Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Parashikimi i javës nga astrologia Meri Gjini

June 07
03:34 2016

Dashi

Dashi
Picture 1 of 12

Planeti Mars në lëvizje në të kundërt deri në 29/06 nxit vonesa, anulime e shtyrje në çështje të rëndësishme ekonomike dhe profesionale. Megjithatë këtë javë keni mundësi të mira për t'u marrë me çështje që i përkasin familjes e familjarëve tuaj dhe t'u jepni drejtimin që duhet që të keni rezultatet që prisni. Fundi i javës ju sjell lajme të mira në shumë drejtime dhe sidomos në çështje personale. Kini shumë kujdes të enjten në mbrëmje duke shmangur çdo bisedë serioze me tone të larta sepse situata del lehtësisht nga kontrolli dhe rezultati s’do t'ju pëlqejë aspak.

 

Java 06/06-12/06/2016

Muaj Ramazani  të  mbarë  e të gëzuar për të gjithë besimtarët myslimanë!

Javë të bukur për të gjithë! Nisim një javë me Hënë të Re te Binjakët nga dita e djeshme. Hënë e rëndësishme ndryshimesh, lëvizjesh, me komunikim më të qartë, si dhe plot emocione të bukura njerëzore. Duke nisur nga dita e sotme, çështje që i përkasin shtëpisë, dashurisë, trupit e shëndetit do të jenë prioritet i javës. Më shumë kontakte e lëvizje, me më shumë biseda të mira, si dhe javë e mirë edhe për çështje provimesh për studentët që kanë testime në këtë javë, por edhe më gjatë (të dielën e ardhshme bashkohet edhe Mërkuri me Diellin dhe Venusin te Binjakët e fati për testime do të vijë duke u shtuar edhe javës tjetër).

Sot në mbrëmje  bashkohet Venusi me Diellin duke lehtësuar shumë raportet personale e duke favorizuar periudhën edhe për njohje të reja. Kini kujdes vetëm të enjten në mbrëmje (rreth orës  18-21) sepse bisedat mund të dalin nga kontrolli dhe kujdes të madhe dhe në lëvizjet tona (Marsi në të kundërt me Mërkurin).

Komento
Shperndaje