Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kujdes! Sipas horoskopit, këto janë kombinimet më të këqija të dashurisë

Kujdes! Sipas horoskopit, këto janë kombinimet më të këqija të dashurisë
December 05
10:10 2016

Në përgjithësi, edhe për ata që e ndjekin me shumë kuriozitet, por edhe për ata që nuk ua vënë fort veshin shpjegimeve astrologjike, kur vjen fjala te kombinimet në çift dëshira për të ditur sa më shumë rritet. Në bazë të disa karakteristikave që ne kemi si pasojë e lindjes në një muaj apo në një tjetër, astrologjia na jep një shpjegim rreth kombinimeve në dashuri.

Sigurisht, këto nuk janë domosdoshmërisht të vërteta dhe në mënyrë absolute, sepse nëse ju e keni gjetur tashmë partnerin/en tuaj ideal/e dhe jeni mjaft të kënaqur me zgjedhjen tuaj, as horoskopi dhe asnjë fuqi tjetër e mbinatyrshme nuk mund t’ju tregojë nëse ky kombinim është i gabuar. Megjithatë, duke pasur parasysh veçoritë kryesore të çdo shenje, temperamentin e tyre dhe mënyrën se si e shohin botën, më poshtë do të rendisim shenjat me të cilat nuk do të kombinoheshit mirë për sa i përket dashurisë.

DASHI

Ju nuk kombinoheni mirë me: Binjakët, Peshqit, Akrepin.

DEMI

Ju nuk kombinoheni mirë me: Dashin, Shigjetarin, Binjakët.

BINJAKËT

Ju nuk kombinoheni mirë me: Peshqit, Gaforren, Demin.

GAFORRJA

Ju nuk kombinoheni mirë me: Dashin, Shigjetarin, Binjakët.

LUANI

Ju nuk kombinoheni mirë me: Binjakët, Peshqit, Bricjapin.

VIRGJËRESHA

Ju nuk kombinoheni mirë me: Ujorin, Peshoren, Dashin.

PESHORJA

Ju nuk kombinoheni mirë me: Virgjëreshën, Gaforren, Akrepin.

AKREPI

Ju nuk kombinoheni mirë me: Shigjetarin, Dashin, Binjakët.

SHIGJETARI

Ju nuk kombinoheni mirë me: Virgjëreshën, Gaforren, Demin.

BRICJAPI

Ju nuk kombinoheni mirë me: Binjakët, Dashin, Shigjetarin.

UJORI

Ju nuk kombinoheni mirë me: Virgjëreshën, Demin, Gaforren.

PESHQIT

Ju nuk kombinoheni mirë me: Luanin, Dashin, Binjakët.

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje