Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ky është fustani më i bukur i nusërisë për ju bazuar në shenjën e horoskopit

July 18
12:23 2016

1. Dashi

Picture 1 of 12

Femrat e shenjës së Dashit nuk e pëlqejnë ekspozimin e tepërt dhe nuk kanë dëshirë që fustani i tyre i nusërisë të jetë i madh dhe me shumë detaje të ndërlikuara. Një fustan i thjeshtë, i pastër dhe që është i lehtë për t'u veshur dhe hequr nga trupi do të ishte perfekt për Dashin. Tipikisht femrat Dash do të dëshironin ta ndërronin fustanin e tyre gjatë natës së dasmës duke u veshur me një fustan akoma më sportiv. Femrat Dash kanë shumë energji, ndaj u duhet një fustan që do t'i lejojë të kërcejnë përgjatë gjithë natës. Gjithashtu, për sa i përket ngjyrës mos eksperimentoni përveç të bardhës dhe ngjyrës së hapur të kremit.

Keni dëshirë që t’ju japin këshilla për sa i përket zgjedhjes së fustanit të nusërisë? Nëse ende nuk keni rënë dakord me askënd për zgjedhjen e fustanit, mund të merrni një indikacion shumë të mirë nga yjet. Astrologia Rebecca Gordon ju jep mundësinë që nëpërmjet shenjës së horoskopit të zbuloni se cili fustan nusërie ju përshtatet më shumë.

Komento
Shperndaje