Blitz | Kliko dhe Informohu

Horoskopi

Sezoni i Peshores po fillon dhe këto janë gjërat që duhet të dini për personat e kësaj shenje!

    Sezoni i Peshores po fillon dhe këto janë gjërat që duhet të dini për personat e kësaj shenje!

Me 23 Shtator fillon sezoni i Peshores, prandaj është mirë që të dini sa karakteristika të saj. Elementi: Ajri Ngjyra karakterizuese: Rozë, jeshile Dita karakterizuese: E premte Përputhet më mirë

Lexo me Shume

Këto 4 shenja të horoskopit japin shumë në shtrat dhe me to do keni eksperienca të paharrueshme!

    Këto 4 shenja të horoskopit japin shumë në shtrat dhe me to do keni eksperienca të paharrueshme!

Të jesh “bujar” në shtrat nuk është diçka që i vjen në mënyrë natyrale të gjithëve. Të marrësh kënaqësi duhet të jetë po aq e këndshme sa ta japësh atë.

Lexo me Shume

Çfarë i bën të tjerët të tërhiqen nga ju? Jua thotë horoskopi!

    Çfarë i bën të tjerët të tërhiqen nga ju? Jua thotë horoskopi!

Të gjithë jemi të bukur e të veçantë. Madje ka disa karakteristika që i bëjnë të tjerët të tërhiqen nga ju, sipas horoskopit. Dashi Pasioni juaj. Entuziazmi që keni nuk

Lexo me Shume

Thembra e Akilit? Ja cila është pika juaj e dobët sipas horoskopit!

    Thembra e Akilit? Ja cila është pika juaj e dobët sipas horoskopit!

Të gjithë kemi pikat tona të dobëta. Kjo është ajo që na bën human. Dhe pikërisht, horoskopi ju tregon cila është pika juaj e dobët sipas shenjës që përfaqësoni. Dashi

Lexo me Shume

Këshilla e vetme që ju duhet për muajin Shtator sipas horoskopit!

    Këshilla e vetme që ju duhet për muajin Shtator sipas horoskopit!

Shtatori ka ardhur me shumë zhvillime dhe risi. Por për ju horoskopi ka vetëm një këshillë! Dashi Gjërat e mira vijnë për ata që presin, por këtë muaj është koha

Lexo me Shume

Hëna e Re” ka rezervuar shumë për ju, ja çfarë ju pret pas 9 shtatorit sipas shenjave të horoskopit!

    Hëna e Re” ka rezervuar shumë për ju, ja çfarë ju pret pas 9 shtatorit sipas shenjave të horoskopit!

Epo miq, na pret ajo që quhet “Hëna e Re” së shpejti. Këtë herë, duhet të njiheni të gjithë me çfarë ajo do t’ju ofrojë më 9 shtator dhe të

Lexo me Shume

Në rast se e keni pyetur veten se çfarë ju pengon në jetë, zgjidhjen jua jep horoskopi për çdo shenjë!

    Në rast se e keni pyetur veten se çfarë ju pengon në jetë, zgjidhjen jua jep horoskopi për çdo shenjë!

Kemi gjëra që na frikësojnë dhe gjëra që na mungojnë, të cilat na pengojnë të vazhdojmë përpara në jetë. Për t’i kuptuar më mirë, na vjen në ndihmë horoskopi me

Lexo me Shume

A e dinit se marrëdhënia prindër-fëmijë varet edhe nga shenjat e horoskopit? Zbulojeni në këtë artikull

    A e dinit se marrëdhënia prindër-fëmijë varet edhe nga shenjat e horoskopit? Zbulojeni në këtë artikull

Shpesh e përdorim horoskopin vetëm për të ndjekur parashikimet e të ardhmes. Edhe atëherë kur ndjekim shpjegimin astrologjik, me siguri kjo për të parë se sa shkojmë me partnerin tonë

Lexo me Shume

Horoskopi parashikon një fundjavë magjike! Zbuloni cilat janë 3 shenjat e zodiakut që do të përfitojnë nga vendosja e yjeve

  Horoskopi parashikon një fundjavë magjike! Zbuloni cilat janë 3 shenjat e zodiakut që do të përfitojnë nga vendosja e yjeve

Edhe përkundër gjithë dramës kozmike që bie poshtë në botën tonë, një gjë është e sigurt: Në astrologji, sezoni i

Lexo me Shume

Çfarë do të ndodhë tek të gjithë në pjesën e mbetur të verës tashmë që Mërkuri është në prapavijë?

  Çfarë do të ndodhë tek të gjithë në pjesën e mbetur të verës tashmë që Mërkuri është në prapavijë?

