Blitz | Kliko dhe Informohu

Rreth e Rrotull

Dy artistet me ngjyrë që po bëjnë histori

Dy artistet me ngjyrë që po bëjnë histori

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Beyonce dhe Rihanna, apo Rihanna dhe Beyonce, kjo ka ngjallur gjithmonë debate në media por tani nuk ka më rëndësi pasi

Read Full Article

“VIP”-at që përkëdhelen nga partnerë më të rinj!

    “VIP”-at që përkëdhelen nga partnerë më të rinj!

Ema Andrea dhe Klodi Dedja ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Aktorja Ema Andrea, pas ndarjes me babain e vajzës së saj, Kostandin Kapo, ka nisur prej kohësh

Read Full Article

40-vjeçaret që sfidojnë çdo 20-vjeçare që njihni

40-vjeçaret që sfidojnë çdo 20-vjeçare që njihni

Vera Grabocka ◄ Back Next ► Picture 1 of 13 Ndoshta me më shumë vite mbi supe, por e para në këtë listë. Regjisorja me një karrierë të suksesshme tashmë

Read Full Article

Ja cila është domethënia e tatuazhit të David Beckham

    Ja cila është domethënia e tatuazhit të David Beckham

David Beckham është i dashuruar pas tatuazheve. Kësaj radhe ka bërë një të ri: figurën e një çifti klasik në kyçin e këmbës.  Tatuazhi i tij ka marrë 5 orë

Read Full Article

Khloe: “Nuk kam parë asnjëherë një penis të bardhë”

    Khloe: “Nuk kam parë asnjëherë një penis të bardhë”

Khloe Kardashian ka qenë e hapur dhe ka folur për jetën e saj private. Në episodin e fundit të emisionit të saj “Koktej me Khloe” ajo ka pasur të ftuar

Read Full Article

Beyonce na prezanton me parkun e IVY-t

    Beyonce na prezanton me parkun e IVY-t

TopShop njoftoi në muajin shkurt se po bashkëpunonte me Beyonce për fushatën e radhës të veshjeve të tyre, por data apo ndonjë e dhënë tjetër mbi këtë fushatë ishin mbajtur

Read Full Article

Nick Jonas dhe Demi Lovato surprizojnë fëmijët e sëmurë

    Nick Jonas dhe Demi Lovato surprizojnë fëmijët e sëmurë

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 Nick Jonas dhe Demi Lovato kanë vizituar spitalin e fëmijëve në Los Anxhelos dhe kanë përgatitur një performancë të vogël për

Read Full Article

Bleona, nga Hollivudi në tallava

    Bleona, nga Hollivudi në tallava

Ata që e njohin Bleonën e dinë mirë sa e thjeshtë është në marrëdhënie me njerëzit, edhe pse ka jetuar në LA, ka shkelur shumë tapetë të kuqë të eventeve

Read Full Article

Eva Longoria takon Atin e Shenjtë

  Eva Longoria takon Atin e Shenjtë

Eva Longoria ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Eva Longoria rrëfen se ndihet e bekuar pasi ka ndarë

Read Full Article

Endrit Mërtiri shpërthen kundër kolegëve

  Endrit Mërtiri shpërthen kundër kolegëve

  Mesa duket, mëngjesi  i Endrit Mërtirit nuk ka nisur  i qetë sot. Fotografi ka postuar në rrjetin social Facebook

Read Full Article

A ju shkon ndërmend kush është personazhi në foto?

A ju shkon ndërmend kush është personazhi në foto?

bebe rexha ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Ajo është një artiste me përmasa ndërkombëtare tashmë dhe  emri

Read Full Article

Pashkët e pazakonta të Blue Ivy

  Pashkët e pazakonta të Blue Ivy

Presidenti Barack Obama dhe gruaja e tij, Michelle, festuan Pashkët në Shtëpinë e Bardhë së  bashku me Beyonce, Jay Z dhe

Read Full Article

Anulohet filmi i De Niros. Aktori: “Është personale, kam një fëmijë autik”

  Anulohet filmi i De Niros.  Aktori: “Është personale, kam një fëmijë autik”

Robert De Niro thotë se festivali i filmit” Tribeca” po shfaq një dokumentar të realizuar nga një mjek vetëm për

Read Full Article

(Foto) Pse këmbët e Fiori Dardhës duken kështu?

  (Foto) Pse këmbët e Fiori Dardhës duken kështu?

Moderatorja e emisionit investigues “Fiks fare”, Fiori Dardha, ka postuar  pak më parë në Facebook një foto që na ka

Read Full Article

20 foto të rralla të yjeve që nuk i keni parë askund

  20 foto të rralla të yjeve që nuk i keni parë askund

Adam Levine ◄ Back Next ► Picture 1 of 20 Këngët e tyre janë në krye të listave. Ata kanë

Read Full Article

Të famshëm në mbrëmjen e maturës

Të famshëm në mbrëmjen e maturës

Angeline Jolie ◄ Back Next ► Picture 1 of 13 Të gjithë ne, nëse shohim fotot e albumeve në sirtar,

Read Full Article

Këngëtarja shqiptare, zëri i qeverisë kosovare për liberalizimin e vizave

  Këngëtarja shqiptare, zëri i qeverisë kosovare për liberalizimin e vizave

Qeveria e Kosovës ka vite që lobon për liberalizimin e vizave me zonën Shengen dhe ka përdorur pothuajse të gjitha

Read Full Article

Naomi Watts, 47-vjeçarja e bukur pa botoks

Naomi Watts,  47-vjeçarja e bukur pa botoks

1 ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 Cili është sekreti? Naomi Watts, në moshën  47-vjeçare, është fotografuar për

Read Full Article

(FOTO) Bebe që u ngjajnë VIP-ave

  (FOTO) Bebe që u ngjajnë VIP-ave

1. Jay-Z ◄ Back Next ► Picture 1 of 14 Keni parë ndonjëherë ndonjë bebe që ngjan fiks si një

Read Full Article

15 aktorët që tejkaluan limitet për rolet e tyre

  15 aktorët që tejkaluan limitet për rolet e tyre

1. Natalie Portman në rolin e Ninës, në filmin “Black Swan” ◄ Back Next ► Picture 1 of 15 Portman

Read Full Article

Nora Istrefi vazhdon gënjen për të mbuluar skandalin (Video)

  Nora Istrefi vazhdon gënjen për të mbuluar skandalin (Video)

Ende pa u publikuar kënga e re e Nora Istrefit pati një zhurmë mediatike për sa u përket ngatërresave që

Read Full Article