Blitz

Rreth e Rrotull

Geena Davis, një dokumentar për pabarazinë gjinore në Hollivud

    Geena Davis, një dokumentar për pabarazinë gjinore në Hollivud

Geena Davis do të prodhojë një dokumentar me metrazh të gjatë në lidhje me pabarazinë gjinore në Hollivud. Aktorja Davis është shprehur se filmi me metrazh të gjatë do të

Read Full Article

Ed Sheeran paditet për plagjiaturë

    Ed Sheeran paditet për plagjiaturë

Ed Sheeran është paditur për plagjiaturë me një vlerë prej më shumë se 20 milionë dollarësh. Tekstshkruesit janë ankuar se ai e ka vjedhur këngën nga një kompozim që ata

Read Full Article

Robert Berisha: “Për momentin, më mban gruaja!”

    Robert Berisha: “Për momentin, më mban gruaja!”

Mbrëmjen e sotme, pjesë e panelit të të ftuarve në Top Show ka qenë edhe Robert Berisha.  Ai ka prezantuar këngën e tij më të re “MIA” dhe madje ka

Read Full Article

Çiljeta: Goca, hiqini silikonet! Gjoksi i madh doli nga moda!

    Çiljeta: Goca, hiqini silikonet! Gjoksi i madh doli nga moda!

“Pas 4 orëve e gjysmë operacion, më në fund gjallë!” – shkruan Çiljeta në profilin e saj në Instagram, ku ka postuar një foto nga shtrati i klinikës në Romë

Read Full Article

Wiz Khalifa përsëri me Amber Rose?

Wiz Khalifa përsëri me Amber Rose?

Wiz Khalifa dhe Amber Rose janë divorcuar në vitin 2014. Por mbrëmjen e së martës ata janë parë në shoqërinë  e njëri-tjetrit në një lokal nate në Hollivud. Wiz dhe

Read Full Article

(Video) “Kus kus” në buzë mes Fjollës dhe Fifit

    (Video) “Kus kus” në buzë mes Fjollës dhe Fifit

Fjolla Morina ndodhet në Tiranë dhe  është parë në shoqërinë e disa prej mikeshave të saj.  Mbrëmjen e djeshme, këngëtarja ka qenë në një nga lokalet e kryeqytetit me Filloreta

Read Full Article

Dedikimi i ndjerë i Rezarta Shkurtës për bashkëshortin: “Faleminderit për lumturinë që ke ditur të më falësh pranë ose larg meje!”

Dedikimi i ndjerë i Rezarta Shkurtës për bashkëshortin: “Faleminderit për lumturinë që ke ditur të më falësh pranë ose larg meje!”

    Rezarta Shkurta, me anë të një postimi në Instagram, i ka uruar ditëlindjen bashkëshortit me një dedikim dashurie. Prej disa muajsh, Ermal Hoxha është i burgosur dhe larg

Read Full Article

Çfarë po ndodh mes Selena Gomez dhe Justin Bieber?

    Çfarë po ndodh mes Selena Gomez dhe Justin Bieber?

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 Justin Bieber sapo bëri diçka me të vërtetë surprizuese në Instagram-in e Selena Gomez. Kohët e fundit kemi parë shpesh komente

Read Full Article

Njihuni me konkurrentët e parë të “Dance With Me” edicioni i tretë

Njihuni me konkurrentët e parë të “Dance With Me” edicioni i tretë

FJolla Morina në dance with me ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Edhe pse herët, përgatitjet për sezonin

Read Full Article

(Video)Kur Era Istrefi guxon të këndojë këngë të Adele-s

  (Video)Kur Era Istrefi guxon të këndojë këngë të  Adele-s

Performancat e Erës në Francë e intervistat në stacione radiofonike kanë qenë të shumta që nga koha kur hiti i

Read Full Article

Christina Aguilera nuk është shfaqur kurrë kështu më parë…

  Christina Aguilera nuk është shfaqur kurrë kështu më parë…

Christina Aguilera – Instagram ◄ Back Next ► Picture 1 of 1  Nuk është më një çudi që yjet e

Read Full Article

Heidi Klum, pushime seksi me të dashurin

Heidi Klum, pushime seksi me të dashurin

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 13 Pushimet e Heidi Klum nuk kishin si të ishin ndryshe veçse

Read Full Article

(Ekskluzive) Bie një mit! Çiljeta e zvogëloi gjoksin!

  (Ekskluzive) Bie një mit! Çiljeta e zvogëloi gjoksin!

E kush do ta mendonte se Çiljeta, – një prej femrave më seksi të muzikës shqiptare – do ta mbante

Read Full Article

Si kanë qenë yjet e Hollivudit në shkollë të mesme? Ja çfarë thonë mësuesit

Si kanë qenë yjet e Hollivudit në shkollë të mesme? Ja çfarë thonë mësuesit

Kanye West ◄ Back Next ► Picture 1 of 9 Mësuesja e Kanye ka thënë: “Kanye West ishte një nga

Read Full Article

Yjet e Hollivudit, të gjithë përkrah Hillary Clinton

  Yjet e Hollivudit, të gjithë përkrah Hillary Clinton

Mbrëmjen e së hënës, Hillary Clinton ka qenë pjesë e një koncerti për mbledhjen e fondeve në Los Angelos. Në

Read Full Article

Agjenti 007 – Tom Hiddleston: Nuk mendoj se do të jem unë i përzgjedhuri

  Agjenti 007 – Tom Hiddleston: Nuk mendoj se do të jem unë i përzgjedhuri

“Nuk mendoj se një lajm i tillë do të vijë. Jam shumë i kënaqur nga entuziazmi. Në fakt, dëshira ime

Read Full Article

Kim Kardashian ka një mesazh për të gjithë kritikët e saj

  Kim Kardashian ka një mesazh për të gjithë kritikët e saj

Tashmë nuk është sekret fakti që Kim Kardashian është super e apasionuar pas fotove nudo dhe që ajo është një nga

Read Full Article

Alban Skënderaj i bën një dedikim special, vëllai i përgjigjet kështu…

  Alban Skënderaj i bën një dedikim special,  vëllai i përgjigjet kështu…

Data e sotme është një datë “e rrethuar me të kuqe” në kalendarin e Alban Skënderajt dhe kjo kuptohet lehtë

Read Full Article

Zbulohen raportet, Amber Heard ka dhunuar ish-të dashurën në vitin 2009

Zbulohen raportet, Amber Heard ka dhunuar ish-të dashurën në vitin 2009

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Disa raporte tregojnë se Amber Heard është arrestuar në vitin 2009

Read Full Article

A ka urim më të bukur se ky për një baba?

A ka urim më të bukur se ky për një baba?

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Një nga figurat më të dashura të ekranit shqiptar, Ardit Gjebrea,

Read Full Article

Kesha i bën realitet ëndrrën çiftit homoseksual përballë mijëra personave

  Kesha i bën realitet ëndrrën çiftit homoseksual përballë mijëra personave

Listës së artistëve, të cilët u bëjnë realitet ëndrrat fansave të tyre, teksa performojnë live, i është shtuar edhe Kesha.

Read Full Article