Blitz

Rreth e Rrotull

Rihanna super seksi në plazhet e Caicos

Rihanna super seksi në  plazhet e Caicos

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 8 Ajo është një nga femrat që investon shumë në punën e saj, por pavarësisht faktit, Rihanna gjithashtu e shijon si duhet

Read Full Article

“Fashion Icon Awards” shkon për: Beyonce-n

“Fashion Icon Awards” shkon për: Beyonce-n

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Mbrëmja e kaluar rezervoi një spektakël të vërtetë për të gjithë të apasionuarit pas modës, të cilët kanë ndjekur ndarjen e

Read Full Article

Pink, një mami e detajeve, sjell heronjtë e së bijës në festën e saj të ditëlindjes

    Pink, një mami e detajeve, sjell heronjtë e së bijës në festën e saj të ditëlindjes

Pink i ka bërë një tortë të mrekullueshme për ditëlindje vajzës së saj. Willow festoi ditëlindjen e saj të pestë dhe Pink i kishte bërë surprizë një tortë me personazhin

Read Full Article

Grupi i famshëm këndon bashkë pas 30 vitesh, fansat kërkojnë ribashkimin e tyre

    Grupi i famshëm këndon bashkë pas 30 vitesh, fansat kërkojnë ribashkimin e tyre

Grupi i famshëm ABBA dukej se nuk do të bashkohej kurrë, por më në fund ia ka dalë të kthejë në realitet ëndrrën e shumë fansave, që mezi e kanë

Read Full Article

Kate Moss dhe vajza e saj për herë të parë në një kopertinë bashkë

Kate Moss dhe vajza e saj për herë të parë në një kopertinë bashkë

Kopertina Vogue Italia – QERSHOR 2016 ◄ Back Next ► Picture 1 of 1 Modelja Kate Moss, edhe pse gjithnjë ka dashur të ekspozojë sa mundet jetën e saj profesionale,

Read Full Article

Kim Kardashian tregon sekretin e saj për humbjen në peshë

    Kim Kardashian tregon sekretin e saj për humbjen në peshë

Nëse jetoni në këtë planeti, me siguri jeni në dijeni të formave perfekte trupore të Kim Kardashian në vitin 2010, vit ky që edhe ajo vetë e lakmon si më të

Read Full Article

Aurela Gaçe: Si më shikon Grace

    Aurela Gaçe: Si më shikon Grace

Ndër 10-ra postimeve që lidhen me muzikën dhe me karrierën e saj, këngëtarja Aurela Gaçe ka menduar t’i kushtojë një postim edhe vajzës së vogël Grace. Në profilin e saj

Read Full Article

Triumfon Anxhela Peristeri në “YFSF”

    Triumfon Anxhela Peristeri në “YFSF”

  Pas 12 puntatash, të edicionit të parë të spektaklit “Your Face Sounds Familiar”, finalja është mbyllur me një fituese dhe ajo ka qenë  Anxhela Peristeri. Mes shumë personazhesh femra

Read Full Article

Finalja e “YFSF”, do të shohim sërish fytyrat e këngëtarëve tanë?

Finalja e “YFSF”, do të shohim sërish fytyrat e këngëtarëve tanë?

Adelina Tahiri -Elena Paparizou? ◄ Back Next ► Picture 1 of 12 U bë ‘rutina’ e shumë teleshikuesve: mbrëmja e

Read Full Article

Maniaku që tmerron Ledion Liçon në Instagram

  Maniaku që tmerron Ledion Liçon në Instagram

Një llogari Instagrami ka tronditur Ledion Liçon, moderatorin e Top Channel duke e bërë të ngrejë zërin dhe të kërkojë nga

Read Full Article

Një mbret dhe një princ për Vesa Lumën

  Një mbret dhe një princ për Vesa Lumën

Vesa Luma dhe Biga Basta prej pak ditësh kanë sjellë në jetë djalin e tyre Lian. Për prindërit e rinj,

Read Full Article

Pas vdekjes së Muhammad Ali, nisin problemet e trashëgimisë në familje

  Pas vdekjes së Muhammad Ali, nisin problemet e trashëgimisë në familje

Muhammad Ali ishte bashkëshort i katër grave dhe baba i nëntë fëmijëve, numra që nënkuptojnë ngatërresa dhe keqkuptime për sa

Read Full Article

Selena Gomez, imazh i “Balmain”?

  Selena Gomez, imazh i “Balmain”?

Selena Gomez ka qenë në partneritet me markën e njohur Louis Vuitton, por drejtori kreativ i “Balmain”, Oliver Rousteing, ka

Read Full Article

“Hacker”-at kërcënojnë me publikimin e videos erotike me Tyga-n, reagon Kylie Jenner

  “Hacker”-at kërcënojnë me publikimin e videos erotike me Tyga-n, reagon Kylie Jenner

Pak ditë më parë, llogaria në Twitter e bukuroshes së klanit Kardashian-Jenner, Kylie, është vjedhur nga disa “hacker”-a, të cilët

Read Full Article

Mariana Kondi në zi, humb një mik të shtrenjtë!

Mariana Kondi në zi, humb një mik të shtrenjtë!

Marjana Kondi mikun më të mirë kishte qenin e saj të quajtur Terri.  Në shumë emisione apo shfaqje ku ka

Read Full Article

Nicole Scherzinger zemërohet me mikun e saj Joe Fournet

  Nicole Scherzinger zemërohet me mikun e saj Joe Fournet

Joe Fournet është pronar i disa klubeve të natës në Londër, New York, Francë e në disa vende të Europës. Pak

Read Full Article

Surpriza që e la pa fjalë Julkën për ditëlindje!

Surpriza që e la pa fjalë Julkën për ditëlindje!

Sot këngëtarja Julka Gramo ka datëlindjen dhe, mesa duket, surprizat kanë filluar që në mëngjes. Vogëlushi dhe babai i tij

Read Full Article

Armina Mevlani feston 25-vjetorin. Bën me Shkëlzenin diçka që s’e kishte bërë kurrë më parë

  Armina Mevlani feston 25-vjetorin. Bën me Shkëlzenin diçka që s’e kishte bërë kurrë më parë

Armina Mevlani ka festuar 25-vjetorin në një nga lokalet më “in” të kryeqytetit. Festa ka filluar rreth orës 22.00 për të

Read Full Article

(Video) “Fast & Furious 8” – publikohet një nga skenat “e frikshme” të filmit

  (Video) “Fast & Furious 8” – publikohet një nga skenat “e frikshme” të filmit

Produksioni i kapitullit të tetë të “Fast & Furious” këto ditë është zhvendosur në Cleveland, Ohio. Ajo që i ka

Read Full Article

Aurela Hoxha: Më ftojnë në evente botërore se kam investuar në karrierën time

  Aurela Hoxha: Më ftojnë në evente botërore se kam investuar në karrierën time

Një ndër personazhet e ftuar në emisionin “Elite Zone” të kësaj të shtune ka qenë edhe bukuroshja Aurela Hoxha, e

Read Full Article

(Ekskluzive) Reagon Afërdita Dreshaj: “Agoni, një psikopat që imagjinon”

  (Ekskluzive) Reagon Afërdita Dreshaj: “Agoni, një psikopat që imagjinon”

Vetëm pak minuta më parë Agon Amiga ka pranuar tradhtinë e shumëpërfolur me këngëtaren/modele, duke e quajtur Afërditën shkaktare të

Read Full Article