Blitz

Thuhet se POOOR...

Me shumë mundësi, premiera e filmit të ri nga Drilon Hoxha do të shtyhet në vjeshtë!

    Me shumë mundësi, premiera e filmit të ri nga Drilon Hoxha do të shtyhet në vjeshtë!

Producenti Drilon Hoxha kishte njoftuar prej kohësh se, përgjatë muajit Mars do të shfaqej premiera e filmit të tij më të ri, “Shkëmbimi”.   Por duket se, siç mund t’ju

Read Full Article

“Kam kaluar ne depresion”, Linda Rei rrëfen momentin e vështirë gjatë karantinës në Itali

    “Kam kaluar ne depresion”, Linda Rei rrëfen momentin e vështirë gjatë karantinës në Itali

Të shumtë janë ata që e kanë të vështirë të mësohen me vetëizolimin pas përhapjes së Koronavirus. E tillë ka qenë edhe për Linda Rein. Në një intervistë përmes skype

Read Full Article

30 mjekë drejt Italisë, gjesti i Shqipërisë mahnit ikonën e kinematografisë botërore

    30 mjekë drejt Italisë, gjesti i Shqipërisë mahnit ikonën e kinematografisë botërore

Gjesti i Shqipërisë, duke dërguar 30 mjekë dhe infermierë në ndihmë të Italisë, në një kohë kur nevojë edhe vetë për bluza të bardha në luftën me koronavirusin, ka surprizuar

Read Full Article

(Këndvështrim) COVID-19 do të na shtyjë të rivlerësojmë punën

    (Këndvështrim) COVID-19 do të na shtyjë të rivlerësojmë punën

Nga Malbora Gurra Është një situatë e jashtëzakonshme kjo, e cila po e frikëson vërtetë njerëzimin! COVID-19 po e kthen jetën e shumë njerëzve me kokë poshtë. Në kohë krize,

Read Full Article

Tom Hanks dhe bashkëshortja e tij mposhtin koronavirusin

    Tom Hanks dhe bashkëshortja e tij mposhtin koronavirusin
Read Full Article

Koronavirusi/ 28 të infektuar vetëm sot, në gjithë Shqipërinë 174 raste

    Koronavirusi/ 28 të infektuar vetëm sot, në gjithë Shqipërinë 174 raste

Të prekurit me koronavirus në vendin tonë janë në rritje. Këtë e dëshmojnë edhe të dhënat e fundit të Ministrsë së Shëndetësisë. Në komunikimin e sotëm publik Eugena Tomini nga

Read Full Article

Le të heqim mendjen nga Covid-19! Gocat e Hostel By Anabel ju presin sonte në mbrëmje

    Le të heqim mendjen nga Covid-19! Gocat e Hostel By Anabel ju presin sonte në mbrëmje

Rikthehen “ato”! Megi, Dea, Viola, Alberta dhe Anna pas suksesit të dy sezoneve të mëparshme në platformën e “YouTube”, rikthehen sonte me “Hostel by Anabel 3”. “Si N’jetë” do të

Read Full Article

Balerini shqiptar me bashkëshorten po e kalojnë vetë-karantinimin duke bërë gjithë ditën dashuri!

    Balerini shqiptar me bashkëshorten po e kalojnë vetë-karantinimin duke bërë gjithë ditën dashuri!

Balerini shqiptar që jeton në Romë, Ilir Shaqiri ka qenë i ftuar në emisionin “Vizioni i Pasdites “me Evi Reçin. Në një lidhje skype Shaqiri ka kanë treguar se si

Read Full Article

Moderatori shqiptar: Ekrani ka shumë brryla, më kanë nxjerrë pa skaletë!

    Moderatori shqiptar: Ekrani ka shumë brryla, më kanë nxjerrë pa skaletë!

Arjon Muça ka qenë i ftuari i autores dhe moderatores Dojna Mema në “Një ditë me Dojnën. Teksa kanë bërë

Read Full Article

Arjon Muça ankohet për rrogat në televizion: Janë skandaloze!

    Arjon Muça ankohet për rrogat në televizion: Janë skandaloze!

