Blitz | Kliko dhe Informohu

Thuhet se POOOR...

Ekskluzive! Revoltohet Arta Bajrami ndaj Taynës dhe gazetarëve: Po çfarë Freestyle? – banale, jo profesionale!

    Ekskluzive! Revoltohet Arta Bajrami ndaj Taynës dhe gazetarëve: Po çfarë Freestyle? – banale, jo profesionale!

Pasi rap-artistja Tayna publikoi dy ditë më parë në “YouTube” këngën me titull “Freestyle”, një postim i këngëtares Arta Bajrami u interpretua si thumbim kundrejt reperes: “Freestyle??? Me msu vjershën

Read Full Article

Ed Manushi ngatërron Kastriot Tushën me Çaushin

    Ed Manushi ngatërron Kastriot Tushën me Çaushin

Pas gafës së famshme, “qante naqiu”…, moderatori dhe gazetari i njohur Ed Manushi mbrëmjen e djeshme ka bërë një tjetër gafë. “Proçesin Sportiv” e hapi tenori i njohur Kastriot Tusha,

Read Full Article

Ekskluzive! Pas thumbimit të Artës, reagon menaxheri i Taynës

    Ekskluzive! Pas thumbimit të Artës, reagon menaxheri i Taynës

Tayna, rap-artistja e njohur shqiptare e cila menjëherë u kthye në fokusin e mediave dhe kocerteve në vend e jo vetëm, komentohet shpesh për diss-e, thënë në gjuhën e përditshme

Read Full Article

Ikën Flori, Eneda dhe Albana! Kush do të jenë 3 personazhet që do të zëvendësojnë moderatorët?

    Ikën Flori, Eneda dhe Albana! Kush do të jenë 3 personazhet që do të zëvendësojnë moderatorët?

Pavarësisht se sezoni i ri televiziv ka kohë që ka filluar, zhurma mediatike për atë që quhet “merkato” televizive vazhdon të jetë e ndjeshme edhe tani. Vetëm pak ditë më

Read Full Article

Me veshje provokuese pa leje në kishë, serbët kërcënojnë këngëtaren shqiptare

    Me veshje provokuese pa leje në kishë, serbët kërcënojnë këngëtaren shqiptare

Albana Azizi publikoi më 28 tetor të këtij viti këngën me titull “sa mirë t’a bona”, e cila aktualisht numëron afro gjysmë milionë klikime. Deri këtu është gjithçka në rregull.

Read Full Article

Arta Bajrami ThumbON ashpër Taynën!

    Arta Bajrami ThumbON ashpër Taynën!

E nëse disa vite më parë shikonim, dëgjonim kunja e diss-e vetëm mes reperave meshkuj, sot është koha e vajzave në rap që thumbojnë. I radhës ka të bëj me

Read Full Article

Spikerja që dha lajmet me gjoksin jashtë thumbon spikeret e tjera: E di çfarë kanë bërë korridoreve!

    Spikerja që dha lajmet me gjoksin jashtë thumbon spikeret e tjera: E di çfarë kanë bërë korridoreve!

Enki Braçaj, vajza e cila u bë e njohur në moshën 21-vjeçare pasi doli topless në ekran për të moderuar lajmet, së fundmi është rrëfyer në një intervistë për “Pop

Read Full Article

Pas thumbit të Renatos, Arbana zhvendos vëmendjen tek emisioni i ri dhe Eduarti, zbulon datën!

    Pas thumbit të Renatos, Arbana zhvendos vëmendjen tek emisioni i ri dhe Eduarti, zbulon datën!

Ndërkohë që të gjitha mediat po flasin për thumb-in, lëshuar në “ThumbON” nga Renato Mekolli, Arbana zhvendosi vëmendjen diku tjetër. Kliko këtu për të parë thumb-in e Renatos ndaj Arbanës:

Read Full Article

Anxhela Martini sapo tha që do të ndahet së shpejti nga bashkëshorti?

    Anxhela Martini sapo tha që do të ndahet së shpejti nga bashkëshorti?

