Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Cila princeshë e “Disney”-t jeni sipas shenjës të horoskopit?

July 31
17:32 2016

Dashi

Picture 1 of 12

Ju merrni gjithmonë rolin e udhëheqësit në situata të vështira. Pra ju jeni si Mulan impulsive, siguroheni të keni një njeri të besuar dhe nuk ju pëlqen aspak të rrini të veçuara.

Çdo vajzë në fëmijëri ka pasur “idhull” një princeshë “Disney”, madje kur të rritej do të donte të ishte si ajo. Por jeni kurioze të dini se cila princeshë përshtatet me ju sipas shenjës të horoskopit? Shfletoni galerinë për të parë se cila nga ato jeni ju. /Blitz.al/

Komento
Etiketimet
Shperndaje