Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë duhet të bëni këtë verë sipas shenjës tuaj të horoskopit

July 03
11:02 2016

Dashi

Picture 1 of 12

Ju i adhuroni sfidat fizike dhe jeni një atlet I shkëlqyer. Ju keni nevojë të vraponi, kërceni dhe të luani! Me prirjen tuaj për të qënë një lider, ju duhet të bëheni një kapiten skuadre. Ngrihuni nga kolltuku pra dhe gjejeni një skuadër!

Vera është koha e plazhit, koha e barbekyve me miqtë si dhe është koha e banjove të diellit në ditë të nxehta. Gjithashtu është sezoni që ne e presim gjatë gjithë vitit (sepse vera është mrekulli!). Nëse jeni student, me siguri shkolla ka mbaruar dhe ju po shijoni pushimet…Por edhe nëse jeni në punë, le të jemi të sinqertë: me siguri ju jeni duke ruajtur disa ditë pushimi, në mënyrë që të largoheni paksa nga stresi i përditshëm. Pra, çfarë duhet të bëni në kohën tuaj të lirë? Ne kemi një zgjidhje bazuar në shenjën tuaj të horoskopit dhe mendojmë se mund t’iu ndihmojë sado pak. Pushime të këndshme!

 

Komento
Shperndaje