Për të gjithë ju qe e keni qejf horoskopin, me shumë mundësi e dini se kur Mërkuri është në prapavijë,

Lexo me Shume

Zbuloni nëse ai/ajo ju tradhëton duke parë se sa tradhëtare është shenja e horoskopit që ka!

  Zbuloni nëse ai/ajo ju tradhëton duke parë se sa tradhëtare është shenja e horoskopit që ka!

Tradhtia është një nga temat më delikate, por edhe kurioziteti për këtë temë është shumë i lartë. Gjithmonë duam të

Lexo me Shume

Nëpërmjet shenjave të horoskopit, zbuloni anën e errët e çdokujt që njihni!

  Nëpërmjet shenjave të horoskopit, zbuloni anën e errët e çdokujt që njihni!

  DASHI Nuk ka kurrë “boll” për ju. Ju gjithmonë dëshironi më shumë. Ju doni gjithçka që jeta ka për

Lexo me Shume

“Skaneri i dashurisë”: Sipas horoskopit, zbuloni shenjat që besojnë në dashuri dhe ata të cilët s’duan t’ja dinë për të

  “Skaneri i dashurisë”: Sipas horoskopit, zbuloni shenjat që besojnë në dashuri dhe ata të cilët s’duan t’ja dinë për të

(Shenjat janë të renditura më poshtë nga ajo e cila beson më së shumti në dashuri tek ajo shenjë që

Lexo me Shume

Si ta kuptoni që ju dashurojnë siç duhet sipas shenjës tuaj të horoskopit

  Si ta kuptoni që ju dashurojnë siç duhet sipas shenjës tuaj të horoskopit

DASHI (21 Prill -19 Prill) Ju jeni të njohur më së shumti se keni një shpirt shumë aventurier dhe energjik.

Lexo me Shume

Ju tregojmë se cilët personazhe VIP do të ishin miqtë tuaj perfektë sipas shenjës së horoskopit

  Ju tregojmë se cilët personazhe VIP do të ishin miqtë tuaj perfektë sipas shenjës së horoskopit

DASHI – Brad Pitt, Miley Cyrus (Shigjetarë) Dashi duhet patjetër të gjejë një mik Shigjetar. Partneriteti mes tyre do të

Lexo me Shume

Këto janë gënjeshtrat më të zakonshme që themi sipas shenjës së horoskopit

  Këto janë gënjeshtrat më të zakonshme që themi sipas shenjës së horoskopit

Ju tashmë e dini, horoskopi flet shumë për karakteret e gjithsecilit dhe tregon shumë për mënyrën se si ne sillemi

Lexo me Shume

Këto janë 5 shenjat e horoskopit që janë “romantikë të dëshpëruar” e besojnë vërtetë tek ndjenja e dashurisë!

  Këto janë 5 shenjat e horoskopit që janë “romantikë të dëshpëruar” e besojnë vërtetë tek ndjenja e dashurisë!

Përkundër faktit që ne jetojmë në një botë shumë të lodhur, një botë në të cilën shpresa mund të ndihet

Lexo me Shume

“Shpirti im binjak në televizion”: Dyshet e ekranit shqiptar janë bashkë sepse kështu e ka vendosur horoskopi 

  “Shpirti im binjak në televizion”: Dyshet e ekranit shqiptar janë bashkë sepse kështu e ka vendosur horoskopi 

Para disa muajsh këtu në Blitz.al, kemi publikuar një artikull ku renditen disa prej dysheve të ekranit shqiptar. Këto dyshe,

Lexo me Shume

Jeni në prag të mbarimit të Universitetit? Horoskopi ju tregon se çfarë do të ndodh tani me ju!

  Jeni në prag të mbarimit të Universitetit? Horoskopi ju tregon se çfarë do të ndodh tani me ju!

Tani që e keni derdhur “gjakun” tuaj, djersën dhe lotët në kush e di se sa vite Universitet, ju jeni

Lexo me Shume

Nuk e dini përse partneri juaj mërzitet me ju? Tashmë po sepse do t’jua thotë horoskopi

  Nuk e dini përse partneri juaj mërzitet me ju? Tashmë po sepse do t’jua thotë horoskopi

Me siguri pas një ndarjeje ose pas një sherri të madh që ka ndodhur në çift, gjithnjë pyesni veten: “Përse

Lexo me Shume

Këto janë 3 shenjat e horoskopit të cilave do ju ecë vaj këtë muaj përsa i përket dashurisë!

  Këto janë 3 shenjat e horoskopit të cilave do ju ecë vaj këtë muaj përsa i përket dashurisë!

Maj, pranverë, ngrohje kohe! E çfarë shkon më shumë se sa dashuria në këtë muaj? Megjithatë, disa shenja do të

Lexo me Shume