Blitz

Thuhet se POOOR...

Brenda pushimeve luksoze të David dhe Victoria Beckham

    Brenda pushimeve luksoze të David dhe Victoria Beckham

Teksa vazhdonin pushimet e tyre në Bali dhe Lambok, tërmetet që ndodhën detyruan David dhe Victoria Beckham të largohen prej aty. Por duket se cifti e ka gjetur menjëhere zgjidhjen!

Read Full Article

Doni që një mashkull të çmendet pas jush? Ja cfarë cilësie duhet të keni në karakterin tuaj

    Doni që një mashkull të çmendet pas jush? Ja cfarë cilësie duhet të keni në karakterin tuaj

Do të gënjenim nëse do të thonim se pamja e jashtme nuk është edhe aq e rëndësishme, sidomos kur bëhet fjalë për të tërhequr vëmendjen e një mashkulli. ër çdo

Read Full Article

Janë fituesit në fuqi, por Izraeli mund të mos e organizojë Eurovizion 2019

    Janë fituesit në fuqi, por Izraeli mund të mos e organizojë Eurovizion 2019

Autoriteti i Transmetimit Publik të Izraelit dhe qeveria janë përballur së fundmi me debatin mes tyre se cila duhet të paguajë garancinë prej 12 milionë euro në Bashkimin Europian të

Read Full Article

Video /”O Zot, o Zot”, dalin pamjet tmerruese të njerëzve që bërtasin gjatë rrëzimit të urës

    Video /”O Zot, o Zot”, dalin pamjet tmerruese të njerëzve që bërtasin gjatë rrëzimit të urës

Ura Morandi në Genova të Italisë është shembur sot pas një problem në strukturë. Pamjet e para të urës së shëmbur tmerrojnë të gjithë duke bërtitur: “O zot, o Zot”.

Read Full Article

(Foto) Vajzat zgjodhën fustane! Chic, class, seksi dhe plot shkëlqim kështu dukeshin të ftuarat e dasmës

    (Foto) Vajzat zgjodhën fustane! Chic, class, seksi dhe plot shkëlqim kështu dukeshin të ftuarat e dasmës

Vijojnë fotot e personazheve nga dasma e Ledion Liços dhe Sara Hoxhës. Detaji që bie në sy në publikimet në Instagram është se vajzat kishin zgjedhur të visheshin class, seksi

Read Full Article

“Pa të, sot do të isha në burg”- deklarata e Mozzik habit ndjekësit

    “Pa të, sot do të isha në burg”- deklarata e Mozzik habit ndjekësit

Ai është një ndër reperat më të dashur në tregun muzikor shqiptar. Që në projektet e tij të para muzikore, Mozzik arriti sukses të menjëhershëm në një kohë shumë të

Read Full Article

Besojeni ose jo, këto janë fakte që s’i ndryshon dot askush…

    Besojeni ose jo, këto janë fakte që s’i ndryshon dot askush…

Për të trazuar paksa ditën tuaj, kemi vendosur të mbledhim disa fakte interesante, që duam ose nuk duam ne, ato janë 100% të vërteta. Një grua gjatë jetës së saj

Read Full Article

E rëndë në Pukë. Një i vdekur dhe një i plagosur

    E rëndë në Pukë. Një i vdekur dhe një i plagosur

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetri ka ndodhur në aksin rrugor Pukë-Shkodër. Një vinç është kthyer përmbys në rrugë dhe për

Read Full Article

Ditë zie në Selenicë, bashkia 12 milionë lekë për familjet e viktimave (Dokument)

    Ditë zie në Selenicë, bashkia 12 milionë lekë për familjet e viktimave (Dokument)

Dita e sotme do të jetë ditë zie për Bashkinë e Selenicës, një bashki me 7 mijë banorë që ditën

Read Full Article

Pesë muaj pas lindjes, Floriana Garo poston foton e parë me bikini

    Pesë muaj pas lindjes, Floriana Garo poston foton e parë me bikini

Moderatorja Floriana Garo ka zgjedhur që pushimet t’i kalojë në Shqipëri. Pasi pjesën më të madhe të vitit ish moderatorja

Read Full Article

(Këndvështrim) Instagrami, çfarë kemi harruar për të dhe jetën tonë?

