Blitz

Social-Info

28 vjeçari nga Tirana kërkon grua në televizion: Nuk kam pasur asnjëherë të dashur!

    28 vjeçari nga Tirana kërkon grua në televizion: Nuk kam pasur asnjëherë të dashur!

“Historia ime”, në TV Klan solli ditën e sotme, historinë e pazakontë të një 28-vjeçari nga Tirana. Ai në studio ka treguar jetën e vështirë dhe punën e lodhshme dhe

Read Full Article

Gjermani, vajza nxjerr në shitje virgjërinë për të paguar studimet

    Gjermani, vajza nxjerr në shitje virgjërinë për të paguar studimet

Një vajzë nga Gjermania ka vendosur të shesë virgjërinë e saj për 100 mijë euro. Përmes agjencisë “Cinderella Escort”, studentja ka bërë publik lajmin ku thotë se këtë veprim e

Read Full Article

Pse Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi kanë qenë gjithmonë çifti presidencial në Shqipëri

    Pse Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi kanë qenë gjithmonë çifti presidencial në Shqipëri

Ka qenë data 29 tetor e vitit 1998, një vit plot trazira për jetën politike-ekonomike-sociale të Shqipërisë, kur Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi firmosën për dashurinë e tyre në bashki

Read Full Article

Raporti i fundit ndez alarmin: Njerëzit po zgjedhin edukimin dhe karrierën përpara familjes dhe fëmijëve!

    Raporti i fundit ndez alarmin: Njerëzit po zgjedhin edukimin dhe karrierën përpara familjes dhe fëmijëve!

Ajo që kemi qenë duke diskutuar prej vitesh, më në fund është vërtetuar shkencërisht nga një studim i detajuar i një strukture të Departamentit të Shtetit Amerikan. Të rriturit sot

Read Full Article

(FOTO) Kaliforni, festa më e madhe e lesbikeve

    (FOTO) Kaliforni, festa më e madhe e lesbikeve

Në Kaliforni të SHBA-së, 20 mijë lesbike janë mbledhur në Palm Springs për t’u dëfryer në festivalin më të madh ku mblidhen vetëm femra apo miqtë e tyre gay herë

Read Full Article

Pasi të lexoni historinë e këtij çifti të divorcuar, do ta besoni se dashuria për fëmijën tejkalon gjithçka

    Pasi të lexoni historinë e këtij çifti të divorcuar, do ta besoni se dashuria për fëmijën tejkalon gjithçka

Shpesh mendojmë se nuk ka asnjë mundësi që ne të ndahemi me atë që martohemi, por në fakt kjo është totalisht e mundur. E mira është që pas një divorci,

Read Full Article

Zbulo se si ta gjesh ku është ajo 24/24

Zbulo se si ta gjesh ku është ajo 24/24

Ju ka ndodhur ndonjëherë të mos mbani mend se ku e keni parkuar makinën një natë më parë? Epo, të gjithëve u ndodh  të paktën njëherë të harrojnë se ku

Read Full Article

25 vjet, 33 tentativa, djaloshi merr më në fund patentën

    25 vjet, 33 tentativa, djaloshi merr më në fund patentën

E çuditshme, por e vërtetë. Një anglez nuk ka mundur të marrë dot patentën për të drejtuar automjetin për 25 vjet me radhë dhe 33 tentativa të dështuara. Por duket

Read Full Article

Samiti Rinor i NATO-s në Tiranë, një mundësi për të gjithë të rinjtë

Samiti Rinor i NATO-s në Tiranë, një mundësi për të gjithë të rinjtë

Youth Development Group do të organizojë një event të quajtur Samiti Rinor i NATO-s i cili do të zhvillohet më

Read Full Article

Flet 72-vjeçarja që lindi një bebe disa muaj më parë: “Është më e vështirë nga sa mendoja”

  Flet 72-vjeçarja që lindi një bebe disa muaj më parë: “Është më e vështirë nga sa mendoja”

Një grua ka bërë lindje në moshën 72-vjeçare, ndërkohë që bashkëshorti i saj është 80 vjeç. Çifti bëri mjaft bujë

Read Full Article

Habit punëtori, jep dorëheqjen me shkrim në letër higjienike

  Habit punëtori, jep dorëheqjen me shkrim në letër higjienike

Një punonjës i një kompanie, i lodhur dhe i mërzitur nga trajtimi që i kishin bërë, ka vendosur të japë

Read Full Article

Kërkesa e suedezëve po çmend rrjetin: Kërkojmë pushim nga puna gjatë ditës për të bërë seks!