Në rubrikën “Një ditë me Dojnën” në Pop Culture ka qenë i ftuar moderatori Arjon Muça, i cili së fundmi

Read Full Article

Fiorentina Halili harron Olsin: Jam në një lidhje dashurie por ja ç’kam bërë nga xhelozia!

    Fiorentina Halili harron Olsin: Jam në një lidhje dashurie por ja ç’kam bërë nga xhelozia!

Fiorentina Halili: Jam në një lidhje dashurie por ja ç’kam bërë nga xhelozia! A je xheloz/e? Është një pyetje që

Read Full Article

Krizë politike dhe pandemi/Në luftë me koronavirusin por Kosova nuk ndal protestat ndaj qeverisë

    Krizë politike dhe pandemi/Në luftë me koronavirusin por Kosova nuk ndal protestat ndaj qeverisë

Në Prizren ashtu si në Prishtinë e qytete të tjera të Kosovës u zhvillua mbrëmë protesta më e pazakontë. Në

Read Full Article

Rober Berisha: Jam izoluar në konviktin e Prishtinës, nuk e kam takuar vajzën. Kushtet janë skandaloze!

    Rober Berisha: Jam izoluar në konviktin e Prishtinës, nuk e kam takuar vajzën. Kushtet janë skandaloze!

Rober Berisha: Jam izoluar në konviktin e Prishtinë, nuk e kam takuar vajzën. Kushtet janë skandaloze! Robert Berisha edhe pse

Read Full Article

“Shqiptari i vërtetë nuk ka frikë nga koronavirusi”, shteti e fut në karantinë Robert Berishën

    “Shqiptari i vërtetë nuk ka frikë nga koronavirusi”, shteti e fut në karantinë Robert Berishën

Robert Berisha pak ditë më parë ftoi shqiptarët nëpërmjet një InstaStory që të merrnin pjesë në koncertin e tij dhe

Read Full Article

Sipas Elgitit, Klea nuk po e përballon fare izolimin nga virusi

    Sipas Elgitit, Klea nuk po e përballon fare izolimin nga virusi

Rreth dy javë më parë, moderatorja Klea Huta konfirmoi lajmet e shtatzënisë së saj të cilat po qarkullonin prej kohësh

Read Full Article

Kalimtarët do lëvizin vetëm 6 orë në ditë vetëm…kush e shkel 10 mijë lekë gjobë dhe përjashtim nga paketa financiare

    Kalimtarët do lëvizin vetëm 6 orë në ditë vetëm…kush e shkel 10 mijë lekë gjobë dhe përjashtim nga paketa financiare

Nga sot, këmbësorët do të kenë mundësi që të dalin vetëm 6 orë në ditë, 4 orë gjatë paradites, më

Read Full Article

Vëmendje: Kaloritë për të fituar peshë!

    Vëmendje: Kaloritë për të fituar peshë!

Ky kalkulator do të të përcaktojë se sa kalori duhet të konsumoni çdo ditë nëse përpiqeni të fitoni peshë. Mësoni

Read Full Article

Si kurrë më parë, anullohet Eurovision 2020!

    Si kurrë më parë, anullohet Eurovision 2020!

Festivali i Këngës 2020 Eurovision është eventfundit kulturor që anullohet si pasojë e pandemisë Covid-19. Festivali që do të mbahej

Read Full Article

Shkon në 59 numri i personave të prekur nga COVID-19. 30 pacientë të shtruar tek Infektivi

    Shkon në 59 numri i personave të prekur nga COVID-19. 30 pacientë të shtruar tek Infektivi
Read Full Article

Meta kryen dy teste për Covid-19

    Meta kryen dy teste për Covid-19

“Vi këtu pasi kam bërë një test të dyfishtë, nuk kam kontaktuar askënd dhe kam ruajtur distancën” . Shumë pak

Read Full Article

“Edo, ia ke .. muhabetit“, Jul Deda: Unë do dal dhe do eci me këmbë, hajde më ndalo po deshe

    “Edo, ia ke .. muhabetit“, Jul Deda: Unë do dal dhe do eci me këmbë, hajde më ndalo po deshe

– Aktori Julian Deda në një postim në rrjetet sociale shkruan se nuk është dakord ma masën e fundit të vendosur nga Edi Rama, për ndaluar ecjen në kmëbë pas

Read Full Article
1 2 3 127