është diçka që nuk mund të vërtetohet asnjëherë plotësisht, por horoskopi mund të na ndihmojë disi, edhe pse shumica e njerëzve mendojnë se parashikimi i horoskopit është shumë përgjithësues. Horoskopi nuk zbulon tradhtinë specifikisht, por mund t’ju japë një ide në bazë të karakteristikave që ka gjithsecili prej nesh se kush është më i predispozuar të tradhtojë dhe kush jo.

Më poshtë do t’ju rendisim shenjën më tradhtare dhe në fund atë më besnike:

  1. Ujori
  2. Peshqit
  3. Dashi
  4. Demi
  5. Binjakët
  6. Bricjapi
  7. Gaforrja, Luani, Virgjëresha
  8. Peshorja
  9. Akrepi
  10. Shigjetari

Për sa i përket datës fikse, të gjithë të lindurit midis 20 janarit dhe 18 shkurtit janë personat që tradhtojnë më shumë.

Jeni të surprizuar nga kjo? Fajin e kanë astrologët! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje