Blitz

Rreth e Rrotull

Kate Beckinsale ka një mënyrë të veçantë për t’i sjellë humorin të bijës

Kate Beckinsale ka një mënyrë të veçantë për t’i sjellë humorin të bijës

Kate Beckinsale ka një mënyrë të veçantë dhe të pazakontë për të sjellë në humor vajzën e saj. Aktorja 42-vjeçare i pëlqen t’i dërgojë vajzës së saj Luily Mo, foto

Read Full Article

(Ekskluzive) Kujt i thonë “Bow Down” Enca dhe Noizy?

    (Ekskluzive) Kujt i thonë “Bow Down” Enca dhe Noizy?

Sezoni veror sapo ka mbërritur dhe si mund të mendohet një verë e nxehtë pa Encën & Noizyn? Ata sapo kanë publikuar pak më parë këngën e shumëpritur, “Bow Down”. Kënga

Read Full Article

Suada Sherifi rreth shtatzënisë: “Nuk dua të flas, sepse dua ta shijoj këtë moment bekimi”

    Suada Sherifi rreth shtatzënisë: “Nuk dua të flas, sepse dua ta shijoj këtë moment bekimi”

Ish-miss Shqipëria 2005 dhe ish-basketbollistja e njohur Suada Sherifi ka lajmëruar të gjithë ndjekësit e saj në Instagram për një moment tepër të gëzuar të jetës së saj. E veshur

Read Full Article

Jennifer Aniston, në pritje të ëmbël

    Jennifer Aniston, në pritje të ëmbël

Nuk ishte një moment shumë i lumtur në jetën e Aniston pas tronditjes që pësoi pas vdekjes së nënës së saj si dhe ndarjes nga bashkëshorti Justin Theroux. Por në

Read Full Article

Këngëtari i njohur italian merr nënshtetësi shqiptare

Këngëtari i njohur italian merr nënshtetësi shqiptare

  … ◄ Back Next ► Picture 1 of 1 Albano Carrisi një nga këngëtarët më të njohur italian, ka marrë nënshtetësinë shqiptare. Vetë emri i tij, Albano ka një

Read Full Article

Drini Zeqo: “Nuk është hera e parë që marr dhurata nga kryeministri”

    Drini Zeqo: “Nuk është hera e parë që marr dhurata nga kryeministri”

    … ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 Gazetari i njohur Drini Zeqo feston sot ditëlindjen e tij të 34-t dhe entuziazmit të festës i është bashkangjitur

Read Full Article

“The Beyhive” në Twitter: “Bëhuni gati për Beyonce-n!”

    “The Beyhive” në Twitter: “Bëhuni gati për Beyonce-n!”

Nuk ka kaluar kohë e gjatë që kur Beyonce publikoi albumin e saj të gjashtë, të quajtur “Lemonade”, album që po e promovon në turneun ndërkombëtar “The Formation World Tour”.

Read Full Article

Personazhet e famshëm të ekranit “bëhen bashkë” për tragjedinë e Orlandos

    Personazhet e famshëm të ekranit “bëhen bashkë” për tragjedinë e Orlandos

Fundjava e kaluar solli një ngjarje të hidhur jo vetëm për Shtetet e Bashkuara të Amerikës, por për të gjithë botën, pasi 50 persona u vranë dhe 53 të tjerë

Read Full Article

Një tjetër sherr për Justin Bieber. Ja me kë është zënë këtë herë

  Një tjetër sherr për Justin Bieber. Ja me kë është zënë këtë herë

Sherret dhe zënkat nuk paskan të mbaruar për Justin Bieber! Ai ka postuar një foto para pak orësh, nën të

Read Full Article

Xhensila Myrtezaj ka një dashuri të re…

  Xhensila Myrtezaj ka një dashuri të re…

Xhensila Myrtezaj ka bërë realitet një ndër ëndrrat e saj.  Ajo ka postuar në Snapchat një video ku prezanton makinën

Read Full Article

Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus nuk fshihen më…

  Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus nuk fshihen më…

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth nuk e kanë konfirmuar zyrtarisht lidhjen e tyre,  por daljet e tyre në publik po

Read Full Article

Euro 2016, #ALB – Në cilin vend renditet Shqipëria deri tani?

  Euro 2016, #ALB – Në cilin vend renditet Shqipëria deri tani?

A do ta “veshim” dot kullën Eiffel me ngjyrat e flamurit tonë kombëtar? Kjo është sfida e fundit që i

Read Full Article

Enca kopjon Linda Morinën

  Enca kopjon Linda Morinën

Në botën e showbizzit fjala “kopje” është më e dëgjuara. Ka ndodhur shpesh të kemi dëgjuar se shumë këngëtarë shqiptarë

Read Full Article

Lady Gaga shpërthen në lot teksa përkujton të vrarët e Orlandos

  Lady Gaga shpërthen në lot teksa përkujton të vrarët e Orlandos

Lady Gaga ka mbajtur një fjalim prekës në Orlando për të vrarët gjatë sulmit terrorist ditën e diel. Teksa po

Read Full Article

“Vidhet” llogaria e Twitter-it të së ndjerës Christina Grimmie

  “Vidhet” llogaria e Twitter-it të së ndjerës Christina Grimmie

Disa ditë pas vdekjes së këngëtares së “The Voice of US”, në llogarinë e saj u postua një status ku

Read Full Article

Flet përfaqësuesi i Lil Wayne pas uljes emergjente të aeroplanit: “Ai është mirë!”

  Flet përfaqësuesi i Lil Wayne pas uljes emergjente të aeroplanit: “Ai është mirë!”

Ditën e djeshme, TMZ njoftoi se reperi Lil Wayne ishte detyruar të bënte ulje të njëpasnjëshme dhe emergjente teksa po

Read Full Article

Ylli i “Sex and the city” shprehet se fotot nudo të Kim Kardashian i duken të mërzitshme

Ylli i “Sex and the city” shprehet se fotot nudo të Kim Kardashian i duken të mërzitshme

Kim Kardashian dhe Emily Rajtakovski ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Kim Cattrall pranon se ndihet e bezdisur

Read Full Article

Portali francez zgjedh artisten shqiptare si tifozen më të bukur

Portali francez zgjedh artisten shqiptare si tifozen më të bukur

“Le Meillure Du Football” – Elvana Gjata ◄ Back Next ► Picture 1 of 1 “Le Meillure Du Football” është

Read Full Article

Ema Andrea: Pas polemikave për Berishën pata frikë!

  Ema Andrea: Pas polemikave për Berishën pata frikë!

“Revoltat e Emës” titullohet intervista e dhënë nga aktorja Ema Andrea për revistën “Mapo” ditën e sotme, ku në një

Read Full Article

“Lufta e kapelave”, Bora Kokëdhima: Jeni qesharakë, ju mëshiroj!

  “Lufta e kapelave”, Bora Kokëdhima: Jeni qesharakë, ju mëshiroj!

Rrjetet sociale dhe mediat online u morën gjatë ditën e djeshme për një garë midis dy stilisteve, Enada At’ Nikolla

Read Full Article

Sot del kënga “1, 2, 3”, bashkëpunim i Besës, Florit dhe…

Sot del kënga “1, 2, 3”, bashkëpunim i Besës, Florit dhe…

Kanë kaluar vetëm pak javë nga dita kur këngëtarja Besa Kokëdhima përshëndeste Blitz.al nga shesh-xhirimet në Kosovë, për përgatitjen e

Read Full Article