Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Parashikimi i yjeve për dashurinë e verës 2016

June 25
13:47 2016

1. Dashi

Picture 1 of 12

Për pushimet verore: Fillimi i sezonit të gjen mes miqsh. Do të ishte mirë që rreth datës 4 korrik të mblidhni miqtë tuaj më të afërt dhe të organizoni një piknik. Gushti do të jetë muaji juaj më i mirë sepse edhe dashuria dhe puna do të jenë të favorizuara, sidomos në ditët pranë eklipsit hënor më 18 gusht. Mbi dashurinë dhe seksin: Me shumë mundësi një ish do të kërkojë të rikthehet me ju, por qëndroni i/e qetë dhe mos u tronditni aspak nga ky fakt. Ju do të shkëlqeni në datë 13 korrik, kështu që vishni diçka provokuese dhe bëni njerëz të rinj për vete. Venusi do të hyjë në zonën tuaj të lidhjeve në 29 gusht duke ju dhënë një shans romantik pikërisht në fundjavë.

Jo më kot sezoni i verës është edhe një nga sezonet më të nxehta, sepse edhe marrëdhëniet dashurore duket se janë në kulmin e tyre. Beqarët zakonisht presin aventura ose gjetjen e dashurisë së vërtetë, ndërkohë që ata që janë në çift presin një verë me më shumë dashuri dhe afrimitet me njëri-tjetrin. Nëse jeni kurioz sesi do të shkojë e gjithë kjo për ju, mund t’ju vijë në ndihmë parashikimi i yjeve sipas shenjës suaj të horoskopit. Përveç një panorame të përgjithshme të dashurisë këtë verë, do të mund të zbuloni edhe se cilat janë ditët më të mira për të kaluar një sezon veror sa më të paharruar.

 

Komento
Shperndaje