Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ky është tipi i mashkullit që meritoni sipas shenjës tuaj të horoskopit

September 10
12:24 2016

Dashi – Mashkulli intelektual

Picture 1 of 12

Shenja e Dashit është një shenjë individuale dhe mjaft logjike. Atyre u pëlqen që të bisedojnë me një mashkull që është mendimtar dhe i thellë. Duke qenë se ato i shijojnë këto lloj bisedash, të cilat janë të një niveli intelektual, edhe mashkulli i tyre duhet të jetë pikërisht i tillë. Gjithashtu ato pëlqejnë meshkujt e sinqertë dhe që kanë besim në vete. Femra Dash nuk ka kohë për lojëra.

Gjetja e një mashkulli që është i përshtatshëm për ju, aq sa të jetë realisht gjysma juaj më e mirë është mjaft e vështirë. Sigurisht, një sërë faktorësh ndikojnë në gjetjen e një mashkulli, por pikë së pari ju duhet të dini se çfarë tipi meritoni të keni në krahë përpara se të thurni ëndrrat për një të ardhme bashkë. Për këtë mund t’ju ndihmojë shenja e horoskopit, duke marrë parasysh disa karakteristika bazë të shenjës suaj.

Nëpërmjet galerisë, ndiqni se si është mashkulli që ju meritoni dhe mos ngurroni ta gjeni atë! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje