Blitz | Kliko dhe Informohu

Horoskopi

Ju tregojmë se cilët personazhe VIP do të ishin miqtë tuaj perfektë sipas shenjës së horoskopit

    Ju tregojmë se cilët personazhe VIP do të ishin miqtë tuaj perfektë sipas shenjës së horoskopit

DASHI – Brad Pitt, Miley Cyrus (Shigjetarë) Dashi duhet patjetër të gjejë një mik Shigjetar. Partneriteti mes tyre do të ishte shumë i lehtë dhe shumë stabël. Duke qenë se

Lexo me Shume

Këto janë gënjeshtrat më të zakonshme që themi sipas shenjës së horoskopit

    Këto janë gënjeshtrat më të zakonshme që themi sipas shenjës së horoskopit

Ju tashmë e dini, horoskopi flet shumë për karakteret e gjithsecilit dhe tregon shumë për mënyrën se si ne sillemi apo veprojmë me veten dhe me të tjerët. Sot do

Lexo me Shume

Këto janë 5 shenjat e horoskopit që janë “romantikë të dëshpëruar” e besojnë vërtetë tek ndjenja e dashurisë!

    Këto janë 5 shenjat e horoskopit që janë “romantikë të dëshpëruar” e besojnë vërtetë tek ndjenja e dashurisë!

Përkundër faktit që ne jetojmë në një botë shumë të lodhur, një botë në të cilën shpresa mund të ndihet si një shkak i humbur, ende ka vend për romantikët,

Lexo me Shume

“Shpirti im binjak në televizion”: Dyshet e ekranit shqiptar janë bashkë sepse kështu e ka vendosur horoskopi 

    “Shpirti im binjak në televizion”: Dyshet e ekranit shqiptar janë bashkë sepse kështu e ka vendosur horoskopi 

Para disa muajsh këtu në Blitz.al, kemi publikuar një artikull ku renditen disa prej dysheve të ekranit shqiptar. Këto dyshe, tashmë janë të konsoliduara duke qenë se kanë kohë që

Lexo me Shume

Jeni në prag të mbarimit të Universitetit? Horoskopi ju tregon se çfarë do të ndodh tani me ju!

    Jeni në prag të mbarimit të Universitetit? Horoskopi ju tregon se çfarë do të ndodh tani me ju!

Tani që e keni derdhur “gjakun” tuaj, djersën dhe lotët në kush e di se sa vite Universitet, ju jeni më në fund gati për të marrë atë diplomë dhe

Lexo me Shume

Nuk e dini përse partneri juaj mërzitet me ju? Tashmë po sepse do t’jua thotë horoskopi

    Nuk e dini përse partneri juaj mërzitet me ju? Tashmë po sepse do t’jua thotë horoskopi

Me siguri pas një ndarjeje ose pas një sherri të madh që ka ndodhur në çift, gjithnjë pyesni veten: “Përse ai/ajo mërzitet me mua, përse?”. Duke qenë se njeriu është

Lexo me Shume

Këto janë 3 shenjat e horoskopit të cilave do ju ecë vaj këtë muaj përsa i përket dashurisë!

    Këto janë 3 shenjat e horoskopit të cilave do ju ecë vaj këtë muaj përsa i përket dashurisë!

Maj, pranverë, ngrohje kohe! E çfarë shkon më shumë se sa dashuria në këtë muaj? Megjithatë, disa shenja do të kenë një jetë më të mirë dashurie sesa pjesa tjetër

Lexo me Shume

Ku i kemi vajzat lidere? Zbuloni sa të forta jeni në bazë të shenjës tuaj të horoskopit

    Ku i kemi vajzat lidere? Zbuloni sa të forta jeni në bazë të shenjës tuaj të horoskopit

Që në kohrat e lashta, gratë konsiderohen një gjini më e dobët. Megjithëse ka pasur një ndryshim të lehtë në perceptimin e njerëzve gjatë viteve, gratë, në të gjithë botën,

Lexo me Shume

Këto janë shenjat e horoskopit që qëndrojnë në një lidhje edhe kur kjo e fundit është bërë torturuese

  Këto janë shenjat e horoskopit që qëndrojnë në një lidhje edhe kur kjo e fundit është bërë torturuese

Ne të gjithë kemi aftësinë për të qëndruar në një marrëdhënie toksike, ose të qëndrojmë rreth partnerëve që s’janë të

Lexo me Shume

Zbuloni se cila është kënga e Flori Mumajesit që ju përshtatet më shumë në bazë të shenjës tuaj të horoskopit

  Zbuloni se cila është kënga e Flori Mumajesit që ju përshtatet më shumë në bazë të shenjës tuaj të horoskopit

Çdo këngë, ka brenda një histori por asnjë histori në botë nuk mund të zhvillohet pa pasur disa karakteristika në

Lexo me Shume

13 prilli sapo ka nisur: Si do të jetë kjo e premte e zezë për të gjitha shenjat e horoskopit!

