Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Lloji i verës që ju përshtatet me shenjën e horoskopit

April 27
11:01 2016

Dashi – MALBEC

Dashi – MALBEC
Picture 1 of 12

Lloji i rrushit me të cilën bëhet kjo verë i shkon për shtat energjisë dhe konfidencës së Dashit. Duke konsumuar këtë verë do të jeni qendra e tavolinës. Vera “MALBEC” shijohet e shoqëruar me ushqim ose jo; thjesht një gotë dhe shoqëri të mirë dhe gjithçka do të jetë e bukur.

Ashtu sikurse shenja e horoskopit thotë shumë për karakterin tuaj, njëlloj thotë edhe lloji i verës që ju përshtatet. Bazuar në hartën tuaj yjore do të shijoni më shumë verën që lidhet direkt me karakteristikat e shenjës tuaj të horoskopit. Herën tjetër që do të konsumoni një vakt të mirë, mbani mend edhe llojin e verës tuaj, do ta shijoni dyfish!

 

Komento
Etiketimet
Shperndaje