Blitz

Rreth e Rrotull

Nuk do ta besoni se cili nga yjet e Hollivudit është bërë pjesë e Universitetit të Harvardit

    Nuk do ta besoni se cili nga yjet e Hollivudit është bërë pjesë e Universitetit të Harvardit

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Një nga figurat më “handsome” të showbiz-it, i adhuruar prej femrave dhe i listuar gjithnjë në “Top 10” të meshkujve më

Read Full Article

Zbulohet shkaku i vërtetë i vdekjes së Prince

    Zbulohet shkaku i vërtetë i vdekjes së Prince

Mbidoza e ilaçeve qetësuese është shkaku zyrtar i vdekjes së muzikantit Prince. Kanë qenë testet laboratorike ato që e kanë dëshmuar, lajm të cilin policia e ka referuar për “Associated

Read Full Article

Arbër Çepani: “Jam bërë biznesmen i fuqishëm!”

    Arbër Çepani: “Jam bërë biznesmen i fuqishëm!”

Arbër Çepani prej kohësh është një aktivist i shoqërisë civile dhe u është bashkuar shumë kauzave, të cilat e prekin atë personalisht si dhe bashkëjetesën në komunitet. Siç edhe dihet

Read Full Article

Tom Hardy ka një obsesion. Ai është i tmerruar nga…

    Tom Hardy ka një obsesion. Ai është i tmerruar nga…

Aktori Tom Hardy ka rrëfyer se vazhdimisht i ndërron telefonat dhe numrat në mënyrë që të mbrojë privatësinë e tij. Britaniku ka pranuar se është shumë paranojak për sa i

Read Full Article

Arnold Schwarzenegger trembet nga një…elefant!

    Arnold Schwarzenegger trembet nga një…elefant!

Arnold Schwarzenegger është i njohur për dhjetëra role në filma aksion përgjatë gjithë karrierës së tij, por ky incident teksa aktori eksploronte jetën e egër në Afrikë është më i

Read Full Article

(Intervistë) Marsela Çibukaj, turne koncertesh në Itali në krah të Noemit

    (Intervistë) Marsela Çibukaj, turne koncertesh në Itali në krah të Noemit

E kemi njohur në një kompeticion muzikor, “The Voice of Albania 1”,  dhe pjesëmarrja në një tjetër konkurs i dha famë jashtë kufijve shqiptarë. Marsela Çibukaj aktualisht është një nga

Read Full Article

(Video) A mund të këndojë vërtet Britney Spears?

    (Video) A mund të këndojë vërtet Britney Spears?

Kohët e fundit, një pyetje për Britney Spears ka pushtuar rrjetet sociale. Këngëtarja ka filluar t’i kushtojë më shumë rëndësi performancës dhe ekstravagancës sesa muzikës të saj. Për këtë, ndjekësit

Read Full Article

Edhe Luana përkrah fëmijëve jetimë

    Edhe Luana përkrah fëmijëve jetimë

Ngjarjet e rënda të zbuluara së fundmi në media në lidhje me abuzimet e fëmijëve jetimë duket se kanë prekur opinionin publik, i cili në një formë apo në një

Read Full Article

Julian Deda: “Erion Veliaj po gënjen, të japë dorëheqjen!”

  Julian Deda: “Erion Veliaj po gënjen, të japë dorëheqjen!”

Aktori i humorit, Julian Deda, njihet për statuset dhe deklaratat e tij në rolin e opozitarit të qeverisë aktuale, prandaj

Read Full Article

Arian Çani vjedh emisionin e Kastro Zizos

  Arian Çani vjedh emisionin e Kastro Zizos

Kastro Zizo aktualisht është moderator në programin e tij ‘Rrokum Night’ ku çdo të shtunë në orën 20:00 në Rrokum

Read Full Article

I keni parë Kimojit e reja të Kim Kardashian?

I keni parë Kimojit e reja të Kim Kardashian?

kimoji ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Kim Kardashian ka lançuar Kimojit më të reja me imazhin e

Read Full Article

Zbulohen mesazhe të shkëmbyera mes Heard dhe asistentit të Depp: “Ai e ka bërë këtë më parë, në Tokio, në ishull, në Londër…”

Zbulohen mesazhe të shkëmbyera mes Heard dhe asistentit të Depp: “Ai e ka bërë këtë më parë, në Tokio, në ishull, në Londër…”

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Disa mesazhe të shkëmbyera midis Amber Heard dhe asistentit të Depp,

Read Full Article

Regjisori John Carney falje publike Keira Knightley-t: “Më vjen turp nga vetja që kam thënë gjëra të tilla!”

Regjisori John Carney falje publike Keira Knightley-t: “Më vjen turp nga vetja që kam thënë gjëra të tilla!”

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Regjisori John Carney, i cili e ka drejtuar Keira Knightley në

Read Full Article

E sigurt! Taylor Swift dhe Calvin Harris janë ndarë!

  E sigurt! Taylor Swift dhe Calvin Harris janë ndarë!

Mbani frymën dhe qetësohuni! Tashmë duhet ta harroni idenë e dasmës përrallore të Calvin Harris dhe Taylor Swift. Burime fillimisht

Read Full Article

Roberti i Norës në variantin rumun

  Roberti i Norës në variantin rumun

“Nuk është Reggae, as Hip-Hop, as Tallava, po osht Made in Albania!” – thotë Roberti i Norës në këngën e

Read Full Article

Noizy ka një tjetër familje…

Noizy ka një tjetër familje…

Reperi i njohur Noizy ka treguar se ka një lidhje të ngushtë me fëmijët jetimë dhe për çdo festë ose

Read Full Article

Dalin në shesh financat e Amber Heard. Fiton 10,000$ dhe shpenzon 40,000$

  Dalin në shesh financat e Amber Heard. Fiton 10,000$ dhe shpenzon 40,000$

Fakte të reja dalin çdo ditë e më tepër rreth jetës private të Amber Heard, pasi ajo kërkoi divorcin nga

Read Full Article

Shuma marramendëse që Justin Bieber ka dhuruar për bamirësi

  Shuma marramendëse që Justin Bieber ka dhuruar për bamirësi

Listës së VIP-ave që përdorin të ardhurat e koncerteve për të mbushur arkat e organizatave të bamirësisë i është shtuar

Read Full Article

Drake dhe Hailey Baldwin së bashku!

  Drake dhe Hailey Baldwin së bashku!

Drake u përfol kohët e fundit për rikthimin e tij me Rihannën. Por mesa duket kanë qenë vetëm spekulime sepse

Read Full Article

Selena Gomez i përkushtohet turneut, harron Justin Bieber

  Selena Gomez i përkushtohet turneut, harron Justin Bieber

Selena Gomez ka filluar turneun e saj botëror. Përveç kënaqësisë dhe adhurimit të publikut, ajo është shumë e lumtur që

Read Full Article

Urimet e VIP-ave për 1 qershorin

Urimet e VIP-ave për 1 qershorin

  Vedat Ademi ◄ Back Next ► Picture 1 of 9 Festa të rëndësishme, ndër të cilat edhe 1 qershori,

Read Full Article