Blitz

Rreth e Rrotull

Robert Berisha sjell një rrymë të re muzikore…

    Robert Berisha sjell një rrymë të re muzikore…

Momenti i “shumëpritur” nga të gjithë erdhi. Nesër publikohet kënga e Robert Berishës, bashkëshortit të Nora Istrefit, i cili pak muaj më parë deklaroi që do t’i hynte seriozisht këngës.

Read Full Article

Mesazhi i stilistes për vajzën e saj që nuk jeton më, do t’ju bëjë të qani

    Mesazhi i stilistes për vajzën e saj që nuk jeton më, do t’ju bëjë të qani

Një mesazh vërtet prekës ka qenë ai që stilistja Xheraldina Rexhepi i ka kushtuar vajzës së saj Rebeka që nuk jeton më, në profilin e saj në Facebook. “Ti beb

Read Full Article

Endri Prifti braktis finalen e “Your Face Sounds Familiar”

    Endri Prifti braktis finalen e “Your Face Sounds Familiar”

Ka nisur me një “aksident” dhe ka vijuar me një largim nga programi e hëna e kësaj jave për “Your Face Sounds Familiar”. Bëhet fjalë për këngëtarin korçar Endri Prifti,

Read Full Article

E vërteta e “aksidentit” të Çanit para spektaklit YFSF

    E vërteta e “aksidentit” të  Çanit para spektaklit YFSF

“Your Face Sound Familiar” sot ka nisur me lajme jo të mira. Mesa duket njëri nga pjesëtarët e jurisë, Arian Çani, thuhej se  kishte  pësuar një aksident me makinë para

Read Full Article

Vajza e Johnny Depp mbron të atin: “Babai im është personi më i ëmbël në botë”

    Vajza e Johnny Depp mbron të atin: “Babai im është personi më i ëmbël në botë”

Lily-Rose Depp, vajza 17-vjeçare e yllit të kinemasë Johnny Depp, ka filluar të mbrojë babanë e saj në rrjetet sociale, në lidhje me divorcin dhe akuzat kundër tij për ushtrim

Read Full Article

Demi Lovato humb një person të shtrenjtë. Ja dedikimi i artistes

    Demi Lovato humb një person të shtrenjtë. Ja dedikimi i artistes

Mëngjesi i sotëm ka zbardhur me një lajm të trishtë për Demi Lovato-n. Artistja 23-vjeçare ka humbur Mimaw-n, stërgjyshen e saj, mëngjesin e sotëm, si pasojë e një sëmundjeje të

Read Full Article

Alban Skënderaj, Miriamit: “Ti i dhe kuptim jetës sime”

    Alban Skënderaj, Miriamit: “Ti i dhe kuptim jetës sime”

“Ti i dhe kuptim jetës time. Gëzuar, dashuria ime! Të dua çdo ditë e më shumë!” Këtë formë ka zgjedhur këngëtari Alban Skënderaj për t’i uruar ditëlindjen e 31-të bashkëshortes

Read Full Article

Khloe Kardashian kërkon divorcin për herë të dytë nga Lamar Odom

    Khloe Kardashian kërkon divorcin për herë të dytë nga Lamar Odom

  Pas anulimit të përkohshëm, Khloe Kardashian e ka kërkuar sërish divorcin, për herën e dytë, nga Lamar Odom. Një burim për “People” ka thënë se ylli i reality show-t

Read Full Article

Noizy “pushton” klasifikimin e javës në “Top Awards”

  Noizy “pushton” klasifikimin e javës në “Top Awards”

Ndërkohë që pritet mbrëmja e 24 qershorit për të mësuar 12 çmimet që “Top Awards” do të ndajë mes artistëve,

Read Full Article

Zemërohet Adele në koncert: “Ule atë dreq kamera!”

  Zemërohet Adele në koncert: “Ule atë dreq kamera!”

Nëse ke vendosur të shkosh në koncertin e Adeles dhe të marrësh kamera me vete, më mirë mos shko fare.

Read Full Article

Liam Hemsworth: “Ndarja ishte një vendim i mirë dhe të dy ia kishim nevojën”

  Liam Hemsworth: “Ndarja  ishte një vendim i mirë dhe të dy ia kishim nevojën”

Liam Hemsworth flet për lidhjen me Miley Cyrus: “Kur ndiej diçka dua ta jetoj atë”. Kanë kaluar 6 muaj qëkur

Read Full Article

Madona ironizon rrjetin BET për Prince: “Na falni që s’ju morëm leje!”

  Madona ironizon rrjetin BET për Prince: “Na falni që s’ju morëm leje!”

Madona ka vendosur të mbrohet pas performancës së kritikuar në Bilboard Music Awards dhe këtë po e bën me anë

Read Full Article

Vesa Luma e Big Basta bëhen prindër. Emri që kanë zgjedhur është shumë i veçantë…

  Vesa Luma e Big Basta bëhen prindër. Emri që kanë zgjedhur është shumë i veçantë…

Ka marrë fund pritja e ëmbël e artistëve Vesa Luma dhe Big Basta. Reperi shqiptar ka lajmëruar ardhjen në jetë

Read Full Article

Alicia Keys në UEFA Champions League, sukses apo dështim?

Alicia Keys në UEFA Champions League, sukses apo dështim?

“San Siro” priti mbrëmjen e kaluar jo vetëm dy skuadrat madrilene, Real Madrid dhe Atletico Madrid, por edhe  Alicia Keys.

Read Full Article

Gwen Stefani feston në mënyrë të veçantë ditëlindjen e të birit

Gwen Stefani feston në mënyrë të veçantë ditëlindjen e të birit

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Gwen Stefani patjetër që ka fituar disa pikë si “mami më

Read Full Article

Selena Gomez përjeton një moment të veçantë gjatë turit

Selena Gomez përjeton një moment të veçantë gjatë turit

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Selena Gomez ka bërë ndalesën e turit të saj këtë të

Read Full Article

Martesat e Hollivudit që dështuan për një kohë shumë të shkurtër

Martesat e Hollivudit që dështuan për një kohë shumë të shkurtër

Lisa Marie Presley dhe Nicolas Cage ◄ Back Next ► Picture 1 of 10 Lisa Marie Presley dhe Nicolas Cage

Read Full Article

Dedikimi prekës i Vin Diesel për mikun e tij, Paul Walker

  Dedikimi prekës i Vin Diesel për mikun e tij, Paul Walker

“Fast 8”, filmi i tetë i serive “Fast and furious”, ka nisur xhirimet dhe Paul Walker, ish-protagonisti kryesor, i cili

Read Full Article

Kastro Zizo: “Kam rënë në dashuri”

  Kastro Zizo: “Kam rënë në dashuri”

Shprehja e dashurisë tanimë nuk bëhet më me letra apo me mesazhe dashurie, por me statuse në Facebook. I fundit

Read Full Article

Amber Heard mund të ketë gënjyer! Policët thonë se…

  Amber Heard mund të ketë gënjyer! Policët thonë se…

Zyrtarët e policisë në Los Angeles kanë thënë rreth çështjes  dhe akuzave të aktores Amber Heard ndaj Johnny Deep se

Read Full Article

(Intervistë) Muzikë dhe palestër me Dori DJ

(Intervistë) Muzikë dhe palestër me Dori DJ

  Ushtrimet ◄ Back Next ► Picture 1 of 12 Kur pasioni të udhëheq është shumë më e thjeshtë t’i

Read Full Article