Blitz

Thuhet se POOOR...

Modelja dhe këngëtari i famshëm “vulosin” romancën e tyre me një puthje në publik

    Modelja dhe këngëtari i famshëm “vulosin” romancën e tyre me një puthje në publik

Bella Hadid dhe The Weeknd duket se nuk stepen aspak të tregojnë publikisht romancën e tyre të dashurisë. Supermodelja dhe këngëtari  janë parë duke shkëmbyer një puthje në Los Angeles.

Read Full Article

Tv Klan dhe Top Channel zbulojnë programacionin! Këto janë emisionet dhe risitë e këtij sezoni

    Tv Klan dhe Top Channel zbulojnë programacionin! Këto janë emisionet dhe risitë e këtij sezoni

  Vetëm pak ditë na ndajnë nga sezoni i ri televiziv që do të nisë më 3 shtator. Prej javësh në media janë shkruar shumë lajme për lëvizjet që do

Read Full Article

Pse makaronat nuk thyen asnjëherë në dy pjesë? Zbulohet arsyeja e cila është e dobishme në arkitekturë dhe mjekësi

    Pse makaronat nuk thyen asnjëherë në dy pjesë? Zbulohet arsyeja e cila është e dobishme në arkitekturë dhe mjekësi

Besoj se gjithmonë kur jeni përpjekur të thyeni makaronat ato janë ndarë në më shumë se dy copa. Nuk është një zbulim shumë i rëndësishëm por studimi ka çuar në

Read Full Article

Buta jo më nën menaxhimin e Faton Shoshit! Çfarë ka ndodhur me dy çunave?

    Buta jo më nën menaxhimin e Faton Shoshit! Çfarë ka ndodhur me dy çunave?

Pas Era Istrefit një tjetër këngëtar është shkëputur nga labeli “Nesër Music” nën menaxhimin e Faton Shoshit. Reperi Buta, i cili ishte pjesë e labelit prej një viti, ditën e

Read Full Article

Pas akuzave të mohuara, publikohen pamjet ku këngëtari dhunon fizikisht të dashurën e tij

    Pas akuzave të mohuara, publikohen pamjet ku këngëtari dhunon fizikisht të dashurën e tij

Vetëm pak ditë më parë në media qarkulloi lajmi se Liam Gallagher ka dhunuar fizikisht të dashurën e tij, Debbie Gwyther. Sipas raportimeve këngëtari e kishte kapur nga fyti partneren

Read Full Article

Gazetari i njohur zë vendin e Kelvit dhe Dojnës. Zbulohet programi i ri!

    Gazetari i njohur zë vendin e Kelvit dhe Dojnës. Zbulohet programi i ri!

Një e nga një televizionet po zbulojnë emisionet e reja që do të nisin trasmetimin në sezonin e ri. Pas Eno Popit që do të shfaqet me programin argëtues “Dilema”,

Read Full Article

Doni të keni fëmijë të edukuar? Këto janë sjelljet që duhet të bëjnë prindërit

    Doni të keni fëmijë të edukuar? Këto janë sjelljet që duhet të bëjnë prindërit

Edukimi  është tepër i rëndësishëm  për çdo individ  pasi është një  nga rrjedhat më të rëndësishmë të shoqërisë. Shprehja se “edukimi dhe sjellja e mirë i kanë bazat nga familja”,

Read Full Article

Kërkohet shkarkimi i Papa Françeskut. Akuzohet se ka qenë në dijeni të abuzimeve seksuale

    Kërkohet shkarkimi i Papa Françeskut. Akuzohet se ka qenë në dijeni të abuzimeve seksuale

Ditën e djeshme Papa Françesku ka vizituar Irlandën si një ndër vendet me komunitet të madhë  katolik , ku  foli përpara popullit të madh rreth rasteve të abuzimeve seksuale. Papa

Read Full Article

Sulm me armë në Florida, 3 persona humbin jetën dhe 11 plagosen. Mes të mbijetuarve një shqiptar

    Sulm me armë në Florida, 3 persona humbin jetën dhe 11 plagosen. Mes të mbijetuarve një shqiptar

Të paktën 3 persona javë vrarë dhe 10 të tjerë raportohen të plagosur si pasojë e disa të shtënave me

Read Full Article

Sytë zemra! Ariana Grande dhe Pete Davidson shkëmbejnë një puthje pasionante në skenë

