Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mësoni se kur duhet të martoheni sipas shenjës tuaj të horoskopit

August 18
19:22 2016

Dashi

Picture 1 of 12

Dashi është impulsiv dhe kërkon aventurën. Nuk ka një ditë të vitit që mund të jetë më e përshtatshme se një tjetër, pasi mjafton që të jetë spontane. Një dasmë shumë e mirë për ju do të ishte të zgjoheshit në mëngjes e menjëherë të thoshit se pas një jave do organizonit dasmën tuaj. Spontane dhe e bukur, sezoni nuk ka rëndësi!

Ju dhe partneri jeni gati për ditën e madhe të dasmës, por ende nuk keni planifikuar se kur është momenti i duhur. Nëse kërkoni  ndihmën e yjeve, atëherë mund t’ju themi se mund të gjeni sezonin, ditën apo çastin më të përshtatshëm për ju sipas shenjës së horoskopit. Nëse nuk jeni ende gati për të bërë një dasmë të madhe, mund ta përdorni këtë kohë që ju tregon shenja e horoskopit për një takim me të dashurin e zemrës.

Ndiqni galerinë për të parë kohën më të përshtatshme të vitit për t’u martuar sipas shenjës së horoskopit. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje