Blitz

Thuhet se POOOR...

Alketa Vejsiu flet për komentet e Class ndaj Xhemit dhe motrave Vjollca: E lashë gazetaren të lirë të shprehej por më bullizuan mua

    Alketa Vejsiu flet për komentet e Class ndaj Xhemit dhe motrave Vjollca: E lashë gazetaren të lirë të shprehej por më bullizuan mua

Intervista e Alketa Vajsiut ditën e djeshme në Opiniin qarkulloi kudo në media. Alketa foli për pjesëmarrjrn e saj në Sanremo, festivalin e RTSH-së por edhr postimet e shumëdiskutuara në

Read Full Article

Çunat në aksion! Olsi Bylyku dhe Mateus Frroku kërkojnë nuse

    Çunat në aksion! Olsi Bylyku dhe Mateus Frroku kërkojnë nuse

Pak ditë më parë një video e publikuar në Instastory nga e dashura e  Olsi Bylykut zbuloi bashkëpunimin me të ri të tij, këtë herë me Mateus Frrokun. Olsi dhe

Read Full Article

Genti Lako: Orgesa Zaimi është e llastuar, nuk më ka paguar për kompozimet e mia!

    Genti Lako: Orgesa Zaimi është e llastuar, nuk më ka paguar për kompozimet e mia!

Fillimisht, nëse nuk jeni në dijeni të sherrit virtual mes kompozitorit Genti Lako dhe Orgesa Zaimit, klikoni tek linku më poshtë dhe më pas ejani sërish në këtë artikull për

Read Full Article

Si do të jetë kjo javë? Parashikimi i horoskopit nga Meri Shehu!

    Si do të jetë kjo javë? Parashikimi i horoskopit nga Meri Shehu!

Dashi Kryesisht duhet te merreni me art krijimtari dhe dashuri kete periudhe. Mund te enderroni edhe kontakte me jashte vendit apo romanca ne udhetime. Demi Cdo gje do lidhet me

Read Full Article

Ashtu si me lezet, Nevina konfirmoi lidhjen me juristin!

    Ashtu si me lezet, Nevina konfirmoi lidhjen me juristin!

Nevina Shtylla gjithnonë ka qenë hermetike përsa i përket jetës së saj private, megjithatë mediat nuk janë kursyer. Pak kohë më parë dolën disa foto, të cilat pretendoheshin se djali

Read Full Article

“30 mijë euro për 1 fëmijë”, a duhet të largohet Albani nga “PërPuthen”?

    “30 mijë euro për 1 fëmijë”, a duhet të largohet Albani nga “PërPuthen”?

Sot, puntata e radhës e rubrikë së “E Diell”, “Përputhen” ka qenë tepër e tensionuar. Situata është e tillë: Albani i kishte shkruar një vajze, rastin e të cilës e

Read Full Article

Sanremon, Alketa Vejsiu ia dedikon bashkëshortit!

    Sanremon, Alketa Vejsiu ia dedikon bashkëshortit!

Ky, është një tjetër lajm i cili flet për Alketën dhe Sanremon. Në 6 Shkurt, Alketa u ngjit në skenën e teatrit Ariston dhe mahniti publikun me prezantimin e saj,

Read Full Article

Përpara jush, e dashura modele e Capital T!

    Përpara jush, e dashura modele e Capital T!

Capital T, jo vetëm rap-artist shumë i dashur për stilin dhe hitet muzikore që ka sjellë për publikun ndër vite po, gjithashtu është në mënyrë kategorike në listën e meshkujve

Read Full Article

Dikur, Irgen Çela nuk kishte dëshirë të ishte pjesë e Portokalli-së!

    Dikur, Irgen Çela nuk kishte dëshirë të ishte pjesë e Portokalli-së!

Në “Një ditë me Dojnën” në Pop Culture ka qenë i ftuar aktori i Portokallisë Irgen Çela. Teksa kanë zhvilluar

Read Full Article

Në garderobën e Fatmir Hysenbelliut: Sa kushtojnë këpucët më të shtrenjta?

    Në garderobën e Fatmir Hysenbelliut: Sa kushtojnë këpucët më të shtrenjta?

Të gjithë bëhemi kuriozë kur vjen fjala të kontrollojmë garderobën e dikujt. Ajo ç’ka na kuriozon janë pikërisht çmimet. Këtë

Read Full Article

Anaid Kaloti përlotet në emision: Mashkulli dhunon, burri i vërtetë jo!

    Anaid Kaloti përlotet në emision: Mashkulli dhunon, burri i vërtetë jo!

Këtë të shtunë Pop Culture ka përgatitur një eksperiment social përsa i përket faktit sesi reagojnë shqiptarët kur përballen me

Read Full Article

Partnerja e Cristiano Ronaldos u pagua 149 mijë euro nga “Sanremo” dheeee i dhuron për bamirësi!

    Partnerja e Cristiano Ronaldos u pagua 149 mijë euro nga “Sanremo” dheeee i dhuron për bamirësi!

Ok ok, ja një lajm nga “Sanremo” që nuk ka të bëjë me Alketa Vejsiun. Mediat italiane kanë shkruar se

Read Full Article

Dafina dhe Dj Geek nuk e fshehin më, premtojnë dashurinë…

    Dafina dhe Dj Geek nuk e fshehin më, premtojnë dashurinë…

Prej kohësh në media qarkullojnë fjalë se, siç qarkullojnë për shumë çifte por që fillimisht s’e pranojnë, derisa martohen, si

Read Full Article

Video/Refuzojnë të dalin nga shtëpia, tërhiqen zvarrë të prekurit nga koronavirusi në Kinë

    Video/Refuzojnë të dalin nga shtëpia, tërhiqen zvarrë të prekurit nga koronavirusi në Kinë

Një video po përhapet qarkullon gjerësisht në rrjet, ku shihet se si merret me forcë një familje kineze që dyshohet

Read Full Article

Fjodora përjeton keq deklaratën për vathët: Punoj nga mëngjesi deri në darkë, nëse nuk ju dhimbsem unë, kujtoni që…

    Fjodora përjeton keq deklaratën për vathët: Punoj nga mëngjesi deri në darkë, nëse nuk ju dhimbsem unë, kujtoni që…

Fjodora Fjora, pak ditë më parë ishte e ftuar tek “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të folur rreth

Read Full Article

Olti Curri: Hyrja e Alketës në Sanremo më trembi, ishte e dhunshme dhe e paedukatë!

    Olti Curri: Hyrja e Alketës në Sanremo më trembi, ishte e dhunshme dhe e paedukatë!

E gjithë shqipëria sot, populli i thjeshtë dhe mediat, personazhet e njohur po komentojnë prezencën e Alketës në skenën e

Read Full Article

Mediat italiane për Alketa Vejsiun: URAGAN!

    Mediat italiane për Alketa Vejsiun: URAGAN!

Me një fustan Dolce&Gabana , një rozë e thellë e dizenjuar me gurë të bardhë Alekta Vejsiu u bë e

Read Full Article

Mjeshtri i Madh i Kinematografisë për “I Love Tropoja”: Filmi në pallatin e Kongreseve një gjë e tmerrshme

    Mjeshtri i Madh i Kinematografisë për “I Love Tropoja”: Filmi në pallatin e Kongreseve një gjë e tmerrshme

I love Tropoja”/Pas Alfred Trebickës, Mjeshtri i Madh i Kinematografisë:Filmi në pallatin e Kongreseve një gjë e tmerrshme, jo çdokush

Read Full Article

Alketa Vejsiu këndon dhe prezanton sonte në “Sanremo”.

    Alketa Vejsiu këndon dhe prezanton sonte në “Sanremo”.

Alketa Vejsiu po e pret me emocion të madh prezantimin sot në Sanremo. Moderatorja e njohur do të bëhet shqiptarja

Read Full Article

“Dikur punoja si kamarier”, Irgen Çela tregon jetën para se të bëhej i famshëm

    “Dikur punoja si kamarier”, Irgen Çela tregon jetën para se të bëhej i famshëm

Aktori i humorit Irgen Cela i ftuar në emisionin “Glamour Zone” ka treguar se cila ka qenë puna e tij

Read Full Article

Mësoni se si mund të reklamohet biznesi juaj në një nga panairet e rëndësishme në Itali

Mësoni se si mund të reklamohet biznesi juaj në një nga panairet e rëndësishme në Itali

Një event mjaft i rëndësishëm do të mbahet për pak ditë në Tiranë dhe mund të jetë një mundësi shumë e mirë edhe për biznesin tuaj!  Nëse ke një biznes

Read Full Article