  Kërkesa e suedezëve po çmend rrjetin: Kërkojmë pushim nga puna gjatë ditës për të bërë seks!

E dimë që kjo duket e çuditshme, ashtu është dukur edhe për shumë persona të cilët e kanë quajtur këtë

Read Full Article

E frikshme! Gjysma e çifteve japoneze nuk kryejnë marrëdhënie seksuale për këtë arsye

  E frikshme! Gjysma e çifteve japoneze nuk kryejnë marrëdhënie seksuale për këtë arsye

Një studim i ri ka dhënë disa konkluzione të frikshme lidhur me seksin në Japoni. Sipas tij, rreth gjysma e

Read Full Article

Kjo është çmenduri! Historia e vajzës që lindi fëmijën në moshën 5-vjeçare

  Kjo është çmenduri! Historia e vajzës që lindi fëmijën në moshën 5-vjeçare

Në moshën 5-vjeçare shumica prej nesh janë shumë të zënë duke luajtur dhe duke mësuar gjërat e para, ndërkohë që

Read Full Article

Rrëfimi i trishtë i vajzës së shitur për seks

  Rrëfimi i trishtë i vajzës së shitur për seks

“Atë natë ai më mori me vete me forcë. Unë po qaja. Më tha: Të kam blerë te prindërit e

Read Full Article

Nga funeralet te klinikat – këto janë vendet më të çuditshme që meshkujt përdorin për të “gjuajtur” vajzat!

  Nga funeralet te klinikat – këto janë vendet më të çuditshme që meshkujt përdorin për të “gjuajtur” vajzat!

Sigurisht që me jetët tona që janë më të zëna dhe me flirtimet online është shumë e vështirë ditët e

Read Full Article

Pas disa muajsh në krye të bashkisë, befason kryetarja: “Nuk mund t’ju gënjej, jam transgjinore!”

  Pas disa muajsh në krye të bashkisë, befason kryetarja: “Nuk mund t’ju gënjej, jam transgjinore!”

Kryetarja e një qyteti të vogël në Teksas sapo ka shkruar historinë pasi ka rrëfyer për herë të parë se

Read Full Article

(Intervistë) Psikologia Klevis Vaqari: Ka prindër që përdorin fëmijët për të shkarkuar inatin që kanë me njëri-tjetrin

  (Intervistë) Psikologia Klevis Vaqari: Ka prindër që përdorin fëmijët për të shkarkuar inatin që kanë me njëri-tjetrin

Divorci në Shqipëri nga viti në vit ka shënuar rritje. Në dyert e gjykatave çdo ditë paraqiten qytetarë të cilët

Read Full Article

Pse u mbyll sërish “Lolita”?

  Pse u mbyll sërish “Lolita”?

“Do ta mbyllim “Lolitën”! Do ta mbyllim faqen për ca kohë. Nuk po e mbyll as rilindja, as LSI, as

Read Full Article

25-vjeçares i japin vetëm një javë për të jetuar, ndan me të gjithë mesazhin prekës

  25-vjeçares i japin vetëm një javë për të jetuar, ndan me të gjithë mesazhin prekës

Pas një ndërhyrjeje në mushkëri që rezultoi të mos ishte e suksesshme, një vajzë 25-vjeçare nga Australia mori lajmin e

Read Full Article

Të gjitha gjestet femërore që meshkujt do të bënin po të mos gjykoheshin nga shoqëria

  Të gjitha gjestet femërore që meshkujt do të bënin po të mos gjykoheshin nga shoqëria

Femrat kanë luftuar prej kohësh për t’i tejkaluar të gjitha stereotipet gjinore dhe për të ndarë ashtu siç duhet rolet

Read Full Article
1 2 3 10