  13 prilli sapo ka nisur: Si do të jetë kjo e premte e zezë për të gjitha shenjat e horoskopit!

DASHI Jo vetëm që është e premtja e 13-të, por edhe Merkuri mbrapa është duke prekur shumë sfera në shenjën

Lexo me Shume

Këto janë katër shenjat e horoskopit që po vuajnë në 2018-ën dhe ne e dimë mirë si të ndryshoni situatën

  Këto janë katër shenjat e horoskopit që po vuajnë në 2018-ën dhe ne e dimë mirë si të ndryshoni situatën

2018 është viti i evoluimit, zbulimi i mundësive të reja dhe eksplorimi i ngjyrave tona të vërteta. Ky është viti

Lexo me Shume

Gabimet që bëni në çift bazuar në shenjën tuaj të horoskopit!

  Gabimet që bëni në çift bazuar në shenjën tuaj të horoskopit!

E keni vënë re se bëni të njëjtat gabime apo merrni të njëjtat vendime gabimisht e  vazhdimisht në marrëdhënien tuaj?

Lexo me Shume

Anët më të “errëta” të shenjës suaj të horoskopit!

  Anët më të “errëta” të shenjës suaj të horoskopit!

Teksa lexojmë mbi karakteristikat e shenjës sonë te horoskopit, kënaqemi gjithmonë kur shkruhen cilësitë pozitive. A nuk jeni kuriozë të

Lexo me Shume

Ju tregojmë si të largoheni stresin në bazë të shenjës së horoskopit që keni

  Ju tregojmë si të largoheni stresin në bazë të shenjës së horoskopit që keni

Kur gjithçka rreth e rrotull duket shumë e vështirë për tu përballuar, secili prej nesh ka metodat e tij të

Lexo me Shume

Është e thjeshtë: Zbuloni nëse ai/ajo iu dashuron në bazë të shenjës së horoskopit që ka!

  Është e thjeshtë: Zbuloni nëse ai/ajo iu dashuron në bazë të shenjës së horoskopit që ka!

Pra, keni dalë dy ose tre herë me dikë që pëlqeni, keni kaluar shumë mirë, keni shkrepur disa foto, keni

Lexo me Shume

Zbuloni cili personazh filmi jeni në bazë të shenjës tuaj të horoskopit

  Zbuloni cili personazh filmi jeni në bazë të shenjës tuaj të horoskopit

A keni lexuar ndonjë roman, ose të keni parë një film dhe më pas keni thënë: “Ua, fiks kjo jam

Lexo me Shume

Mos na thoni që s’ju paralajmëruam: Këto janë tri shenjat më pak besnike të horoskopit!

  Mos na thoni që s’ju paralajmëruam: Këto janë tri shenjat më pak besnike të horoskopit!

Një nga arsyet kryesore se pse njerzit e ndjekin horoskopin është për të parë se si shkojnë gjërat e tyre

Lexo me Shume

Gjërat që meshkujt nuk durojnë dot sipas shenjës së horoskpit! Mos na thoni që nuk ju paralajmëruam

  Gjërat që meshkujt nuk durojnë dot sipas shenjës së horoskpit! Mos na thoni që nuk ju paralajmëruam

Astrologjia na tregon se çdo shenjë horoskopi në bazë të karakteristikave që ka, reagon shumë ndryshe në situata të ndryshme.

Lexo me Shume

Për ju që keni humbur shpresën tek shenjat tona të zodiakut, ju tregojmë ç’rezervon për këtë vit horoskopi kinez 

  Për ju që keni humbur shpresën tek shenjat tona të zodiakut, ju tregojmë ç’rezervon për këtë vit horoskopi kinez 

Tashmë edhe në Kinë është festuar Viti i Ri e mund të flasim për horoskpin e vitit 2018 që për

Lexo me Shume

Jeni kuriozë se si do të shkojë Shën Valentini për ju? Jua thotë shenja e horoskopit

  Jeni kuriozë se si do të shkojë Shën Valentini për ju? Jua thotë shenja e horoskopit

Ndonëse për shumë persona Shën Valentini nuk përfaqëson asgjë të veçantë sepse dashuria shprehet çdo ditë dhe jo vetëm një

Lexo me Shume