Tani të gjithë vëmendjen këtu sepse Anxhela Martini na konfuzoi pak me deklaratën e fundit! E pyetur së fundmi nga

Read Full Article

Preç Zogaj i kthehet gazetarit: Ke ardhur për librin tim apo të Blendit?

    Preç Zogaj i kthehet gazetarit: Ke ardhur për librin tim apo të Blendit?

“Panairi i Librit 2019”u pagëzua ndryshe këtë vit si “Panairi i VIP-ave”, kjo për shkak se shumë emra të njohur,

Read Full Article

Sherr me Ben Blushin! Agjenti 00Thumb zbulon të vërtetën e largimit të Flor Agalliut nga Top Channel

    Sherr me Ben Blushin! Agjenti 00Thumb zbulon të vërtetën e largimit të Flor Agalliut nga Top Channel

Prej ditësh në mediat online po qarkullon lajmi i largimit të Florian Agalliut nga Top Channel dhe nga emisioni “Në

Read Full Article

Eneda Tarifa: Kam dalë në skenë edhe me rroba borxh

    Eneda Tarifa: Kam dalë në skenë edhe me rroba borxh

Eneda Tarifa është një nga këngëtaret më të mira të live-t në Shqipëri, e që këto kohët e fundit ka

Read Full Article

A është dikush në jetën e Eneda Tarifës? Ja e vërteta

    A është dikush në jetën e Eneda Tarifës? Ja e vërteta

Prej disa kohësh, Eneda Tarifa po shijon beqarinë dhe duket se kjo po i pëlqen. Gjatë intervistës së saj në

Read Full Article

Nxehet Iva Tiço: Bëjeni për vete, jo për Jul Dedën dhe lloj lloj idiotësh!

    Nxehet Iva Tiço: Bëjeni për vete, jo për Jul Dedën dhe lloj lloj idiotësh!

Para disa ditësh, ndezi debat një postim i aktorit Jul Deda teksa shkruante: “Gjejini një burrë kësaj gazetares që të

Read Full Article

Renato Mekolli ThumbON Arbanën: Nuk ka receta për 5 minuta!

    Renato Mekolli ThumbON Arbanën: Nuk ka receta për 5 minuta!
Read Full Article

Luana lëshon një tjetër gafë, Don Phenom e bën Kosovar!

    Luana lëshon një tjetër gafë, Don Phenom e bën Kosovar!

Luana Vjollca njihet si një prej vajzave më të suksesshme në show biz-in shqiptar por që hera herës lëshon ndonjë

Read Full Article

I zgjidhet fustani në emision, djali muskuloz sikletoset para Dajana Shabanit

    I zgjidhet fustani në emision, djali muskuloz sikletoset para Dajana Shabanit

Etion Reçi, një djalë i pashëm muskuloz, i apasionuar pas driftit të makinave ka qenë i ftuar mbrëmjen e djeshme

Read Full Article

Martohu me dikë (Brunon) që di të gatuaj!

    Martohu me dikë (Brunon) që di të gatuaj!

Bruno, fiksimi i ish-it tim, shoqeve të tua dhe të mia!   Bruno, përveç talentit në muzikë dhe prurjeve muzikore

Read Full Article

E tha më në fund! Ronela konfirmon lidhjen me Zerkën

    E tha më në fund! Ronela konfirmon lidhjen me Zerkën

E tha, e tha më në fund! Zerka është shpirti binjak i Ronela Hajatit. E ftuar mbrëmjen e djeshme tek

Read Full Article

Eli Fara zbulon detaje nga kënga me Stresin për Festivalin e RTSH-së!

    Eli Fara zbulon detaje nga kënga me Stresin për Festivalin e RTSH-së!

Eli Fara, këngëtarja e mirënjohur shqiptare ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Klanifornia” në Televizionin Klan. Ndër të

Read Full Article

Kush është i dashuri i ri i Genta Ismajlit?

    Kush është i dashuri i ri i Genta Ismajlit?

Mediat po shkruajnë prej disa ditësh për jetën private të Genta Ismajlit, e cila kjo e fundit prej kohësh nuk ka qenë komentuar për një lidhje dashurie. “Prive” ka publikuar

Read Full Article
1 2 3 108