Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Cila ikonë mode jeni sipas shenjës së horoskopit

May 22
19:38 2016

Cila nga ju vajza nuk do të donte të konsiderohej një ikonë mode apo së paku t’i ngjante njërës prej tyre? Edhe nëse mendoni se nuk keni aq dhunti sa për të krijuar një stil të ri të të veshurit apo mënyrës se si krihni flokët, mos u shqetësoni, sepse shenja juaj e horoskopit mund t’ju ndihmojë të gjeni se cilës prej ikonave të modës i ngjani më tepër e duke marrë këtë informacion mund të krijoni kombinime të përshtatshme për pamjen dhe karakterin tuaj. Shfletoni galerinë dhe gjeni muzën tuaj të frymëzimit për modën dhe stilin.

!

Shperndaje