    Sytë zemra! Ariana Grande dhe Pete Davidson shkëmbejnë një puthje pasionante në skenë

Ariana Grande dhe Pete Davidson e tregojnë dashurinë e tyre tashmë kudo. Javën e kaluar në MTV VMAs ata bënë

Read Full Article

Era iu nënshtrua një operacioni, Renee shndërrohet në doktoreshën e saj personale

    Era iu nënshtrua një operacioni, Renee shndërrohet në doktoreshën e saj personale

Era Istrefi pak ditë më parë i është nënshtruar një operacioni. Vetë këngëtarja i njoftoi ndjekësit e saj në rrjete

Read Full Article

21-vjeçari aksidenton për vdekje dy kushërinj në Fier, ikën nga vendngjarja(Emrat)

    21-vjeçari aksidenton për vdekje dy kushërinj në Fier, ikën nga vendngjarja(Emrat)

Mbrëmjen e së dielës dy djem të rinj, kushërinj me njëri tjetrin humbën jetën në fshatin Arapaj, në Roskovec të

Read Full Article

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin pas fejesës marrin një tjetër vendim të rëndësishëm

    Justin Bieber dhe Hailey Baldwin pas fejesës marrin një tjetër vendim të rëndësishëm

Justin Biber dhe e fejuara e tij Hailey Baldëin , janë një ndër çiftet më të ndjekur të Hollywoodit që

Read Full Article

Ish-bashkëshorti i Monica Bellucit martohet me modelen 21-vjeçare

    Ish-bashkëshorti i Monica Bellucit martohet me modelen 21-vjeçare

Vincent Cassel aktori i famshëm francez por edhe ish-bashkëshorti i Monica Belluci me të cilin  ka edhe 2 vajza nga

Read Full Article

Modelja nxjerr në shitje virgjërinë e saj “Dua të bëj mamanë krenare”

    Modelja nxjerr në shitje virgjërinë e saj “Dua të bëj mamanë krenare”

Një nga modelet më të suksesshme në Azerbajxhan, ka pushtuar rrjetet sociale pas deklaratës së saj. Mahbuba Mammadzada është 23

Read Full Article

Artisti që arrin të transformohet në çdo personazh VIP

    Artisti që arrin të transformohet në çdo personazh VIP

Alexis Stone është kthyer në një nga meshkujt më të ndjekur në instagram për shkak të aftësisë së për të

Read Full Article

Kategori të ndryshme pushimesh! Personazhet që i shijuan ditët e verës në shoqëri dhe mënyra të ndryshme

    Kategori të ndryshme pushimesh! Personazhet që i shijuan ditët e verës në shoqëri dhe mënyra të ndryshme

Edhe një javë duhet dhe zyrtarisht mbyllet stina e verës edhe pse ka shumë njerëz që preferojnë që pushimet e

Read Full Article

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin planifikojnë të ardhmen bashkë, blejnë 3.9 milion $ rezidencën luksoze

    Justin Bieber dhe Hailey Baldwin planifikojnë të ardhmen bashkë, blejnë 3.9 milion $ rezidencën luksoze

Justin Biber dhe Hailey Baldwin duket se po e planifikojnë që tani të ardhmen e tyre. Ylli popit ka blerë

Read Full Article

Nuk na i merrte mendja! Aktori turk tregon prejardhjen e tij shqiptare

    Nuk na i merrte mendja! Aktori turk tregon prejardhjen e tij shqiptare

Ai është një ndër aktorët më të dashur në Turqi. Can Yaman ka pasur një numër të madh të roleve

Read Full Article

Konfirmohet: “Kimikati” i bashkohet Besit dhe Erionit. Çfarë do bëjnë tre çunat në Tv Klan?

    Konfirmohet: “Kimikati” i bashkohet Besit dhe Erionit. Çfarë do bëjnë tre çunat në Tv Klan?

Një tjetër emisioni humori, është pikërisht kjo arsyeja se përse Kimikati ose ndryshe Olsi Bylyku vendosi të largohej nga “Portokalli”.

Read Full Article

Ameli fillon për herë të parë kopshtin, Miriam Cani emocionin me postimin e saj…

    Ameli fillon për herë të parë kopshtin, Miriam Cani emocionin me postimin e saj…

Miram Cani dhe Alban Skënderaj kanë treguar gjithmonë nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale kujdesin ndaj vajzës së tyre dhe madje i kanë kushtuar edhe një këngë. Sot për ta  është

Read Full Article