    (Këndvështrim) Instagrami, çfarë kemi harruar për të dhe jetën tonë?

Nga Ana Limani Rrjetet sociale janë kthyer në një lojë të rrezikshme për jetën e çdokujt prej nesh. Instagrami na

Read Full Article

(Video) Çifti i njohur i “Big Brother” drejt altarit, propozim për martesë në festën e birrës

    (Video) Çifti i njohur i “Big Brother” drejt altarit, propozim për martesë në festën e birrës

Ata e provuan të dy aventurën e quajtur “Big Brother”, edhe pse e krijuan mardhënien e tyre pas daljes nga

Read Full Article

Jeni duke planifikuar dasmën tuaj? Ne ju ndihmojmë me idetë më të veçanta të tortave për ditën tuaj të madhe!

    Jeni duke planifikuar dasmën tuaj? Ne ju ndihmojmë me idetë më të veçanta të tortave për ditën tuaj të madhe!

Dasma është një nga ngjarjet më të rëndësishme të jetës për shumë njerëz ku gjithçka duhet të jetë e përsosur.

Read Full Article

Jeni mërzitur me shtëpinë tuaj? Ndiqni këto këshilla dekorimi për ta bërë të duket si e re!

    Jeni mërzitur me shtëpinë tuaj? Ndiqni këto këshilla dekorimi për ta bërë të duket si e re!

Keni blerë një apartament të ri apo jeni lodhur me dhomën tuaj të mërzitshme dhe doni të bëni një ndryshim?  Janë

Read Full Article

I nxehti afrikan në Shqipëri erdhi! Ndiqni këshillat për pushime të shëndetshme

    I nxehti afrikan në Shqipëri erdhi! Ndiqni këshillat për pushime të shëndetshme

Në Shqipëri rrezatimi diellor është më i fortë midis muajve maj dhe gusht, ndaj dhe gjatë aktiviteteve tuaja, në mjedis

Read Full Article

Mendoi se i shpëtoi akuzave për ngacmim seksual, por këngëtari i “Backstreet Boys” duhet të japë sërish llogari

    Mendoi se i shpëtoi akuzave për ngacmim seksual, por këngëtari i “Backstreet Boys” duhet të japë sërish llogari

Anëtari i grupit “Backstreet Boys”, Nick Carter është vënë sërish në qendër të polemikave, duke qenë se  prokurorët kanë rinisur hetimet

Read Full Article

(Foto) Ëndërroni të shëtisni të dashurit tuaj me makinën e Princ Harry-t dhe Meghan Markle? Tashmë mund ta blini atë…

    (Foto) Ëndërroni të shëtisni të dashurit tuaj me makinën e Princ Harry-t dhe Meghan Markle? Tashmë mund ta blini atë…

Makina “Audi’ e përdorur nga Princi Harry për të marrë Meghan Markle nga aeroporti, ka dalë në shitje për 80.890

Read Full Article

Çizme në verë? Nxirrni garderobën e dimrit sepse vajzat e njohura shqiptare e bënë këtë stil të duket “cool”

    Çizme në verë? Nxirrni garderobën e dimrit sepse vajzat e njohura shqiptare e bënë këtë stil të duket “cool”

Menduam se kjo verë do të përfundonte me trendin e fotove ku pozohet me një copëz shalqi në dorë por

Read Full Article

Cilët janë qytetet më romantikë ku mund të arratiseni me dashurinë tuaj?

Çdokush do të donte të bënte pushime me personin e zemrës në qytetet më romantike të botës, e shpeshherë kur

Read Full Article

I nxehti afrikan në Shqipëri, ja ku shënuan sot temperaturat 48°C

    I nxehti afrikan në Shqipëri, ja ku shënuan sot temperaturat 48°C

  Në Shqipëri sot janë rregjistruar temperatura të larta. Sipas Meteoalb pika më e nxehtë e vendit sot ka qenë

Read Full Article

Politikani serb që e njeh pavarësinë e Kosovës, bën “shqiponjën” në televizion

Gjesti i bërjes së shqiponjës me duar gjithmonë ka ngjallur reagimin e serbëve, por jo të politikanit liberal Çedomir Jovanoviç. Gjatë një interviste në televizionin N1 ai ka bërë “shqiponjën”,

Read Full Article