Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ku duhet të udhëtoni sipas shenjës së horoskopit?

May 27
08:47 2016

Dashi

Dashi
Picture 1 of 12

Dashi ka energji dhe mund të jetë impulsiv dhe konkurrues. Shkoni në Australi, rrini me kafshët e egra dhe njihuni me miq të rinj.


Aventurat spontane janë gjithmonë shumë të bukura. Në qoftë se dëshironi të shkoni diku në fundjavë apo disa ditë që keni pushim zgjidhni një vend sipas shenjës së horoskopit. Vendet sipas shenjave përshtaten me atë që ju pëlqeni dhe atë që jeni. Shfletoni galerinë për të parë se ku duhet të shkoni.

Komento
Etiketimet
Shperndaje